bugün

entry'ler (43)

uludağ sözlük te orospu çocuğu furyası

Maalesef fazlasıyla olan durum. Evde kalmış, sivilceli ergenler bir süredir peşimde.

4 islamcı 1 ülkücü 1 alevi nin olduğu masa

Meral akşeneri ülkücü sananların olduğu masa. Kadın ülkücü filan değil demokrat parti ile siyasete girmiş Tansu çiller çizgisinden geliyor.

gültekin uysal

Altılı masanın en büyük kazananı.
Eğer kazanırlarsa cumhurbaşkanı yardımcılığı alacak. ittifaka getireceği oy yüzdesi maksimum 0.1.
Aynı zamanda cemaatçi.

ben kemal geliyorum

Geldikleri gibi giderler.

selahattin demirtaş ın kılıçdaroğlu mesajı

Mansur yavaş aday olup efsane olmak varken belediye başkanı olmayı tercih edip kendini bitirdin.
Gör bak bunlar daha başkangıç.

ersan şen

Meral akşener tarafından yarı yolda bırakılan ceza avukatı.

meral akşener in masaya dönmesi

iyi parti baraj altında kalacağından baktı vekillik gidiyor r yapayım demiştir. Bu kadına güvenen yarı yolda kalır.

bülent ecevit

Dürüst olduğunu düşündüğüm rahmetli başbakan.
Geçici hükümetin lideriyken apo yakalanınca yaptığı tv açıklaması hala hafızalarda.
99 seçimlerinde bu açıklamanın ekmeğini yedi ve seçimlerden 1. Parti olarak çıktılar.
ilerleyen süreçte abd nin baskısına dayanamayıp idam cezası kaldırıldı ve apo idamdan kurtuldu.
Mütevazi bir yaşamı vardı.
Mecliste Merve kavakçı için elini kürsüye vurarak yaptığı burası devlete meydan okunacak yer değildir açıklaması akılda kalanlardandır.
Sonuç olarak Ahmet Necdet Sezer kendisine anayasa kitapçığı fırlatmış ve bunu basın açıklamasında dile getirmesi sonrası ciddi bir ekonomik buhrana girilmiştir.
Allah rahmet eylesin.

yazarların aldığı evlilik teklifi sayısı

Sosyal medyadan çok almakla mütevellit reel olarak 1.

evli kadının bekar erkeğe yavşaması

Evde kalmış erkek abartması.

yazarlar şirin olsaydı hangi şirin olurdu

Şirine. Çünkü başka dişi şirin not found.

bir siyahi hatun ile birlikte olmak

Hiv loading.
Oldukça riskli bir durum. Mutlaka korunma şart.

meral akşener

Bu saatten sonra apartmanda yönetici dahi olamaz.

aleviye oy vermek caiz midir

Caizdir efendim. Çalmasın çırpmasın yeter.
Aleviymiş sünniymiş ne fark eder.

orgazm anı

Uzun zamandır yaşamadığım.
Beni yükseltebilecek bir erkek çıkmadı.
Bundan 5 sene önce sevişirken orgazm olan ben şimdi kuru. Kup kuru.

halkların demokratik partisi

Pkk ya terör örgütü diyemeyenlerin partisi.

meral akşener in mansur yavaş ı ikna etmesi

Meral akşener in bugünkü restinden sonra kesinlik kazanan durum.
Meral akşener kendisi aday olmaya cesaret edemez. Alacağı oy yüzde 7 idi son cb seçiminde. Bu seçimde bu oyu bile alamaz.
Mansur yavaş aslında meral akşener için ikinci tercih. ilk tercihi imamoğlu oldu ama imamoğlu chp yi satmadı.
Mansur yavaş cb akşener başbakan olacak bu anlaşma sağlandı. Göreceğiz bakalım.

meral akşener

Milletin iç işlerine karışıp belediye başkanlarını aday göstermek yerine kendisi aday olması gereken sosyal medya mommysi.
Ama cesaret edip aday olamaz çünkü alacağı oy yüzde 5.
Bu cesaretinin yaptığı açıklamaların altında bence başka şey var. Mansur yavaş ikna etti.

iyi parti

Ruhuna el fatiha.

ekrem imamoğlu

Recep Tayyip Erdoğan ın Necmettin erbakan a yaptığını kendisi Kemal kılıçdaroğluna yapacak mı göreceğiz.
1994 seçimlerini kazanan ve ibb başkanı olan rte nin yıldızı parlamıştı. Siyasi yasak vs derken zamanında arkadaşları ile bir olup yenilikçiler hareketini kurmayıp erbakan ve Recai Kutan hegomanyasına ses çıkarmasaydı bügün ne ak parti olurdu ne rte diye birisi olurdu.
imamoğlunun kaderi ve geçmişi rte ile çok örtüşüyor. ibb başkanlığı Karadenizlilik siyasi yasak vs.
imamoğlu bakalım cesur davranabilecek mi göreceğiz.
Tarih cesurları yazar.