entry'ler (26)

ya kürt olsaydın

Niye bu kadar ırkçı söylemler var lan. Abicim bu kadar da olmaz hakkaten. Ya Türk olsaydın diye sorarlar adama.

ateistler kedi kesiyor mu

Şahsen kedilere bi sempatim vardır. Kesmek falan haşa rahatsız olmasınlar diye başka taraftan geçiyorum. O denli saygım var. Ateistlerde insan. Kedi kesmek nedir lan. Ne cahil yazarlar oldunuz yazık.

oral sekse tat katacak malzemeler

Bal dök yala. Boşuna söylenmedi bu söz. Ahh atalarımız yok mu..

on birinci nesil olmanın verdiği haklı gurur

Fakir ama gurulu nesil.

edit: tam olarak benim.

30 daikada bir tuvalete gittmek

Prostat olma durumudur. Geçmiş olsun diyerek teselli edilir. Artık iş işten geçmiştir.

en romantik evlenme teklifi

Tribünün tamamını örgütleyerek koro halinde benimle evlenir misin diye sormak. ardından dev bir pankart açıp kameraların önünde tek taşı çıkartıp diz çöküp evlenme teklifi edilir.

edit: ben bile kabul ederim.

akp ve rte sonrası kaçak saray

Ülkece tek eksiğimiz bin odalı cumhurbaşkanlığı sarayıydı, çok şükür onu da hallettik. 1 milyara mal olmuş ama 1 milyarı nereye vermiyoruz ki

10 nesil 11 neslin kürtüdür

11 nesil nedir peki dedirten sorunsaldır. Biz neyiz lan biz neyiz diye yükselmelere sebebiyet verecek başlıktır.

edit: 11 nesil yazarım empati kurun amk.

lc waikikinin hiç değişmeyen kokusu

Kısaca bilmiyorum kokusunu.

edit: fakirim.

kırmızı ışıkta mastürbasyon yapan hödük

Abazanlıkta çığır açma durumudur. Bıraksanız egzoz borusuna sokacak insan tipidir. Uzak durun mazallah.. Göte sahip çıkalım.

burn subzero

Fişekleyen içiceklerden sevdiğimdir tavsiye ederim.

on birinci nesli bugün ne yapıyoruz sorunsalı

Nereye entry girsem diye düşünen ve saçma salak yorumlar yapan yazar.

edit: Benim.

halı sahada maç kazandıran taktikler

Sağlam ve arada atağa çıkabilen bir defans. Geri dönüşü hızlı yapabilen takım. Adam eksiltme ve gol becerisi yüksek forvet. Baskıcı koşan bir ortasaha. Takım ruhu yüksek moral ve diğer etmenler. Kısaca yok öyle bir takım.

tarih boyunca en önemli buluşlar

bana soracak olursanız açık ve net prezervatiftir.

türk insanının ateistler hakkında düşünceleri

Allahsız !! gibi bir sözcük akıllara gelir. Böyle kuranı tuvalete attıktan sonra maymun oldu efsanelere konu olmuş düşünce sistemi.

tekrar verilse de izlesek denilen türk dizileri

(bkz: Suskunlar)
(bkz: Leyla ile Mecnun)

bayan öğretmene aşık olan liseli

Adı üstündedir liseli. ne beklersiniz ki bundan ?

öğretmenlerin karaktersiz olması

Bütün genellemeler yanlıştır. Az önce yaptığım gibi.

türkü dinleyenlerin kro olması

Yav he he dedirten başlıktır. Türkü dinlemeyen insan mı olur lan ?

en yakışıklı erkeklerin ankaralı olması

Tamamen ankaralı bir abimizin uydurduğu saçma bir başlıktır. Güzellik yakışıklılık görecelidir beyler. Mesela en yakışıklı benim. Allah kahretsin niye bu kadar yakışıklıyım ulan.. Sebebi neydi ki ?