bugün

(bkz: hocam kopyalamışsın ama tam yapışmamış) *

--spoiler--
şeý için
--spoiler--
kilo problemi olan kaşardır.
Senin anan hangi milletten acaba diye sordurur.
Mesnetsiz ve küÇük düşürücü bir söylemdir. Bizleri de Türk Kadınlarının doğurduğunu göz önüne almadan yapılan aciz bir genellemedir.
türke has bir durum değildir. her kültürde paraya tapan kadınlar vardır hatta eğitimli olup durumu yeterli olsa da daha çok para için kaşarlığın dik alasını yapan kadın çoktur. dünyadan bir örnek: http://youtu.be/8pVO29Uyhjc
Türk erkeklerinin ağır , sapık, abaza , yüzdüz olmasıyla kapışır.
Kürtlere değinmiyorum bile .
(bkz: niye ki vermedi mi).
senin,benim annemdir diye ateş püskürten tespittir.
kısa ve net yazayım sayıştırıdımda iş yoğun.
erkekleri onurlu milletlerin kadınları onurludur.
kadın vardır vatan gibi erkek vardır vatan haini gibi çuk oturuyor .

not; hakaret eden türk olarak baz alınıp yazıldı türk değilse neden rahatsızdır zaten belli.
Tespit yaptıgını zanneden agır aptal uludagsozluk yazarının annesini kızkardesini de dahil ederek totosundan uydurdugu sacmalıktır.

Edit:eksileyen umarım baslık sahibidir.
(bkz: kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş)

bana bunu hatırlatan bir önerme. bak güzel kardeşim saat daha öğlen 12. öncelikle bu saatte türk kadınlarını kötülediğin için seni litvanya devlet nişanıyla ödüllendirmek istiyorum. gönül işlerine, cinsel ilişkide bulunduğun kaşarlara göre genelleme yapman seni bağlar da, şimdi biri çıkıp senin yakın çevrenden bir kıza bunu söylese kudurursun öyle değil mi? evet kudurursun ve tatar ramazan oluverirsin.

(bkz: şöyle kadın böyle kadın başlıkları)

biz en iyisi ne yapalım biliyor musunuz, kadınları yasaklayalım komple. evet lan, kadın olarak doğmak yasaklansın. böylece kezbandı, kaşardı gibi aptalca şeylerden kurtulmuş oluruz.

kadınları pardon türk kadınlarını kötülemeden evvel, hemcinslerine bakmanı salık veririm. ulan kaşar dediğin türk kadınları olmasa kıçınıza giyecek temiz donunuz bile olmaz. o çok sevdiğiniz ruslar size türk kadınları gibi hizmet eder mi la eyy götündeki kazığı çıkarmaya çalışan ergen abazan.

edit: genç abazanlar rahatsız. *
Ne mutlu diline hakim olana,evi kendisine geniş gelene,yaptığı suçtan pişman olup ağlayana.
hangi kadın yaktıysa canını iyi yakmış denilesi başlık.
Anası bacısı belli olmayan yazar söylemidir.
Türk kadınlarından çıkanlar, çıktıkları yeri tanımıyorlar. Ayıptır, günahtır. Ilerde bir Türk kadınını kendinize eş edineceksiniz, he ben bir kaşarla evleneceğim diyorsanız tamam o halde.
bu kadar geniş bir genelleme yapma cüretini nereden buluyor insanlar sordurtur.
her genelleme gibi bu da hatalıdır.
aslında bu cümleden şu çıkar her türk erkeği kötü kadın çocuğudur; biraz izan , biraz mantık.
bu konu ile alakalı söylenecek çok özlü söz vardır ancak, kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş derler.. birde bu nasıl bir mantık, verince süper hatun derler vermeyince, vermedi telekız derler... veren süper vermeyen namussuz ise aşırı abazanlık durumu hasıl olmuştur. kelimeler ile sevişmeye çalışırken Elizabeth ile ilişki sürdürme durumudur. ağır yalnızlıktır. bok atmaktır. bir spor arabam olsa, ne karı araklarım zihniyetidir.
(bkz: anan hariç de)
(bkz: sahibine sövülesi başlıklar)
Ağırlık var evet doğrudur Çanakkale'de kendi oğlunun üstünden örtüyü alıp "ağır"top mermilerine örtmüştür. Muhtemeldir ki başlığı açan bizden değil yoksa bu kadar ağır oc olunmaz.
altına alamadığı manitasini kaybettikten sonra krize giren yazar isyanı.
kaşarlar ama erkeklerine iyi bakıyorlar.

yurtdışında yaşayan kadınların yanında melek türk kadınları.

hele asyalı çekik gözlü kadınlar var ya alayı cheddar kaşarı.

ben türk hatun düzmek istiyorum.
vizyonsuz, misyonsuz, eğitimsiz hayatı izlediği tarz programlarından ibaret olan bu kadın popülasyonundan ne beklersiniz ki?. 25 yaşına basmasıyla beraber ahmetle veliyle yediği haltları sineye ceken bu kadın popülasyonu nihayetinde 27 sine bastığında avlancak bir keriz bulup nikahı basar .
(bkz: anası kaşar)
Annelerinizide bu muhabbete katmis olmaniz . Kisacasi ben kasar evladiim diye baslik acsaydin ?
Gerçekten iğrençsiniz. Genellemeleriniz, kendi götünüzdeki boka bakmadan kadınlara yaptığınız düşmanlıklar.. Ne diyebilirim ki klasik özgüvensiz türk erkeği!