bugün

entry'ler (77)

hosting com tr

Para koklatınca sonsuz destek alıp, iade istediğiniz zaman geç cevaplar bekletmeler hep bir oyalama taktiği. Daha tam oturmamış bırak hostgatoru şikayet dolu isimtescilin 1 pagerankını alamaz. Hostingler berbat! Günde 5 tekil ziyaretci kabul ediyorsanız tabi mükemmel.

inci sözlük ün gerçeği

işte bir avuç orospu çocuğu.
+Afedersin ya.

Edition: Eksiledikçe harfler eksiliyor sanıyorsan yanılıyorsun.. Yükleniyor O.. R.. O... S.. P... U... Ç .. O.. C.. U ..Ğ .. U...

msn de einstein e öyle bir geçer zaman ki yazmak

direk (bkz: 0k by)

yazarların attığı en büyük palavralar

bilgeys'in bilgsayarıma format atması.

coco

(bkz: coco jambo) olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=wTs00_cYQN4

masallardan öğrendiklerimiz

uslu bir çocuk olursak $irinleri bile görebiliriz. çok müptelasıydım. gidip kitabını almı$tım.
Sonuç; Ne fol var mnk ne yumurta. daha bekliyoruz.

ressamgitarist in çizim örnekleri

(bkz: yok ebesinin amı)

temiz bir dünya

Sizce mümkün müdür böyle bir$ey? *ndan soyutlanmı$ bir dünya mümkün mdr? Belki hayır? Belki evet? Açıkçasına gelirsek hayır. cünkü dünya öyle bir yuvarlak olmu$ki lolipop gibi mna koim. Hayır diyenler için bu dünyayı temzlemenin yolu;
1-)* arındırmak
2-)Fakir 1900 kuru vakum süpürge
3-)babaanemin limon mintakları
4-)ayşe teyzenin formulleri
*....
temiz bir dünya kelimelerle öyle mükemmel ki.Tıpkı cıkabildiğiniz en yüksek orgazm,zevk denilebilir.Hatasız kul gibi(*)
-Bizim bu dünyada yaşamaya hakkımız yok mu hakim bey amcacım(sezer ağlamaklı).
+Gereği düşünüldü. Sikilmiş bir dünya üzerinde.Suçlunun beraatine ve temiz dünyanın en büyük yapı taşı olan !'^+%!& karar verilmi$tir.
-Acııılardayııımmm

ben bu yazıyı kendime yazdım

(bkz: şizofren)

ben sana adam olamazsın dedim

adam sonuçta getirmş mna koim. adam olmasa ayağına getirlmesi sktimsene mümkün olmazdı. demekki neymiş.
-neymiş mna koim?
+ (bkz: la bi bitmediniz mna koim)

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

(bkz: rammstein) (bkz: ohne dich)

manga nın du hast ı söylemesi

zu hast diye rammsteinin o muhteşem şarkısını berbat eden grup. mna komuştur şarkını. zu hast zuuuuu reziliik

http://www.youtube.com/watch?v=WNWHKmI6-Os +

buyrun.

edit:mha koyim bu en iyi grupsa buyrun pin-up.

http://www.youtube.com/watch?v=QelOSfZHabY +

çaylak olunca hissedilenler

bu da gelir bu da geçer.

hiç özel mesajınız yok

kimsem yokki yaram sarsın

kızların abaza muhabbetleri

(bkz: mal)

niyetli misin sorusuna alternatif cevaplar

-niyetli misin?
+değişkenlik gösteriyo bazen.

güzel ve zeki kızların hep yalnız olması

aslına bakılırsa öyle bişey yoktur. ne kadar cixi olursan ol arkadaşının arkadaşı olmadıktan sonra vermezler. arkadaşının arkadaşına verse, sonra sen gidip istesen yine vermez.açkçası arkadaşnın arkadaşı olmadıktan sonra ne arkadaş olablrsn ne de hatun yapabilirsin. denenmştir! genelde güzel hatunun yanında ya sap vardır ya da armut. bu erkekler içinde oyledir. tarz bi adamın yanında sap bir kız. güzel bi kzın her zman su altından götürdğü bi kişilik vardır. o yüzden yalnızlık insanlara mahsus değildir.
-istiyorum veriyor musun?
-peki öyle olsun..

rayban gözlük takınca cool olduğunu zanneden ergen

eminönünde çokca rastlanacak şahsiyetler.
Tabi bi de taxim vr.

edit: heralde 5 tl olduğundan herkeste var anasını satayım.

kendisini playboy sanan erkek

playboy kupesi falan takar.ama buyuk ihtimal msn adresinde türkçe karakter açamaz. playboy_serseri_asik olabilir.

edit: kap gel abine ordan sağlam bi kahve.

hayatı boyunca birden fazla erkekle yatmış kız

(bkz: motor)