bugün

entry'ler (17)

türkçe şarkılarda geçen acımasız sorular

yaşlanınca hasta olunur? ee önermesi?

kulaklığı takıp dünyadan kopmak

Kulaklığı takıp dünyadan kopmak üzereyken tüm dünyadaki insanların seninle konuşma istediği geldiği an işte o an gel de delirme.

tamam mesajına tamam diye cevap vermek

Tamamdan sonra tamam.Yani diyor ki konuşalım daha,bitmesin muhabbet,çok çaresizöööm

hayal kurmak

Gece yatmadan önce müzik eşiliğinde yaptığım bir şeydir ve bazen saatlerce uyuyamamama sebep olmuştur yinede güzeldir.Ne demişler hayallerini küçümseyen insandan kaçıcaksın demişler midir demişlerdir dememişlerse de ben diyorum.

bim in yapacağı diziye isim önerileri

le hemlock grove
benim hala BiM 'im var
bim aşk hikayesi
spartabim

kaybolan çorap tekini bulma timi

Hemen kurulması gereken timdir.Ama kara delik varsa çorapları bulalım derken timde kaybolabilir çoraplarla birlikte dikkat edilmesi gerekir.

gece ellerini cebine sokup pencereden bakmak

Pencerenden kafamı çıkartıp insanları,arabaları,yolları izlediğim sonra günü düşünüp bi sigara yaktığım ve beni rahatlatan bir olaydır.

profiterol

bursalı arkadaşımla pastaneye gittiğimizde eklere profiterol dediği için bir saat tartışmasını yaptığımız tatlıdır. meğer bursada ekler de deniliyormuş.

beyaz pantolon

erkeklere net yakışmayan pantolondur, benimde bu yaz giysem mi diye çok düşündüğüm pantolondur.

evlenmeyi düşünmeyen insan

erkektir büyük ihtimal ve her dakika yanında olmak istediği sevdiceği olmamıştır henüz.

facebook taki görülme bildirisi

google chrome'a fbunseen uygulamasını ekleyerek etkisiz hale getirilebilir.

büyüyünce nihat doğan olacağım diyen çocuk

git de az ötede büyü, denilesi çocuktur.

türklerin özellikleri

serçe parmağıyla seri kulak kaşımak, gaza gelmek, fikir olmadan bilgi sahibi olmayı çok sevmek.

yeşilçam ın en çok yakışan çiftleri

münir özkul-adile naşit. ay canlarım benim.

ramazan ayında elinde birayla gezen izmirli kız

özgür iradesi vardır o kızın. hayır kime ne? bira mı çekecek ayrıca oruç tutan adamın canı.

halk otobüsüne kafa atan adam

halk otobüsünün gelişine vurmuştur. vay anasını.

insanları rahatlatan 3 koku

banyodan sonraki saç kokusu
fırından gelen ekmek kokusu
sevgilinin boyun kokusu.