bugün

entry'ler (14)

2000 korumayla gezen halk adamı

kaderi yanıltacağına inanan kişidir.

sylvester stallone

yaptırdığı estetik ameliyatları yüzünden gülemeyen rambo.

neden kimse bana artı oy vermiyor diyen yazar

Neden bana (-) oy dahi verilmiyo diye düşünmeme sebep olmuştur ama sonradan hatırladım ki hala çaylağım beni kimse göremiyor.

grup sekste tanıştığı kızla evlenen erkek

Grup sexte tanıştığı erkekle evlenen kızdan pek bir farkı yoktur.

star wars seven kız

her star wars fanatiği olan erkeğin rüyasıdır.

kezban

köyden gelip şehirli olduğunu idda eden varlık.

durmak yok tavuk dönere devam

tavuk döner+ayran 2,5 tl olduğu sürece devam ettireceğim eylem. Hernekadar gıda zehirlenme riskim olsada buna değer.

en çok küfür edilen nesneler

(bkz: kapı eşiği)
(bkz: sandalye kenarı)
(bkz: emniyet kemerini takmadığın zaman ses çıkaran hede)

etsiz çiğ köftenin şaka maka çok leziz olması

kısırın acılısı etsiz çiğköftedir. Kısırı seven insan zaten etsiz çiğköfte de sever.

başbakana ibne demenin cezası 1500 lira

yuhalamanın cezası ise tokat olarak belirlenmiştir 2023 yılında is kırbaç olarak değiştirileceğine eminim. Tipik bir şeriatçı kendini nasılda belli ediyor (bkz: yuh dedin tokatı yedin)

rte bir lannister dır

Lannisters denen hanedeki tüm bireyler egoist hırsız ve arsız değildir. Bunun en iyi örneği tyrion lannister dır. Oysaki tayyibin 7 sülalesi bu niteliklere sahiptir.

mastürbasyona alternatif isimler

(bkz: self-destruction) evet mastürbasyon kendine zarar vermektir ve tabiiki zararlı tüm şeyler gibi aynı zamanda zevkte verir.

cumaya gitmeyen yazarlar

(bkz: gayrimüslüm yazarlar)
(bkz: cenabet yazarlar)
(bkz: üşengeç yazarlar)
(bkz: çalışan yazarlar)

solcuların ülkenin en dürüst insanları olması

yine bir genelleme ve yine yanlış bir insanın sırf solcu olması dürüst olacağı anlamına gelmemektedir kaldı ki birsürü insani özelliklerini yitirmiş solcular vardır (bkz: stalin) türkiyede düşünmek gerekirse herkesi faşist ilan eden faşist zihniyetli solcular vardır.