entry'ler (8)

ortadoğu da islam

Gerçek ve tam anlamıyla yaşanan islamdır. Çünkü islam yaşayabilmek için Ortadoğu insanına ihtiyaç duyar, düşünmeyen ,sorgulamayan, koşulsuz itaat eden ,ahlak normları zayıf...

özgürlük

Özgür olduğunu sanmaktır. Doğumun sana verilen bir ceza ölümün ise elinde olmadan gerçekleşen bir olay. Zaman ve mekana sıkışıp kalmış bir insan için özgürlükten bahsedemeyiz.

ramazan ayı

Tamamıyla ziyafet ayı. iftardan sonra yenilen bin bir çeşit lezzetli yemekler. iftarı yaylalarda dağlarda pirzola ile açmalar. Sahurlarda çatlayana kadar yemeler. Çok güzel bir ibadet aynı şekilde namaz kılmak için aynı şeyleri yapmalarını bekliyouz müslüman kardeşlerimizin. Mesela O gün canı yaylada namaz kılmak istesin ve o da gitsin kılsın demi. Neden bu durum ramazana özel.

gecenin repliği

-Karımı becerebilirsin ama benim evimde benim televizyonumu izleyemezsin lanet olası pislik.. ( Karısını başka biriyle yakaladığında)

Al Pacino- HEAT

eşcinsellik bir tercih meselesi değildir

Hayır efendim elbette tercih meselesidir. Tabiki biyolojik yönelim söz konusu da var fakat tercih meselesidir. Aksi hale doğa insanları farklı bir şekilde evirirdi. Duygusal bağ cinsel bağı getirir. Ee dünya da hangi sağlık kuruluşu ters ilişkiyi sağlıklı buluyor. Biri söyleyebilir mi bana ? Lezbiyen kadınlar içinde aynı şey söz konusu. Tamamen saçmalık tamamen zırvalık. Kim olursa olsun ilgilendirmez istediği kadar haykırabilir eşcinselim diye banane fakat gerçekler bunlar.

türkiye nin ispanya yı yenme ihtimali

- Bir demir yığınının patlayıp eyfel kulesini oluşturma ihtimali
- Bir bebeğin klavyeye oturup hamleti yazma ihtimali
-Evrenin tesadüfen oluşma ihtimali...

sigarasız kalmak

Bir an önce en yakın marketten bir paket sigara alman gerektiğini hatırlatır. Gece saat 3 te petrole gittiğimi bilirim zamanında.

atatürk türk değildir

Doğru Atatürk mezopotamya kürdüdür(!) Hatta soy adını Atatürk olarak değil Atakürt olarak almıştı zamanında. Fakat bunu bizden gizlediler. Gizlemeyle kalmayıp Atatürk olarak değiştirdiler alçaklar(!) Mustafa Kemal hayatını kürtlüğe adaya, kürtlük için çalışan biridir. Yanlış hatırlamıyorsam şöyle bir sözü de vardır. Benim doğuşumda bir olağanüstülük varsa o da kürt olarak dünyaya gelmemdir.