bugün

entry'ler (10)

nickinizin anlamı

seneler önce sanırım reklamda görmüştüm.

cyanogenmod

önceki telefonumda yaklaşık olarak 3 sene kullandığım rom.stabilliği cihazdan cihaza degişebilir.genel olarak memnundum.simdiki telefonumda ise lineage os adiyla sanırım cyanogenmodun devamı olan bir rom kullanmaktayim.

ford focus

2015 1.6 tdci versiyonunu yaklaşık 5000 kmdir kullanıyorum.istanbul şehir içinde ortalama 5.5 litre,şehirler arası yolda 3.3litre yakmaktadır.değerler kullanım tarzına göre değişiklik gösterebilir.iç hacmi dışarıdan göründüğü kadar geniş olmamakla birlikte günlük hayatta eksikliğini görmedim.yol tutuş ve güvenlik konusunda da sınıfındaki araçlardan biraz daha iyi hissettirdiğini söylebilirim.entry girilirken çatalca kastedilmemiştir.acibademde oturuyorum iş yerim ise daricada yani 42 kmlik bir rota söz konusu.

cep telefonu yenileme sıklığı

Telefonumda donanımsal bir sorunu olmadıktan sonra en az 4 sene kullanırım.

hyundai getz

Işıklarda ani bir kalkışla diğer arabalara aynanadan bakabileceginiz atik arabadır.

alex de souza

Fenerbahçedeki 8 senelik emeği hiçe sayılan kişidir.

xperia

Sony gayette dayanıklı sağlam göz alıcı serisidir.

hp

Geçen sene dv-6 6c04et modelini aldım son zamanlarda mavi ekran hatası veriyordu hp ye durumu bildirdim hemen ilgilendiler. Daha sonra garanti kapsamında anakartı dvd romu değiştirelerk onarımı yapıldı. Şuan gayette memnunum.

nihat hatipoğlu nun ayda 80 bin tl kazanması

üslübuna hayran kaldığım ve severek dinlediğim din adamıdır kendisi.

incir reçeli

izlediğim en güzel filmlerden bir tanesi diyebilirim çok etkileyiciydi.