bugün

entry'ler (31)

zlatan ibrahimovic

Ibracadabra oyle bir top oynuyor ki, kiz arkadasimi hali saha maclarima cagirmaya utaniyorum.

seks

her seye -paradan sonra gelen ve onem ara eden iki numarali- sebeptir.

güzel ayaklı ünlü kadınlar

bu konu uzerine burcu esmersoy'dan sogudugum dogrudur, net.

yaran diyaloglar

ebeveynlere anlatildiginda yarmayan dialoglardir.

bir kıza güvenmek

bir kizin asigina soyleyecegi sozler akan suya yada esen ruzgara benzeyebilir. o yuzden cok dusunmemek bunun ustune.

içki içmeyen bara gitmeyen efendi erkek

durusuna yakismayan kizlarin dalga konusu olarak gordugu insandir.

mutlu olmanın yolları

her seyi bir kenara birakip once varligindan oturu kendini iyi hissetmek. sonrasi zaten gelmektedir.

kanserli kocasını bırakıp sevgilisine giden kadın

Eger gercek yuzunu bu anda ortaya cikarttiysa, erkek acisindan akil almaz bir durumun bas mimaridir.

kocasını tek başına izmir e gönderen geniş kadın

kocası gittikten sonra da aynı genişliği sürdürme potansiyeli olabilen kadındır.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

her gece güneşin battığı yerden gözlerin doğuyor gecelerime.

erkek adam renkli takım tutmaz diyen bjk li

kucukken arkadaslariyla kavga ederken celik ayna yapan veya kotu soz sahibinindir diyerek savunmaya gecen kisidir.

futbolla ilgilenmeyen erkek

yükselen burcunu bilen erkek ile denktir.

seks sonrası garip konuşmalar

3 taksit olarak cekebilme ihtimalimiz var mı?

statta aag diye bağıran kız

sukru saracoglu stadinda bir kizla tanistim. mac sonuna dogruydu, karsilikli hoslanma durumu oldu ve bir sonraki maca birlikte gidelim dedim. macin 20. dakikasinda tum stat galatasaray'a kufur ederken kiz kendinden gecti. gozu dondu ve icinde yasadigi coskuyu anlatmakta zorlanir hale getirdi beni. o gun son gorusmemizdi. kiz dedigin bence hic etmemeli ama arada agzindan kacirabilir desem bile boylesine ilk defa rastladim.

statta aag diye bağıran kız

sukru saracoglu'nda bir kizla tanistim. macin sonlarina dogruydu, bir sonraki maca birlikte gidelim dedik. hep bir agizdan galatasaray'a kufur ederken kizin kendinden gectigine sahit oldum. sonra da fazla muhattabim olmadi, konusmuyoruz. her seye eyvallah ama kiz kufur etmesin be.

eski sevgiliyi unutmanın yolları

işleyen bir beyin unutmaz. umursamaz olur, üstünü örter. burada her şey kişide bitmektedir. eger bitmisse önce öldürüp helvasını yiyeceksin arkadaş. ondan sonra göreceklerine kendini hazırlayacaksın. başka vakitte başkalarıyla göreceksin. biraz can sikabilir ama buna da alışacaksın. öyle bir duruma gelecek ki erkekle görmediğinde mutlu olacaksın. yaklaşık 1bucuk sene sürecek, sonra sen istesende istemesende konu kapanacak. eger iradeye sahipsen kafanda silip atıp kendini kişisel gelişime, farklı uğraşlara vereceksin. bir yenisine koşmayacaksın. cünkü zaman icerisinde bir yenisi zaten ayagına kadar gelecek.

iki yıl aradan sonra gelen beni unuttunmu mesajı

kız kovalama Çemberinde farklı duraklardan sonra yeniden başa dönme halidir.

hoşlanılan kızın fotoğrafını 50 kişinin beğenmesi

bu kız bana kesin bakmaz psikolojisini beraberinde getirir. doğruluğu kişiden kişiye göre değişebilir.

ahmet kaya

kendisini sevmem ama müziklerini beğenerek dinliyorum klişesinin yaygınlaşmasına sebep olan kişi. eserleri kesinlikle dinlenmeye değerdir.

ressam

duyduğumda aklıma direk trt'deki kıvırcık reisi anımsatan meslek.