bugün

bu insanlık değil. bunun adı şiddet, cahillik değil. merhametsizlik, şerefsizlik, vahşiliktir.

http://kadinhaberleri.org...karisina-bakin-ne-yapiyor

edit: valinin devreye girdiği söyleniyor. mehmet şakir şahin. ağrı patnos.

edit2: büyük ihtimalle çocuğunun bezi. ya sen kaç yaşındasın kardeşim benim he. senin o boncuk boncuk göz yaşına kurban olayım. seni çocuk yaşta gelin yapan zihniyeti sikeyim. kocan olacak herifin insanlığını, haysiyetini, şerefini sikeyim. ya arkadaş izledikçe dayanamıyorum. yazık valla yazık ne diyeyim.

edit3: eziyet suçundan yakalanmış. ifadesi de şöyle;

"kaynanam ve kayın babam beni baştan beri istememektedirler. ben gelip görücü usuli ile evlendim. eşimin amcasının oğlu ile ilişkisi varmış. kaç kez telefonda konuşurlarken gördüm. amcasının oğlunun kardeşi bu ilişkinin olduğunu doğruladı. amcasının oğluna, 'biz evlendik aramasan artık iyi olur' dedim. geçimsizlik evlendiğimizden bu yana bu nedenle hep vardı. bu videoyu da amcasının oğlu ile ilişkisi olduğu için ben çektim. eşime videodaki görüntüler gibi bebeğinin pisliği yedirmeye kalktım. videodaki görüntüdeki kişi benim. daha önce de eşime bu nedenden dolayı tokat atmıştım. görüntülerin kayın pederimin eline nasıl geçtiğini bilmiyorum. görüntüler benim telefonumda kayıtlıydı. suçu kabul ediyorum, yaptığımdan dolayı da pişmanım.''
Çiğ et yedireni duydum da pislik nedir ya şerefsiz.
Yakalandığında polisin, duyarlı vatandaşların elinden zor kurtardığı hayvanlıktan nasibini almamış kişi.

Cezaevinde bakalım neler yapacaklar.
An itibariyle beddua kaynağımız. Gün geçmiyor ki bu ülkede atraksiyonsuz bi pezevenk karşımıza çıkmasın.

Şimdi bu hapis falan yatarsa hatırım kalır. Yere diz çöktürüp tepesine tekmeyi bi koycaksın, çatır çatır boynu kırılarak gebersin haysiyetsiz. Bu nasıl bi ülke yaa!?
Gece gece sinirlendim. Amına kodumun çocuğu, özgüvensiz pezevenk. Gücün ancak savunmasız insanlara yeter.
Pislikler de bu olasın inşallah .
malum dindendir.
adam değil kansız bir orospu evladıdır. kanını soyunu sopunu zürriyetini siktiğimin şempanzesi. penisi kesilip önce ağzına sonra götüne sokulmadan hapse atılmamalı ki asıl adalet yerini bulsun.

hala kinim soğumadı beyin yerine bok fıçısı taşıyan cibiliyetsiz köpeğe...
Tüylerim diken diken oldu. Bunu yapan insan olamaz. Ben bu adamın kim olduğunu bilsem gidip en pis şeyleri yedirmez miydim? insanlığını siktiğimin orospu çocuğu. Bunu internette paylaşmış bir de he? inşallah hapise girersin de o hapisteki adamlar sana bok yedirir orospu çocuğu.
Bu kızı o hayvana veren ana baba müsvettesi şempanzeden az gelişmiş yaratıkların ve onlar gibi gelenekçi öküzlerin de sonunun gelmesi dileğiyle.
senin ben insanlığını sikeyim.
linç edilip foseptik kuyusuna atılmalıdır.
amına kodumun kürdüne bak hele orospu çocukluğu nasıl yapılır resmen şekil şekil anlatmış huur evladı.
tanım:orospu çocuğu kavramının sözlükteki karşılığı göstermiş adam(!)dır.
kürtten ne beklenir.
Adam denmesi hatalı en gereksiz canlıdır.
Bu canlıya uygun sıfat, tanım, beddua yoktur ama ceza olmalıdır elbette.
Yurt dışında uygulanan kanuni cezaların yanısıra, topluma hizmet cezası verilmelidir. Beynine ve kimyasına uygun olarak meselâ bir şehrin tüm kanalizasyon şebekesinde çalıştırılmalı, maskesiz ve iş kıyafeti olmadan... elleriyle...
Orospu çocuğunun vücut bulmuş hali.
Edecek tüm küfürlerin kifayetsiz kalacağı yer. Ulan sen ağlarken benim gözüm doldu be kızım. Allah belasını versin o oluşumun.
kim kameraya çektiyse (çocuklarıdır muhtemelen) iyi etmiş. rezil şerefsiz ahlaksız herif. bu herife ibreti alem olsun diye meydan yerinde o pisliği döve döve yedireceksin. o kadını da elinden alacaksın kanunla mahkeme kararıyla. tüm türkiyeye de göstereceksin herkes tanısın görsün bilsin. kısas olmadan düzelmeyecek bu memleket.
20 saniyesinden sonrasını izleyemediğim videodur. Bu ne? Bi kadına bunları yapmak niye? Cahilliğin daniskası.. Ee kadına onu yaptın da ne oldu?
Ne var yani karısı da biraz tadına baksın istemiş o adam. iyilik de yaramıyo bu kadınlara.
Kısasa kısas yapmak az gelir böylelerine. Direkt geberteceksin.
Ne yazık ki Türkiye de sıradan bir gün. işçi emekçilere kullanılan yıldırma politikası bile ağırken bu tür ibnelere bu denli yol verilmesi. O adamı pardon yaratığı ömrünün yarı kalanında rahat nefes aldıranlarda suçludur.

Şahıs ve olanların yek suçlusu adalet(adaletsizlik) sistemidir.
Çükünden tava asılması gereken adam.
adam mı?.. saf kan orospu çocuğu.
kadınlar ne zaman kendi değerlerini bilip, kendilerinde de söz hakkına sahip olduğunu anlayacaklar.

neden zayıf olmak zorunda olduklarını sanıyorlar. kadınlar artık spor yapsın kas yapsın güçlensinler. hayatları boyunca hiç bir spor aktivitesi yapmayarak ''kadınlar zayıf insanlar'' demelere insanı sinir ediyor.

lanet olsun artık mantıklı olun kız erkek arasında tek farklar ufak tefek fiziksel farklardır. hiç bir erkek güçlü doğmaz. spor yapar.sizde spor yapın böyle başkaların domuzu olmak hoşunuza gitmiyorsa elbet.

not: bakar mısın karşılık bile vermiyor. çünkü öyle olması gerektiği öğretildi.
güncel Önemli Başlıklar