bugün

entry'ler (47)

31 çekemediği için ak partiyi sevmeyen tip

#19043495 (bkz: entry nick uyumu) son mal veya son abaza da olabilirmiş aslında.

konuşmamız lazım

duyulduğu an karşı tarafa yapılan tüm ibneliklerin film şeridi gibi gözlerin önünden geçtiği cümle. karşı cinsten duyuyorsan ayrılığın yaklaştığının sinyalidir. arkadaşınızdan geliyorsa sadece morali bozulmuştur, o kadar kişi arasından sizi seçmiştir konuşmak için. kıymetini bilin lan.

sözlük yazarlarının hayalleri

saçımı maviye boyamak herhalde. pek hayal sayılmaz ama en ulaşılabilesi olan bu.
he bir de dexter'daki harrison gibi çocuğum olsun. bu tipten öyle bir gen geçmesi zor çocuğa ama olsun hehe. *

sözlük yazarlarının çocuklarının olası isimleri

erkek: serkan
kız: shakira
not: shakira konusunda çok ciddiyim. 3498570 kere demişliğim var şu ana kadar, koymazsam ayıp olur.

internet gidince söylenen ilk söz

gitme ananı bacını sikim gitme.

güzel kızın çirkin profil resmi

arkadaşlara kız arkadaşın resmini gösterirken;

+bu mu lan?!
-aaa burada kötü çıkmış
+bu?
-bu çok karanlık diğeri iyidir kesin
+abi sen bunla mı çıkıyorsun ya!
-olum dur bi ya, valla kız güzel fotojenik değilse ben ne yapayım!

şeklinde konuşmalara yol açabilecek resimdir.

çirkin kızın güzel profil resmi

güzel kızın çirkin profil resminden daha kötü olan durumdur.

kısası makbul olan şeyler

gece yapılan telefon konuşmasının dahil olmadığı grup.

kişinin 40 yaşındaki haline sorular

hâlâ mı sap? helal süper devam.

gıcık olunan kelimeler

aynen. sen orada muhabbet etmeye, bir şeyler paylaşmaya çalış; o da gelsin sana aynen desin, canım muhabbetin içine etsin. aynenden sonra diyecek bir şey de bulunmaz zaten, nasıl gıcık oluyorum belli değil.

yere bakarak yürüyen insan

şakirt olma ihtimali yüksek olan insan. kız yüzü görmemek içindir. ne hikmetse arada arkasına bakar. heee tamam.

sözlük yazarlarının masasındaki nesneler

saç spreyi
oda spreyi
film dvdleri
kullanılmayan bir optik mouse
telefon şarj aleti
küçük el feneri (bkz: nalaka amk)

sözlük yazarlarının itirafları

kendimi bildim bileli rol yapıyorum sözlük. hala beni ben olduğum için seven birini bekliyorum ilk ona anlatayım diye. yarın sabah, hiç kimsenin beni tanımadığı bir yerde gözlerimi açmak, kendim gibi davranabilmek için neleri vermezdim..

asansörde yiyişen dayılar için ne dediler

40 yıllık kasetçiyim, böyle rezillik görmedim - devlet bahçeli
(bkz: 40 yapar)
(bkz: devlet bahçeli nin seks kasedi)

asansörde yiyişen dayılar filmine isim önerileri

en tutkulu aşklar, asansörde başlar.

internet gidince yazarların yaptığı şeyler

uzun zamandır tuttuğu çişini yapar.

rape me

dinlerken götün kollanması gereken nirvana şarkısı. he bir de ortalıkta anlamını bilmeden mırıldanan gençler var ki düşman başına.

grup seks yaparken dinlenebilecek şarkılar

(bkz: nirvana - rape me)

çıkma teklifi reddinin en uygunsuz şekli

e- benimle çıkar mısın?
diğer e- iyi ama ben erkeklerden hoşlanıyorum.

başbakanı eleştiren polislere soruşturma

düşünce özgürlüğünün olmadığı, olsa da çok pahalı bir şey olduğundan sadece rte hazretleri ve saray ahalisinin sahip olduğu ülkede vuku bulmuş olaydır. bu ülkede eleştirenlere, yeni fikir üretenlere soruşturma açılır; almanya'da ise bülent arınç protesto edildiğinde göt gibi kalır. (bkz: alman polisine söyle tamamının kimliğini istiyorum) sonra da ileri demokrasi timsali (!) olarak gider diğer ülkelere öğüt verirsin, bilmem kim halkına zulüm yapıyor hede hödö dersin, sanki kendi yaptığın farklıymış gibi. (bkz: ya bi siktir git amk)