bugün

entry'ler (70)

uyudunuz mu aşkolar

daha yeni karanlık oldu bebeğim ne uyuması.

abdullah öcalan kaç dil biliyor sorunsalı

söylentilere göre Fransızca, Almanca, Türkçe ve orta düzeyde ispanyolca.

franziska niehus

Instagram ve YouTube kullanıcı adı travelcomic olan, aksanıyla beni eriten alman güzel.

işid tarafından yakılan iki türk askeri

https://www.jonturk.tv/ik...oaded=1&cn-reloaded=1

izlerken kanım dondu. allah onlara rahmet eylesin bize de uyurken ölmeyi nasip etsin.

lara croftt

okuyorsan eğer, seni de özledim.

bir kızın götten yiyip yemediğini nasıl anlarım

götüne çakmak tut rengi mora çekiyorsa yemiştir.

selia

ulan be, Allah cezamı vermesin keşke geri gelmeseydim sözlüğe, benden aylar sonra kendisin de çıkmış. lan içim yanıyor şuan. inşallah geri gelirsin. hayat kadının tövbesi penisi görene kadarmiş, ne olur bir entry gör biryerden geri gel.

kadını kadın yapan götüdür

bazi kadınlar var ki kendisini muhatap almazsın, arkasındaki varlığa göt diyerek hakaret edemezsin. resmi kurumlarda falan göt baz alınır. yolculuklarda bir kişiye bir de göte bilet alınır.

demişler ki öldü şimdi yazsınlar kral geri döndü

Evet iki yıl sonra geri geldim. sözlük çok değişmiş, erkeklerin bakireliğinden bahsediliyor hamdolsun götten yemedik bakireyiz. Şöyle kabaca baktım bazı değerli yazarlar afk olmuş, toprakları bol olsun.

köprü ve otoyolların bayramda ücretsiz olması

adamlar ne yapsa da nankörlere yaranamyor.

noobstar

Üstteki yazara hak veriyorum, şuan ön elemesi devam eden yarışma binevi "yeteneksizsiniz twitch". Bir aday geliyor bırakın yayın kesiti kişinin oynadığı oyunlardan bir klibi bile yok, sırf yakışıklı diye seçiliyor ama aynı yarışmada iki yıldır yayın yapan, chat ile anlaşabilen kişi siktiriboktan sebeplerle seçilemiyor.

can sungur

muhabbeti gayet sarıyor, çoğu yayıncıdan kat kat bilgili sadece bir keresinde rage geçirip Twitch'e söverken gereksizce elraen'i dürtmüştü.

ya her şey rtenin rüyasıysa

Bazen aklıma gelen sorudur. Ya her şey reisin rüyasıysa biz de bilinç altında oluşturduğu yansımalarsak. Şuan ki durumda başka bir ihtimal veremiyorum.

camiye gitmek yasaksa imamlara niye maaş veriliyor

Madem camiye gitmek yasak neden hâlen milletinin vergileriyle imamlara maaş veriliyor?

T: Bir soru.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

Selia

görsel

bir ateistin yaşama amacı

Boşuna yaşıyorlar, zaten yok olup gidecekler kendi düşüncelerine göre. Allah ıslah etsin.

evde kalmak için 5 neden

10 saatte düşünülse sonuç sıfırdır.

çaycı hüseyinin corona testi pozitif çıktı

Onlarca yalan çaycı Hüseyin haberinden biridir.

abdullah öcalan coronaya yakalandı

ilerde göreceğimiz muhtemel haber.

yazarların corona virüs komplo teorileri

(bkz: corona virüsünü Kürtler yaydı iddiası).