bugün

entry'ler (77)

deniz turan ismiyeva

resim ve rolyef sanatçısı. . çalışmalarını aylar önce bir sergide görme firsatim oldu, büyüleyici..o Kızılderili heykeli neydi oyle ya..
Ayrıca doktor adayı kendisi..Kutlarım.

ben bu yazıyı sevgilimin eski sevgilisine yazdım

Buralar dolacak biliyorum.

ilk defa tanımadığım birine nefrete benzer bi duygu hissettim. Umarım artık rahat bırakırsın yoksa sana çok güzel gemicikler hazırladım. Mcx. Bb.

Tanım: yazı gigi hagi gibi yazıdır.

djisis

Bunu gören bi ben miyim? Yazamaz oldum.

Bi yazar.

görsel

caydemleyenkiz23

23 bardaklık mı çay demliyo acaba?

Bi yazar.

karması artı olan yazarların yalaka olması

Hüzünlendirir.

yakışıklılık beni doyurmuyor para önemli diyen kız

Bence haklı. Çok yakışıklıyım ama fakirim. Bence benle sevgili olmasınlar aç kalırız. Ben çirkin ama zengin kız bulayım. Hepimiz doyalım.

Mutlu olalım.

Haksız mıyım?

yazarların başına en son gelen talihsizlikler

Doğmak.

Sonrasını saymak bile istemiyorum.

denize yunan mı düşse kurtarırsın ermeni mi

Kimseyi. Yüzmeyi bilmiyom çünkü zaa.

serkan inci den zall a öpücük

Ya kendinize gelin. Zall diyorum şey gibin böyle ne bilim. Sözlük sahibimiz şey ya. Aaaaa. Hepiniz mi öylesiniz yoksa.

hoşlandığı erkeğe açılan türk kızı olmaması

Yanlış önermedir. Fazlasıyla şahit olunmuştur. Türk erkeği leğen kemiği arşa çıkma konusunda usain bolt u geçtiği için her seferinde kızın kalbi kırılmıştır.

Her neyse o kızlardan burada da varsa selam ben meriç. Omzum sizin.

Bu başlık aradığı değeri bulmalı.

Öpçük gibi öpçüktür.

sahibinden satılık devlet hem de bahçeli

Zaaaaaaaaaa.

Nö. Güldürmedi.

gülen bir kızın asıl amacı

Gülen ile bir kızın amacı diye okunmuştur. Akskkskskdkdks. Gülenle ilişkinli herkes damgalanıyor.

Damgalanmaktır amacı.

https://www.facebook.com/...an/posts/1581235015239078

Genşler linkteki testin 4. Sorusundaki gif her şeyi şimdi daha iyi açıklıyor. Ataşşlı öpçük.

Bu görüntü beni rahatsız etmedi. Zzzza.

zall

https://www.facebook.com/...an/posts/1581235015239078

Genşler linkteki testin 4. Sorusunun gifini görünce bende her şey iyice netleşti.

Yasak aşkmış lan! Ohannes sayın seyirciler!

Tanım: kurucu.

beyin masturbasyonunu yapan kız

Öbdüm by.

Bi yazar.

zeytinli rock fest 2016

Yazdıklarımı sırf bu başlık altında uzun yazmışım diye eksileyenler, düzüştün mü bro diye mesaj atan ve atacak olan dallamalar ve müziğin özellikle bu zamanlarda bi şifa olduğunu anlayamayan yosmalar burada bıraksın okumasın.

Son günü kapattık otobüs kalkacağı için ve hengameye kalmamak için hayko nun yarısından çıktık. Festival alanından çok dışarıda insan var Zaten o tayfa tuhaf çünkü dinlemekten ziyade içmeye sıçmaya ve gürültüye gelmişler. Ama kimsenin kimseye zararı yok. Free hug, hug me, ne demek serdar ortaç yok vs pankartlar güzeldi, like it ailecek.

Evet, tuvalet, duş, çöp sorunu vardı fazlasıyla ama temizlik terbiyesi ayrı bir şeymiş. Kızı erkeği yok bunun bunu da öğrenmiş olduk. bunun dışında öyle şikayet edilecek durumlar yoktu bence. Crew ekibi işini güzel yapıyordu, sert davranım yoktu hiç. Tekşarj olayı çok iyiydi ama iki yıldır sorunsuz kullandığım şarj cihazımın kablosu parçalandı o hemgamede de normal. Bu kadar uzun olması, beş gün rekor zaman, çadırlarda gece donduran gündüz kavuran sıcağında, daha kısa olsa daha tadında daha iyi mi olurdu, dedirtti.

