bugün

entry'ler (7)

zyban

bu ilacı 110 liraya yeni aldım bana olan yan etkisi çok kilo kaybettiriyor. Çok zayıf olduğum için satmak istiyorum sadece 2 tane içtim ve sigarayıda bıraktım , uygun fiyata verebilirim . isteyen olursa lütfen mesaj atsın.

cipralex

cipralex diye yazılır ama sipraleks diye okunur kendileri....

atarax

dünya acaba uyumak için mi yaratılmış dedirten ve yan etkisi uyku getirten bir kaşıntı ilacıdır.

arcgis

an itibarı ile kullanmaya başladığım ve ileride katkı sağlayacağını düşündüğüm program. iyi öğrenildiği takdirde piyasada aranan eleman olabilirsiniz.

efexor xr

insanı zombiye çevirir kendisi. kullandığım yıllarda bana yaptırdığı yanlışları düşünmek bile istemiyorum. hayatımda öyle kötü izler bıraktı ki ömrümün sonuna kadar pişmanlık duygusuyla yaşatacak beni. başka bi ilaç kullanın ama bunu kullanmayın.

dideral

sunum veya konuşma esnasında heyecanı azaltır derler ama diğer yandan ne konuşacağına bile unutturur sana kendisi. beta blokerdir ve beyindeki iletileri yavaşlatarak yapar işini bu yüzden unutkanlık ve dikkat dağınıklığı en keskin yan etkisidir.

concerta

ben Ankara' da uzun uğraşlar sonucu özel bir hastanede yazdırdım. yaklaşık 3 yıl oldu kullanıyorum ve doktor kontrolünde alındığında etkisi gerçekten inanılmaz ve insanı birçok boş işlerden uzak tutuyor. eskiden günlerimi kahvede okey oynarken veya dışarıda soytarılık yaparken harcayan ben ; şimdilerde ise evimde ve okulumda ders çalışarak ve her konuda kendimi geliştirerek hayatımı dolu dolu yaşıyorum. yazdırması gerçekten zor çünkü bağımlılık yapabileceği için kırmızı reçeteye tabi tutuluyor, fakat uzun zamandır kullanmama rağmen bende hiç bağımlılık yapmadı. teşekkürler Concerta. Nasıl yazdırdığım ile ilgili sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz .