bugün

entry'ler (7)

murat erat

Dünyaca ünlü mobilya tasarımcısı.

Henüz 33 yaşında olmasına rağmen dünyaca ünlü politikacıların, iş adamlarının ve sanatçıların evini sil baştan yeniden döşüyor.

bay tahmin

verdiği maçların çoğu yatan; ancak muhabbetleri ve samimi sohbetleri ile gönüllerde yer etmiş programdır. varsın verdikleri maçlar yatsın böyle program yapan adamların. severek izliyoruz.

barış manço

sesiyle, kişiliğiyle, tarzıyla, şarkılarıyla, programlarıyla türkiye'deki herkesin gönlüne farklı farklı dönemlerde de olsa taht kurmuş sanatçı. aklıma her geldikçe önce mutlu olurum sonra o duygunun yerini buruk bir his kaplar.

irem derici

"ben ünlüyüm" egosundan sıyrılmış, hoş sesli şarkıcı.

biraz önce yazmış olduğum "ben ünlüyüm" egosundan sıyrılmış olması aslında çoğu kitle tarafından hoş görülmüyor, yazılanlardan az çok belli. halk olarak televizyonda gördüğümüz kişilere hayran olmak istiyoruz, bizim yaşadığımız hayatın onların hayatları ile benzerlik göstermesini kabul etmiyoruz, bu hoşumuza gitmiyor. onlar saraylarda yaşamalı, bizim güldüğümüz şeylere gülmemeli. bizden biri gibi olanı yeriyoruz, yerden yere vuruyoruz. cansın irem, sen bizim gibi ol hep.

bomfunk mc s

kendisini freestyler şarkısı ile tanıdığım hiphop grubu. breakbeat hiphop da denilebilir. ara ara freestyler klibini açar izlerim, hala da yaratıcı bulurum.

bu tarz benim

herkesin eleştirdiği; fakat ne hikmetse eleştiren herkesin düzenli olarak izlediği show programı.

bu tarz programlarda yaşanılan skandallar, laf dalaşları, dedikodular vs. izleyicinin hoşuna gidiyor. ülkece seviyoruz bu tarz şeyleri. birileri kavga etse de oturduğumuz yerden elimizde çekirdek, onları eleştirsek, birilerini haksız bulsak. tam da istediğimiz şey işte.

roaccutane

sivilce düşmanı ilaç. lakin doktor kontrolunde kullanmakta fayda var.

kendisini kullanmadan önce sayısız sivilce ilacı denedim. sayısız krem denedim; fakat hiçbirinde aynı etkiyi görmedim. hatta bu ilaçla aynı etkiyi yaratan bir ilaç daha vardı. doktor bazen bunun yerine onu yazıyordu.

bu ilacı kullanırken sürekli testlerinizi, kontrollerinizi düzenli bir şekilde yaptırın, zira ilacın yan etkileri bi hayli fazla.