bugün

entry'ler (18)

iran karışınca ühühü arabistan karışınca yaşasın

Temennim ne Suudi Arabistan ne iran ne Yemen ne de Suriye düşsün.
Yeter artık bu müslümanların akan kanları. Bu kanların hepsi Muhammed kanı. ister şii, alevi olsun ister sünni, vahhabi. Hepsinin kitabı Kuranı Kerim hepsinin peygamberi Muhammed'dir. Artık yeter. Bu kan dursun.

evdeki tuvaletlere de para ödediğimiz gerçeği

Su faturalarında ki gerçek. Şu anda masum gibi duruyor. ilerde her sifon çekişimize bağlamasınlar bu durumu.
Ayrıca sadece tuvaleti değil. Mutfak ve banyoyu kullandığımızda da bu sistem işliyor.
Yani su faturasında şu deniliyor.
"Arkadaş bak bu kadar ton su harcamışsın. Ben bu suyu evine kadar taşıdım bunun bedeli bu kadar. Bu suyu kullandın. Suyu kirlettin kanalizasyona gönderdin. Bak o kanalizasyonu ben evine kadar döşedim. Bu kadar ton suyu içmiş olamazsın. Muhakkak kanalizasyona gönderdin. Ekiplerimiz bunu tespit edebilirler. Biz şimdi bu kirlettiğin suyu taşıyıp arıtma tesislerine kadar götürüyoruz ve temizleyip doğaya salıyoruz. Bu da maliyetli bir şey. Faturana yansıtmamızın sebebi bu."

su faturası

(bkz: evdeki tuvaletlere de para ödediğimiz gerçeği)

allah ta eksik olan şeyler

Bizim aklımız belirli bir yere kadar düşünebilir, fikir üretebilir. Yani uçsuz bucaksız görünen zihnimiz ve aklımız aslında sınırlıdır. inancımıza göre yüce yaradanın öyle bir sınırı ve eksiği yoktur.

kadınların hiç şiir yazmaması

Şiir yazmaya ihtiyaç duymamalarındandır. Şiir yazmak için o duyguyu, o hissi yaşamak gerekir. Demek ki öyle duygusal falan değiller.

21 nisan 2018 suudi arabistan darbesi

Yenilik istemeyenlerin darbe girişimidir. Öyle görünüyor.

iran vs suudi arabistan

Biri israil'e karşı. Biri israil yandaşı. iki ülkenin yönetim biçimi kötü.

başörtüsünün tekrar yasaklanacağı gün

Çok hatalı bir karar olur.

fenerbahçeye gelebilecek muhtemel ceza

(bkz: hükmen mağlup)

1 ayda 30 kadını hamile bırakan erkek

Otuz farklı kadınla birlikte olmuş şanslı erkektir. Ayrıca otuz çocuk sahibi olacak erkektir.

Biraz daha açık okursak. Otuz sağlıklı kadını orgazm edip içine itina ile boşalmış erkektir.

ekşisözlük hesabını satmak ister misiniz

Boş ve hoş olmayan bir soru olabilir. Çirkef bir yazara denk gelmeniz olasıdır.

gerçek islam

Hz. Muhammed'in tembih ettiği yoldur. Ehli beyt ve Kuran-ı Kerim'in yoludur.

denizaltı uçak gemisi

Kötü stratejiye sahip gemidir. Kullanımı elverişsiz olabilir.

kadınların evlendikten sonra çirkinleşmesi

Her şeyi salmak.
"Hanım kızımız kendini salmış."

3 ayda ingilizce ne kadar gelişir

Level 20 son olarak görürsen. 3 ayda sıkı çalışırsan level 2'ye gelirsin.

laiklik düpedüz dinsizliktir

işid militanlarının söyleminden farksızdır. Bunların elinde güç olsa her farklı düşüneni öldürürler. Tıpkı Irak'ta Suriye'de olduğu gibi. Sokak ortasında sırf kendisi gibi değil diye insanları infaz ederler.

her gün duş alıp farklı kıyafet giyen kız

iddialı ve iddiasını sürekli gündemde tutan bir kızdır. Rekabet duygusu güçlü ve erkeklere karşı acımasız hatta sadist bir yaklaşımı olan kızdır.

yarın sınav olduğu halde çalışmamak

Özgüveni yüksek bir öğrencinin yaptığı eylem. Genellikle sonu hüsran ile biten bir eylemdir.