bugün

entry'ler (270)

yakışıklı olan ama sevgilisi olmayan erkek

Bağımlıdır.istenci belirdiğinde de ona gidecek hüviyette değildir artık: herkesin pratiği gibi, üzülerek öğrenecek, hepimiz nevrotiğiz.

uyurken sutyen ve bokserınızın çıkarılması

O entariler buraya yol olmazmı sandın ?.içinize dert olacak ! Çıkarıcaz lan hepsini !.

sütyensiz uyumak

Bir d cup olarak şöyle bir faydasını gördüm: dam üstünde un eleyebiliyorsunuz.

yazarların kendini bulduğu şarkılar

"no woman no cry"...( kadın yoksa erkekmi var ? Ölüyü diriyi sktn, rastalı saçlarınla gözünü erkekleremi diktin bop ?.)

bir milyon dolar versem bokumu yer misin

Oh, pembe pembe pamuk şekeri: bok mu denir ona ?.

bir kadının en güzel olduğu an

Hafif kötücül...şuh, kolay görünüyor, ama elde edilmesini zorlaştıracak jestler, mimikler...boydan elbiseler, etekler: pantolon unisextir...doğal, emin, farkında...yüzeyde değil, ama feylesofler gibi görünmez derinlikler sıkıcı: sorgulayan, sıkmadan...soruları, ve cevaplarıyla kadın kalan, alanında çatışmayan, çünkü yerli yerinde...ve kim ne derse desin, balık etli: göt baş takır takır, ne o öyle ?.

recep tayyip erdoğan

" bazen lan diyorum kendime.hede hödö diyorum.sonra diyorum indir la o elini, lanlı, lunlu konuşma.konuşsam nolur la diyorum ? Sonra üçümüzde birbirimizi ayırıyoruz.cumburbabalık böyle bir makam".(recep, tayyip, ve erdoğan )

31 takvimi

Haftada 3 gün, randımanlıdır: öyle küt, cansız, hevessiz gezersin ortada yoksa, kör eder adamı amk.

vatan size mi kaldı

Yazıp çizmesinden biraz anlıyorum cahil bir köpek olduğunu, hayatı askerlik olacak: ama devletin, ama sermayenin.sanıyor ki buradan " ne vereyim devletime" dediğinde onu köpeklikten azade edecekler.hayır çomar, öyle olmuyor bu işler.terlemeden kitap okuman lazım.

chp milliyetçilik okunu neresine soktu

Bilali isterken hilali de gargara edenler gazınızı almıyormu artık, a faşistcan ? A bayrak sallama aparatları ? O içi boş, kof milliyetçilik seni bir kavim yapmaya yetmez, bir ulusu onunla ayakta tutamazsın.

yarın savaş çıksa oyunuzu kime verirsiniz

Savaş çıkmadan önce verdiğin oylar= yediğin hurmalar ....

iktidar olmak için ülkeyi savaştırmak

çünkü vergi vereceklerin, savaşta en öne sürüleceklerin listesinde yer almasa adınız, o bile inanmaz yaşadığınıza.sadece bu işe yarayıp kraldan çok kralcı olmanda nedir la ? nasıldır ? niyedir ?.

eğer sevgiliniz bir hayvan olsaydı hangisi olurdu

Obi van kenobi.en az onun kadar gücün aydınlık tarafında ve hayvanlar gibi felfese bilir.

eğer sevgiliniz bir hayvan olsaydı hangisi olurdu

Kedi kuyruğu.kediden daha bağımsız ?.

parasızlıktan kitap satın alamamak

Mızmızlanmadan okumanın yolunu bulursa adam olacaktır.

meslek lisesi mezunu olup tıp kazanan insan

Hayvandır. ama insan mahlukatların en şerefsizi olduğuna göre bu iyi bi şey ?. Oku lan, tıpta bunun çaresini bul olm.

yazarların keşfettiği az bilinen şarkılar

The organ- steven smith ve brother .
dinleyin, dinletin, girlie band nasıl olurmuş demezseniz paranızı iade edicem amk.

ağzına sıçılası komşu modeli

Hödük altıncı katta, arabayı parkederken dahi ayar vermeye çalışıyor balkondan, " oraya değilde şuraya al".televizyonuna ayar verecek yeteneğin varmı ? Yok.

bu sıcakta bu saatte ne yapıyorsunuz

Pompa, seks.

herkesi döverim diyen ergen

Gün birlik olma günüdür beyler, ben üçlü severim.