entry'ler (19)

sınıfa kartopu getiren ibne gerçeği

okul hayatında kar yağdığı zaman sınıfa toplayıp getiren kişidir. genelde yakalardan falan atmaya kalkışır.

gece yatmadan önce bira içmek

açıkçasını söylemek gerekirse içmişliğim yoktur içen adamı da sevmem. behzat amirim içince bir ayrı oluyor özeniyorum bildiğin arkadaş ama adam sadece gece yatmadan önce değil 7/24 bira içiyor. behzat candır kandır neyse.

erkeklerin facebook ta fake kız hesabı açması

hemcinsleriyle fake bulusmalar ayarlama sevgililerin arasini bozma cabasidir. gunah oldugu kadar zevklidir de cok gulunur yani.

mutfakta aşçı salonda hanımefendi yatakta panter

kadini mal gibi robot gibi gormenin yuzde yuz ornegidir. He kadin tabi bunlari yapar esi mutlu olsun diye. Ama kullamanin da luzumu yoktur.

saç uzatan erkeklerdeki ibnelik potansiyeli

sac uzatan birisi olarak ibneligin degil icinde kalmisligin gostergesi. Hem neymis o erkek sacini arkaya mi atarmis. Eski koye yeni adet ya.

köprü ve otoyolların toptan satılması

buyur gelin bizi her yoldan sikebilirsiniz demenin diger adidir. sonuc icler acisi olacak fakat mudahale edilemeyecektir.

albüm kapağı için gitarında bare basan şarkıcı

bunu yapiyorum ya sarkiyi hayli hayli soylerim demenin beni alin hadi dinleyin demenin bir gostergesidir ama genelde sonuc hayal kirikligidir.

yaptığı espriyi kişiden başkasının anlamaması

bazen hic kimsenin tinlamayip espri yapmamiscasina devam edilen ve iceride bi yere o espriyi tekrar tikistirilan andir. Cok yasamisligim vardir.

amacına hizmet etmeyen kurum ve kuruluşlar

enerji bakanligi. Nereye sicacaklar bu millet bu kadar enerjiyle.

içki içen müslüman

tezatlar abidesidir. Ama gunumuzde normal karsilanmaktadir. Normal olmadigini dusunurum.

kız ailelerinin memur damat tercih etmesi

duzgun kiz almak icin memur mu olmak lazim dedirten ailedir. Kendince haklidir hayirlisi deriz.

tam anüs deliğine ok giren şahıs

göt acisi diye biseyi anlatacak gercek adamdir. kuyruk degil göt acisi.

cemaat evi vs örgüt evi

ikisinde de bi ibnelik vardir kanimca. Yani nerde bisey evi varsa korkula ondan.

melek subaşı ile ünlü ilimiz

bamyasever deseniz de akla gelir zaten diyecegimiz ildir.

ilk buluşmada erkeğe maaşın ne kadar diyen kız

sana yol verebilecek kadar fazla denilesi kizdir.

hala itiraf yazmamış yazar

bulent arinc gibi kullanmaya utandigi kelimeler vardir. (bkz: dogru kelimeleri secmekte zorlaniyorum)

fuck buddy arayan çirkin kız

genelde hiç denk gelinmemiştir. gelinse de kaçılası kızdır. korkulur o tiplerden.

2012 yılında google da en çok aranan diziler

bir sene boyunca behzat ç. aramış bir yazar olarak listede görememenin kırgınlığını yaşayan yazar olarak bulunabilir benim gibiler.

kaş piercingi

piercing e karşı biri olarak şaaapsalar takmam denilecek türden bi edavat.