Festivalin favorileri benim için selda bağcan, cem adrian, adamlar ve hayko cepkin. Hatta ilk sıra selda ablamın!

Festivalin hayal kırıklıkları, teoman, büyük ev ablukada ve baba zula. Cidden kötüydüler.

Bi daha festivale gelir miyim? Eğer beş gün gibi uzun bi süre değil de iki üç gün olursa evet çünkü bu uzun haliyle biraz survivar rock festival oldu.

Son olarak; müzikle yaşayan insandan korkma. Müzikle uyuyan müzikle kalkan be müzikle dua eden insanı, diğer insanlardan ayır.

zeytinli rock fest 2016

Şu an çadırımda athena dinleyerek 3. Gününü bitirdiğim festival. Bugün beş saat ayakta durarak düz taban oldum varisler boy gösterdi ve kısa süreliğine ayaklarımı hissetmiyorum ses tellerim özerkliğini ilan etti.

Bugün festival alanı dışına çıktık neden daha önce çıkmamışız lan dedik. Hem yemek tuvalet imkanı çok iyi. Hem de ölü zaman dışarda daha iyi geçiyor. Gölge var gölge daha ne. Dinlediklerime gelirsem;

Deniz tekin, ilk festivale katılımım dedi zaten, heycanlıydı, ses filan, ama severüq.

Adamlaaaar, adamdı. Zaten severdim ama beklediğimin üstünde performansla daha da sevdirdi.

Baba zula, baba yok sen çalma keke dedirtti, iki parçasını biliyordum zaten onları da çalmadı dkkdkdkd.

Cem adrian, iyi ötesiydi ses sahne hepsi. Hande kader arka fonda fotoğrafıyla söylediği şarkı da benim gibi gözleri dolan dur lan ağlamayayım hiç gerek yol şimdi diyen çok olmuştur bence.

Feridun, duygu adamı tanımına koy feridun' u asla sırıtmaz. Sevdim sahnesini de.

Athena, en çok merak ettiğimdi ama ayaklarımı hissetmiyordum artık 4 şarkıdan sonra çıktım çadırdan dinliyorum şimdi ama aynı olmuyor tabi. Ama yavaş başladılar iyi gidiyorlar.

Festivalle ilgili yine bi ton eleştirim var tabii ki ama bu kafadaki adamlar bak şu mantıksız şu yanlış desen de aynısını döner dolaşır yaparlar o yüzden. Baba ben sus.

Edit: üstteki entryi yeni gördüm bu arada. Sen napıyorsun kardeş. Tivitırda vatan kurtarıp. Sözlükte entari eksileyip, instagram da bizim fesvitalden attığımız fotoları mı takip ediyorsun. Aynaya bak. Sonra ne nedir değildir yorumla.

zeytinli rock fest 2016

2. Günü yavaştan biten festival. Rock gençliğinin de yarısının çöp olduğunu gösteren alan. Yeni yetmeler, nasıl davranacağını bilmeyenler, saat 04 hala bağıra çağıra çadırlar ortasında sohbet edenler, vura vura öne geçmeye çalışanlar, yok abi bu milletle festival yapılır mı, dedirtmiştir. Olumlu şu an aklıma gelen tek şey yok bulamıyorum. Abi ben büyüdüm bi elitleştim galiba. Şu an duman sahnede biz çadırlara geçtik izdiham, birbirine saygısız tonca yaratık bakın insan demiyorum, ot içenler, için devlet bahçeli diye bağıranlar, bilader yapmayın işte, ümüdüğünü sıktıklarım. Neyse sjhssjjs sahne kısmına geçeyim benim dinlediklerim;

Gece beklediğimin üstünde performanstı elektrolar akıyür hany.

Teoman, hala aynı sahne hep aynı beş altı şarkı. Milyon tane şarkın var senin hep aynı adam hep aynı tavırlar. Kaçıncı konseriydi bu izlediğim hatırlamıyorum ama şarkının neresinde o koltuğa yatıp yoruldum ağbi tribi yapacağını biliyorum mesela. Eski heyecan şenlik yok.

Duman, milletten omuz yemekten dinleyemedim tabii çok ama keyif alamadım be sözlükdaşlar.

Ha bu arada hector olayını öğrendim ama onu da yarın yazayım acayip yoruldum.

Yarın gene gelçem. Muck.

zeytinli rock festivali 2016 zirvesi

Hector olayına bi açıklık getirin biz de öğrenelim.

Zirve.