bugün

akp'li belediyenin semtinde yaşanmış vahim olaydır.

müslüman ahlakına örnektir ayrıca.

http://www.radikal.com.tr...arca_tecavuz_etti-1209743
seni dölleyen babanın amk denmeyi hakeden yaratık.
kendi kadınlarını paketleyip kediyi köpeği seksi bulan zihniyete mensup insanların sapkınlıklarıdır. memleketi alkoliklerden temizleyeceğine sapıklardan teröristlerden temizle kardeşim.
Mide bulandıran yaratık ne adamı...
Ulan bu ne şerefsizlik biri damacanaya hallenir birü kediye biri köpeğe...cırkı çıktı dünyanın.
daha da üzücü olanı sitedeki şu yorumdur.

--spoiler--
Böyle olaylar ne kadar anormal görülürse de oluyor arada bir. Bunu haber yapıp insanların moralini ve midesini bozmaya ne gerek var.
--spoiler--
Köpek şeyini nasıl ısırmamış hayret gerçekten. Tecavüzden sonra köpeklerin davranışı çok değişmiş haberde anlatılanlara göre.
Böylelerine söylenecek pek birşey bulamıyor insan Allah ıslah etsin. Hayvanların dünyada kapladıkları yer o kadar küçük ki, biz insan olan mahlukat sadece gücümüzü acizlerden yana kullanıyoruz. Haysiyetsiz desek az, şerefsiz desek yine az söylenebilecek en ağır kelimeleri de söylesek az dediğim vahim bir durum.
insanın dünya üstündeki en tehlikeli yaratık olduğunun bir başka kanıtı. biz büyümeden kirlendi dünya. silahı biz icat ettik. kendi cinslerimizi para ve güç uğruna biz katlettik. kadınlarımızı hunharca biz dövdük, öldürdük. onlara acımadan tecavüz ettik. savaşlar çıkardık taş üstünde taş bırakmadık. din uğruna binlercesini idam ettik. ahlak kumkumalığı yaptık günahsızların kanına girdik. o da yetmedi hayvanlara bile kadın muamelesi yapmaya başladık. taşladık onları, tecavüz ettik, sanki onların duyguları yokmuş anlamazlarmış gibi...

çok tehlikeli bit türüz biz...son 20 yılda insan olduğum için o kadar utandım ki artık utanma duygumu bile kaybetmeye başladım...utanmaya alıştıran ve bize bu duyguyu unutturanlardan nefret ediyorum.
köpek tecavüzcülerinin eksilediği haberdir ayrıca.
Adalet sistemimiz tecavüze uğrayan kızın hakkını bile savunamazken bir hayvanın hakkını nasıl savunabilir ki, muz cumhuriyetinde artık normal sayılabilecek olaydır.
sike sike öldürülmesi gerekilen orospu çocuğudur.
ya tiksiniyorum artık yeter. yarım saat boyunca hayvancağızı taciz ediyor tecavüz ediyor, hayvan kaçmaya çalıştıkça boynundan vahşice tutuyor.
mağlum organını kör bıçakla yavaş yavaş kesip sonra yedireceksin.
keşke köpek çükünü koparsaymış adamıdır.
bu milletin büyük bir kısmının ciddi manada psikoljik problemleri olduğunu gösteren bir başka vaka.

başka ülkelerde olmuyor mu? tabi oluyor. Ama bu tarz olaylar ile karşılaşma sıklığı göz önüne alındığında ülkemiz bir adım öne çıkıyor. Nasıl baltık ülkelerinde intihar, nasıl hindistanda toplu tecavüz gözle görülür bir toplumsal problem ise, bizim ülkemizde bu tarz olaylar gözle görülür bir toplumsal problem. Müslamanı, hristiyanı, ateisti hepsi aynı, olay şu bunu yaptı, bu şunu yaptı diye herkesi iyice bölüp parçalamak değil. olay bunun artık toplumumuzun bir sorunu olduğunu farkedip, bu sorunun üstüne gitmek.

yazık, köpeğe yazık, adama yazık, adamın bu ruh haline bürünmesine neden olan herkese yazık.

bize de yazık...
Bu ve benzeri toplum vicdanını yaralayan haberlerin metinleri de bir o kadar içler acısıdır, adam kınıyor mu içimizdeki sapıklara ilham kaynağı olup yol yordam mı öğretiyor belli değil.

Haberin kurgusu da haber kadar iğrenç.

insan ırkında görülen sapkınlıkların yurdumuzdaki bir tezHürü.
Yalnız 30 dakika boyunca aralıksız tecavüz etmiş, pompalamış.

Lan herif bildiğin fantazi yapmış. Resimdeki tipi de gayet ciddi. Bildiğin bafiliyor yavşak.
rte nin cumhurbaşkanlığı döneminde olmuştur.
bağzı yavşaklara göre müslümanlıkla alakası olan durumdur. amerikada insan yiyen bir piskopat vardı ateist, ateistlerin ahlakına örnekte bunu verelim. beyni şu kadarcık* çalışmayan insanlar yazar olup troll'lük yapmaya çalışıyor. la oğlum insanları uyuz edip nick altı entry kasmayın lan. karmanız -1000 olunca da çok cool marjinal olmuyorsunuz. siktirin gidin zihniyetini siktiklerim. *
yapışmamış mı?

+ alo itfaiyemi?
- evet buyrun
+ ben yapıştım da
- neye beyefendi?
+ kooopen amına
- hönk!
Anlamıyorum insanlarımız kendi görüşüne uymayan bi görüşü suçlamak için her fırsatı kullanıyor bu başlıktada olduğu gibi. mesela bazı yazarlar yok müslüman ahlakı yok chpli yok akpli ne alakası var bi sığırın yaptığını niye genellersin anlamam. Her genellemede mutlaka yanlış vardır.
En ağır cezaya çarptırılması gereken bir ruh hastasının iğrenç görüntüsüdür.
hatalı başlık.

köpeğe tecavüz eden adam değildir. insan da değildir bambaşka bir şeydir.

bu türün ve durumun vehametini anlatırken, bunu da partiye yıkalım hadi diye ağzından salya akıtan bambaşka türlerin seri şekilde azalarak bitmesi gerekmektedir.
yuh artık yaa bu nasıl bir beyindir ki hayvana bile saldırabiliyor. nasıl bu kadar iğrençleşebilir insan. lanet olsun bunları yapanlara ve gerekli cezaları vermemekte direnenlere. hayvanların evi yok, yemeği yok, seveni yok. bir de bu sapıklara katlanmak zorunda kalıyorlar.
ayni seyi ona yapicaksin.
o adamsa ben değilim dedirtendir.
güncel Önemli Başlıklar