bugün

sevdiği entry'ler

fizulislermuduru

Michael Jackson'u dünyanın en iyi vokali sanan liseli çocuk.

sözlük yazarlarının itirafları

yaklaşık 5 yıl önce dayı oldum. 2 tane afacan koca poponun dayıcığım yani şu an.
tek yumurta ikizi oldukları için ayırmak neredeyse imkansız.
bugün de ablamların evlilik yıl dönümü olduğu için ilgilenmem için beni çağırdılar, yemeğe çıkacaklarmış. 1 tane olsa gene bi nebze ilgilenirsin ama birbirinden hareketli 2 erkek çocuğundan bahsediyorum,
ayıptır söylemesi canıma okudular. birine atlama ordan diye koşuyorum; öteki merdivende zıplıyor, ona bakıyım derken diğeri yamyam olmak için külodunu indirmek istiyor.
efendim yapabileceğimiz her şeyi yaptık. resim çizdik, yerlerde yuvarlandık, 3 dk çizgi film izleyip sıkıldık, zamanı geldi at oldum, zamanı geldi kurabiye yaptık ortalığa sıçtılar.
saatler geçti korsancılık oyununu bulduktan sonra yoruldular derken hop ablamdan mesaj geldi
''canım yarın karne alacaklar temiz temiz gitsinler banyo yaptırır mısın?''
alacakları karne de, yok okulunu çiçeği böceği seviyo musun tırışkadan bi şey işte anaokulu çocuğu karnesi...
neyse hadi dedim banyoya, düşmanlar korsan gemimizi işgal ediyormuş (küvet) koşa koşa gittik gemimize. korsanlar vay adi korsanlar şöyle böyle derken yıkadım ilkini, o sırada diğeri sudaki oyuncaklarla oynuyor. ikincisine geçtim yıkıyorum kıkır kıkır gülüyolar. allahım ne kadar da eğlenceli bi dayıyım ben öyle diye düşünerek iyicene keyiflendim, birine köpükten elvis presley favorisi diğerine hacı amca sakalı yaptım. artık eller iyicene buruşunca üşümelerinden korkarak çıkardım banyodan.
pijamalarını giydirdim, günün yorgunluyla uyumak istediler yataklarına yatırdım hala gülüşüyorlar.
noluyor niye gülüyorsunuz bakim? bi tanesi cevap verdi; dayıcım kardeşimi iki kere yıkadın, beni yıkamadın ki...
ulaaaaan.
arkadaşlar ben elvis presley i yıkamayı nasıl unuturum. ahaha

sözlük yazarlarının itirafları

günlerdir elvis presley dinliyorum, hatalarımı anlıyorum geçmişe baktıkça. galiba en fazla kendimi kırdım, ne ilginçtir ki bu iş yüzünden en fazla yine kendime kızıyorum. yağmuru seviyorum, getirdiği melankoliden nefret ediyorum. halk oyunu oynayamasam da oynama ihtimalim ama çekici geliyor. sevilen bir insan olmadığımı düşünüyorum, şiir okumayı da seviyorum herkes kadar. o'nu da herkes kadar seviyorum... uzak olmalı artık, iki kafa arasındaki mesafe büyümeli.

michael jackson

çocuklarla seks yapma ve estetik ameliyat merakı yüzünden kepaze bir hayat süren r&b idolü.

lord of the rings vs harry potter

harry potter harikadır, kitapları okunur, filmine gidilir, tv de görünce zap yapılmaz durulur, tekrar tekrar izlenir, mız mız martılın taklidi yapılıp gülünür, sürükleyicidir, hatta nikim bile oradan araktır, bir nevi hastasıyız dedeeee dir.

ancak yüzüklerin efendisi apayrı bir dünyadır. kanımca yanına yaklaşacak bir fantastik kitap yazılamayacaktır, tüm karakterler en güzel şekilde betimlenmiştir, harry potter aşkıma rağmen sezarın hakkı sezara diyorum.

an itibariyle belki de en güzel şarkı

en güzel iddiasından ziyade en uygun şarkı.
https://youtu.be/QkMVscR5YOo

günün şarkısı

eskimeyen evrensel sesten;
https://youtu.be/z8MOIs0Dd5g

resty

entryleri ile cahilin en önde bayrak taşıyanı benim demek mi istiyor acaba? yeni haberimiz oldu!