bugün

Facebook chat de gönderilen mesajın, görüştüğümüz kişi tarafından okunduğunu anlamamızı sağlayan uyarı cümleciğidir.
Herşey tamam da sırf facebook chat de "Görüldü" yazısını görmemek için ingilizce kullanıyorum. O ne lan! devlet dairesinde miyiz ? Oldu olacak altına bir de kaşe vur, aslının aynısıdır yaz.
(bkz: facebook sohbetindeki görüldü ümitsizliği)

aramaya inan. yoksa *
umutsuz adamlar ya da bedbaht kadınlar türemesine sebeb olan durumdur. obsesif tahayyülleri düşünebiliyor musunuz?

-''görüldü''
+heh şimdi cevap gelir.
-........
+neden cevap vermiyo ya.

gibi gereksiz paranoyatif eğilimler vs. işte teknolojinin bir eksisi daha. hayatın içinde ve akışında yaşanması gereken sosyal tecrübeleri ekranlara sığıştırırsak bir gün memlekette şizofren olmayan kalmayacaktır.

edit: teknoloji düşmanı değilim en azından televizyonun şeytan aleti olduğunu düşünmüyorum. *
Cevap gelmiyor ise "gördü koduğum ama sikine takmıyor yavrum en iyisi sen de sikine takma al bir 70lik açılırsın."a dönüşmesini beklediğim bildiridir.
sıçtığının resmidir.
(bkz: gördüğünü biliyürünn)
yazdığım yazıdan arkadaşın gözlerine ışınlar gitmiyorsa hiçbir zaman emin olamayacağım hadise. facebook nerden biliyomuş ki?
sizi sikleyenlerle siklemeyenleri ayırt edebilmeniz için yapılmış bir sistemdir. güzeldir.
bu yazı gelmeyince mesajım okunmadı , okumadı mesajımı paniği başlar.
insanın başına dert açan yazıdır. mesela manita geçen telefona neden cevap vermedin diye mesaj attı ben mesajı gördükten 2 saat sonra cevap verdim ooo efendim neden gördün heemn cevap vermedin.
(bkz: facebook bizi diskoya götür)
SocialReviveradlı bir uygulamayla çözülebilecek olan yeni facebook icatı.
whatsapp'ta da böyle lanet bir durum söz konusudur. teknoloji geliştikçe hovardalık işleri zorlaştı amk.
mark zükenberg in evlendiği gün ortaya çıkmıştır. şerefsizsin mark!
görsel
markın bok yemesidir.
internet insanları o kadar gereksiz yakınlaştırır ki ilişkileri çıkmaza sokar.
yavşakça bir yazıdır. edit: ne görüldü a.q
hayal kırıklığına iter insanı. sevdiğim bir arkadaşımın gözümün içine baka baka yalan söylemesini öğrenmeme sebep olmuştur. yazık, gerçekten üzüldüm...
gördükten sonra cevap vermemesi durumu tam olarak " gördü ama siklemedi " durumudur.
cevap vermek istemediğiniz şahsiyetin iki dakika sonra ''lan madem görüyon niye cevap vermiyon.'' gibi bir tepki vermesine sebebiyet veren facebook özelliği.
dostu düşman eder, o derece.
(bkz: ak koyun kara koyun ayırt etme aparatı)
görmesenizde gördü diyen olay. arkadaş o pencere açıldı diye ben görmüş olmak zorunda değilim ki. oyuna giriyorum 2 3 kişi yazmış konuşma penceresi açılmış bi de trip yemişim görüyosun yazmıyosun diye. amk öyle şeyin.
sıkıntılı durumdur. belki ben gördüm ama cevap vermek istemiyorum. karşı tarafa gördüğümü belirtmek zorundamısın ya. sonra görmemişim bahaneside yapamıyoruz.
--spoiler--
görüldü (17:54)
siklemedi (18:02)
--spoiler--

ek: saat 18:18 oldu. vööö.
social reviver ile çok rahat bir şekilde çözülebilen sıkıntı.
liseli aşklarında yaşanan ayrılıkların en büyük nedenidir.