bugün

entry'ler (54)

okan üniversitesi

kısacası berbat bir üniversitedir. hayatımı karartmıştır. okadar para verirsiniz ama bir hiçle karşılaşırsınız. sadece ticaret yuvasıdır.
okulun ulaşımı berbattır. gürsel adlı ulaşım şirketi vardır ve çalışanları birbirinden fenadır. bunlar para için her bir boku yaparlar. ringler çok ama çok yetersizdir. servise ise ayı boku kadar para verirsiniz ama evinizden bir km uzaktan binersiniz. dersteyken eve nasıl gidicem diye düşünürsünüz. servis çalışmaz , ring bulamazsınız ki zaten otobüs denen şey bir tanedir oda tüm e-5 i dolaşır 1000 kişinin içinde ter kokusu çekersiniz. ringle kadıköye gitmek 6 tl dir ki eğer kartınız yoksa 8 tl ye çıkar.okulun asansörleri vardır ama asla çalışmazlar. ayrıca yemekhanedeki yemekler tamamen fahiştir ve alternatif biyerde yemek yeme şansınız yoktur çünkü okul Allah'ın unuttuğu bir yerdedir. en önemli zamanda internet kesilir. ayrıca öğrencilerin 100 de 70 tam salaktır. belli bir idaelleri yoktur. okula onca para verip sadece karı kız peşinde koşarlar bir de arabalarıyla marka yaparlar. oturup iki muhabbet etseniz olayı "kanka caddede kıza arabayla hava yaptım" a getirirler. başka şehirden gelip iki ayda kokoş olan kızlara rastlamanız mümkündür. veya servis beklerken mercedesli çocuk görünce "off ne havalı ya keşke tanışsam" diyen bayanlar da vardır. okulun yaz okulu da bir acayiptir. ders başı 500 isterler. kısaca paranızla rezil olmak istiyorsanız okan üniversitesine gidebilirsiniz.
ama bunların hepsine rağmen hukuk fakültesi hocaları okulun aksine muhteşemdirler. eğer üniversite yaşamını önemsemiyorsanız ve iyi bi hukukçu olmak isterseniz okan üniversitesi idaeldir. lakin rahat ve güzel anılarla dolu bir üniversite yaşamı isterseniz buraya sakın uğramayın.

faşist

herkesin içinde az da olsa bulunun kişilik özelliği.

x men origins wolverine

--spoiler--
gereksiz ve aşırı ticari marvel filmi.
--spoiler--

wolverine

belki çok efsane ve cool bir karakter olarak kalabilecekken filmlerde ve ultimate serisinde aşırı abartılarak artık görülmesine tahammül edilemeyen değişik marjinal x-men karakteri, jönü.

mortal kombat legacy

neden başlamadığını merak ettiğim dizi, webisode.

x men the last stand

bok gibi bir filmdir. nerdeyse asırlık x-men efsanesinin içine edilmiştir.

--spoiler--
tüm seri boyunca geçimsiz ve umursamaz takılan, hiyerarşiyle işi olmayan sorumsuz ve kötü çocuk karizması taşıyan wolverine'i al lider yap, iyi aile çocuğu yap hatta tanrı kıvamına getir olacak iş değil. herşeyin sınırı vardır arkadaş. mükemmel deha olan profösör beast nedense obamanın mavi hali gibi takılıyor film başında. angel zaten bir çay içmeye uğruyor. yahu hepsini geçtim çok sevilmese de(nedendir bilmem) çizgiromanda liderlik dehası taşıyan, emir zart zurt veren lakin kesinlikle ölmemesi gereken cyclops'u itin kıçına sokulmuş. ulan para var prodüksüyon var neden güzel ve yakışır bir film yapamazlar anlamam.
--spoiler--

alice in chains

en sevdiğim grup diyebileceğim grup.
albümüne sahip olduğum tek yabancı grup.

street fighter

birisi bana çok para verse de filmini çeksem dediğim efsane. vallahi çok güzel çekerdim.

atatürk ün gençliğe hitabesi ayet mi

kısaca: ayet değildir.

akp li olmak

güçlünün yanında olma arzusudur. veyahut chp'den nefret etmenin dışavurumudur. bunlardan biri değilse nedir gerçekten çok merak ediyorum.

tyler durden

olamadığımız muhteşem yansımadır. hem felaketi hatırlatır hem de felaketin ta kendisidir. bir yıkımdır, düzelmek uğruna olan bir yıkım.

ayak fetişizmi

ergenliğe girdim gireli içinde bulunduğum durumdur. hani size ayağa hasta olmak tuhaf geliyor ya işte bana ve benim gibi insanlara da ayağa hasta olmamak tuhaf geliyor. bir kadın ayağıyla rezil de olabilir kraliçe de olabilir. hatta bir çok kişi hayatını ayaklara adayabilir.

üniversitenin en gerekli bölümleri

sosyoloji.

hüseyin nihal atsız

bir gün Türk olmadığını öğrenseydi ne yapacağını merak ettiğim yazar, değişik insan.

alaturka tuvalet

mutsuzluk heykeli.

ülkücülerin solcuları dövdüğü gerçeği

tartışamadığın çeneyi kırarsın.

karizma film replikleri

bu dünyada iki kişiye güvenirim:
biri benim,diğeri de sen değilsin.

kendini rezil etmenin yolları

sessiz osurmaya çalışmak.

behzat ç izleyenlerin beyin yapısı

en cok gurur duyduğum özelliğimdir. eğer beynim behzat ç. için küçükse çük kadar olsun farketmez.

sigarayı bırakmak

bırakan yöntemini de söylemezse namerttir.