bugün

entry'ler (12)

bel ağrısı

masa başı çalışan biriyseniz er ya da geç sizi bulacak olan ağrıdır. Hatta ileri aşamalarda hayattan soğutacak raddeye getirebilir. mutlak surette egzersizi aksatmamak birincil çözüm. buna ek olarak şuradaki gibi visco bel yastığı kullanılabilir: https://www.happyhours.com.tr/ ve çalışma düzeninde yapılacak revizyonlarla bir nebze olsun önüne geçilebilir.

iso

bir ürün ya da hizmetin kalitesinin standartlarını belirleyen ve denetleyen mekanizmalar bütünü. türkiye'de henüz yeteri kadar önem verilmiyor gibi görünse de işini iyi yapan ve bu alanda danışmanlık hizmeti sunan kılavuz danışmanlık gibi kurumlar sayesinde ön plana çıkmaya başladı. kendilerinin 15 yıllık sektör tecrübesi ve referansları, bu alandaki yetkinliklerini kanıtlar nitelikte. şimdiye kadar çalıştığımız süreçte herhangi bir sorun yaşamadık, sonuna kadar çözüm odaklı yaklaşıyorlar.

bedelli askerlik

Gittim, gördüm, yazdım: https://www.suskumru.com/bedelli-askerlik-rehberi/

insan ne zaman büyür

insan büyümez. büyüyen toplumun belirli bir yaşa gelen insana yüklediği sorumluluktur.

içlik giyen erkek

Çift kat bile giymeyi düşünen adam da ben oluyorum. sette bile karavanda soyunurken bir sürü insanın içinde hiç utanmam çünkü bu benim sağlığım. bir de şey benim vücudum benim kararım.

izmit büyük derbent

hayatımın 2 senesini turizm ve seyahat işlt. okuyarak geçirdiğim yer. sevmiştim, özlerim halen. çok sakindi 2007'de. akşam 9'dan sonra kimse olmazdı sokaklarda. fotokopici murat abi vardı, öğrenci işlerinde ali rıza abi vardı. bir de tren istasyonunun çarpraz karşısında karikatür dergisi satan tek bir yer vardı.

kocaali

memleketim karasu'nun komşusu ilçe. yakın bir zamanda olmasa da turizm alanında gelecek vaadetmeye yatkındır. halkı, karasu halkından biraz daha sofudur.

sevgilinin avuç içini öpmek

sevmenin katıksız hallerinden biridir. iyidir.

yazarları an itibariyle mutsuz eden şeyler

dedelerimin yaşamaması ve anne-babamın da bir gün ölecek olması...

para biriktirmek için almaktan vazgeçtiklerimiz

başaramadığım eylemin başaramadığım vazgeçilenler listesi ama sözde...

taşdelen

Şu sıralar varoşluktan lükse geçiş için çabalayan, elit sitelere ve binalara da sahip olan Çekmeköy ilçesidir. Ayrıca ben de orada oturmaktayımdır.

karasu

9 yıldır yayında olan yerel gazetesinde yazıişleri müdürü olduğum ilçe. Ayrıca halkı genel anlamda gerçekten yobazdır (ya da yobazız) ama hepsi biraz muhabbetle iyi insanlardır. Şeker insanlardır. Gelmek isteyenlere yardımcı olurum.