bugün

karşı cinsle yaşadığı ilişkilerde yazarların hayatında iz bırakan anılarıdır. derinden etkileyip bilinç altında yer tutmuştur.

(bkz: #10439807)
sevgilinin eski dost ile boynuzlaşması.
ilşkimiz mi oldu hele bi önce onu sor.
sevgim, sevgisi, sevgimiz...
en yüce duygudur ki unutulması imkansız.
cep telefonlarının olmadığı ve teknolojinin çok fazla gelişmediği yıllardı. ortaokulda alt sınıftan bir kızdan hoşlanıyordum ama kıza ondan hoşlandığımı bir türlü söyleyemedim.
arkadaşların gazına gelip kızın doğum gününde evlerine gitmeye karar verdim yine de içeriye girip girmeme konusunda kararsızdım. bir çiçekçiye gittim ve çiçek aldım. zile bastım, kapıyı hoşlandığım kız açtı. aldığım çiçeği onun üzerine fırlatıp kaçtım.
gereğinden fazla devam vererek hayatında görmediği ilgi ve özeni gösterdikten sonra hiç hak edilmeyen bir şekilde nankörlük yapılması.
5 yıllık sevgilinin kuzeniyle ilişkiye girip ardından da sana ihtiyacım var demesi.
sevgilim benden ayrılmak istediğini söylemişti. ilk önce emin misin gibi sorular sormuştum. çünkü biz ayrı yapamazdık. 3yıl olmuştu. çok kararlı konuşuyordu. peki dedim istediğin gibi olsun. bir süre sonra eski sevgilisine yazan bir çocukla kavga ettiğini öğrendim. 3yıl olmuş be çocuk hala ne eski sevgilisi dedim içimden. tepem attı. arkadaşımın yazlığına gittim. klasik yazlık ortamı her şey vıcık vıcık. sevgilimin yani eski sevgilimin bir arkadaşı vardı. herkes içmeye başladıkça ortam daha çok gevşedi ve çocuk beni öptü. neye uğradığımı şaşırdım. itiraf edeyim içkinin verdiği gevşeklikle onu hemen itemedim ama 2saniye içinde kendime geldim ve oradan kaçtım gittim. bunu eski sevgilime anlatsam bana bir şey demez o çocuğa da gereğini yapardı. ama olmadı anlatamadım. biz tekrar çıkmaya başladık ve her şey ortaya çıktı. ve çok daha farklı bir şekilde anlatıldı. bir değil iki değil birçok insan öyle anlattı ona her şeyi. ben hayır öyle değil dedim. ve o an herkese kulağını tıkadı. çünkü ben öyle değil dedim.benim unutamadığım ve asla unutamayacağım şey sevgilimin bana olan güvenidir.
2003 yilinda asik oldum. internette tanistigim birine. sonra izini kaybettim. gitmesi gerekti hayatimdan. sonra baskasiyla beraberlik yasadim, bitirdim. sevdim de... sahiplendim diyeyim ya da..
kalbimdeki golgenin altinda ne kadar becerebildiysem..
sonra yine 2003tekiyle, feysbuktu falandi konustuk hal hatir cercevesinde.. 2009da..
unutmadim, unutmadigimi soylemedim ama..
bu gunlere geldik sonunda.
nasip..se..
devam edecek..
kalplerinde bir yıldız daha kaydığı zaman unutmak istedikleridir.
sanırım aşkım kelimesini defalarca söylemesiydi hala kulağımda o eşsiz ve sıcak sesi.
eski sevgilimin gay olması. nasıl bi etki yarattıysam artık.
aldatılışımı unutamıyorum. Çok şıktı.
Beraber maça gidildiği unutulmaz mesela.
ilişkiden ilişkiye değişir efenim. bazı ilişkilerde pompala çoş anıları unutulmaz bazı ilişkilerde de tarifi edilemeyen aşklar unutulmaz.
2008 de önümde diz çöküp ağlayarak seni seviyorum demişti. şimdi nerde diye sormayın bilmiyorum. aşkı 2 senelikmiş işte.
uyumadan önce usulca söylenen şarkılar.
bok vardı söyledin o kadar.