bugün

entry'ler (186)

bir kadının yüzünden önce götüne bakmak

yüzü güzel ama götü konya ovası gibi dememek için yapılan harekettir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

çakal16 - inşaatçı

ben bu yazıyı kendime yazdım

zaten çok çirkin kalırdım yanında.

bilmediği halde adres tarif eden türk

istiklal de yürürken yaptığım eylemdir.navigasyon sağolsun alman turistlere eski beyrut club ü buldum ve götürdüm.bizzat ellerimle clubün önüne kadar eşlik ettim.

seviyorum seni eski sevgili

biten bir ilişkinin ardından uzunca bir süre geçtikten sonra söylenen klasik cümledir.

yalnızlığı tek cümleyle açıklamak

benim için yanacak tek bir sigaram bile kalmadıysa şu saatte gerçekten çok yalnızım demektir.

60 araç zincirleme kaza

erzurum-pasinler karayolunda gerçekleşen durumdur.

kol saati kullanmayan insan tipi

sol bileğimde çalışırken ağrıya neden olan zımbırtıdır. swatch marka 41 mm kasa çapına sahip olan ağır bir saat olması tek sebebi bence.

nissan gt r

2012 modeli 2,8 saniyede 100 km hıza ulaşıyor.bunu geçebilen tek araç bugatti veyron.

bikini giyen bir kadının ben müslümanım demesi

din ve vicdan özgürlüğünden haberdar olmayan kişilerin boş konuşmasıdır.

iktisadi ve idari bilimler fakültesi

yaz okulunda mühendislik kantininde otururken bir arkadaşımın yanımıza gelip olum i.i.b.f. den geliyorum ama sanki havuzdan geliyormuşum gibi hissediyorum dediğinde anladı masadaki herkes i.i.b.f. yi böyle biryer işte.

seni seviyorum a verilecek uyuz cevaplar

+seni seviyorum.
-kiimmmmmm ?

sözlük yazarlarının ilişkilerinde unutamadıkları

sanırım aşkım kelimesini defalarca söylemesiydi hala kulağımda o eşsiz ve sıcak sesi.

futbolcularda 21 numara hastalığı

hemen hemen her takımda rastladığım forma numarasıdır.

özelliği nedir bilmem ama bana birşeyler hatırlatıyor içim kötü oluyor batıyor anlayacağınız.

yeni alınan iphone 4ü tuvalet deliğine düşürmek

(bkz: yok artık)
ama ben sifonu çekerim.

işsiz erkek üniversiteli kız ilişkisi

(bkz: davul bile dengi dengine) kızın beyninde büyük problem vardır.

otobüsün arkasının boş olduğunu iddaa eden muavin

tek maçtan yatar.

bursa kızları vs istanbul kızları vs izmir kızları

izmir kızı diye birşey yok. gözlemlediğim kadarıyla karşıyaka kızı diye birşey var ki bunlar gerçekten bakımlı güzel kızlardır.istanbulda istanbullu olup güzel kız denk getireniniz varsa tebrikler. kim bilir nereden göç etmiş oraya istanbulun kızları ama bu kızlar aksanlarını düzeltip konuşmayı kaptığında alır götürür sizi tehilikelidirler. gel gelelim bursaya... yani hepsi güzel ve bakımlı demek doğru olmaz ama güzel kızların orta derecede olduğu şehirdir. seçme şansım olsaydı karşıyakayı tercih ederdim kız konusunda sevgili sözlük.

edit: tabi kalbimi çalmış olan kız bursa kızıdır ama yapacak birşey yok yaşandı bitti.

neden benim bir sevgilim yok

tek tabancadır.

kız arkadaşlarını kaliteli kızlardan seçen erkek

doğru tercihtir.haklıdır.olması gereken durumdur.