bugün

ülkücü yazarlardır.
atatürk ilkelerinden taraf, bölücülüğe karşı öfkeli, mhp'nin sistem içerisinde güçlü bir şekilde var olması gerektiğine inanan yazardır.
Siyasi geçmişlerinde, ihalede yolsuzluk yapma, yetim hakkı yeme, PKKlılarla masaya oturma gibi kanıtlanmış olayları bırakın iddialar bile olmadığı için belaltından vurulmaya çalışılan Partiye Oy verecek sözlük yazarlarıdır.

Arsız bir AKPli sözleşmeli öğretmen, ücretli öğretmen, ataması yapılmamış öğretmenin derdini bilmezken o bir MHPLi olarak bilir.

Yeni CHPLi, APO'ya af derken, ev hapsi derken anadilde eğitim derken, O bir MHPli olarak Türkiye'nin bölünmez bütünlüğünden yanadır.

Vatanın en önemli direnç noktası olan yazarlardır bu açıdan. Amerikanın değil Türkiye'nin planına uygun davrananlardır. Cemaatlere, tarikatlara karşı modern Laik Türk cumhuriyetini, Türk Milliyetçiliğini, Türklüğü, Mustafa Kemal'i savunan tek seçmendir. Ne Y-CHP seçmeni gibi sözde atatürkçü, Ne de Vatikan'ın dinlerarası diyalogcu AKP seçmeni gibi sözde Müslümandır. Gerçek Türk, Gerçek Türk inkılabı savunucusu, Gerçek Müslümandır.
adalet ve kalkınma partisi, alternatif parti, bağımsız türkiye partisi, barış ve demokrasi partisi, büyük birlik partisi, cumhuriyet halk partisi, demokrat parti, demokratik sol parti, doğru yol partisi, emek partisi, eşitlik ve demokrasi partisi, genç parti, hak ve eşitlik partisi, hak ve özgürlükler partisi, halkın sesi partisi, halkın yükselişi partisi, isçi partisi, liberal demokrat parti, millet partisi, milliyetçi ve muhafazakar parti, özgürlük ve dayanışma partisi, saadet partisi, türkiye komünist partisi, türkiye partisi, yeni parti, yurt parti ve bağımsızlar'a oy vermeyecek olan yazardır.
tüm ailem, ikna ettiğim (akp, chp ve hepar'a vermeyi düşünen) kişilerle birlikte ben.

türk milliyetçisi olmanın gereği olarak.
(bkz: ak parti)
bunlardan bir tanesi de benim. ayrıca kime sorsam ben de mhp'ye oy vereceğim diyor, kaset olaylarından sonra ters tepti galiba. kılıçdaroğlu da olsa fena olmazdı ama neyse, rte kaybetsin de ne olursa olsun.
yatak odalarını ve evlerinin muhtelif yerlerini gözden geçirmelerinde yarar var.*
ben vermemeyi düşünüyorum ..aslında vericektim de baktım ortam çok pis vazgeçtim..*
Asıl ülkücü mhp yi bırakmaz çürük elmalar temizlendiği için mutlu olur.
10 a tek kavgadan dönmüştür.
(bkz: serdarsl06)
milli devlet anlayışını savunan yazardır.

mhp'nin oyları yüksek çıkarsa ülkesinin en az 4 yıl daha bölünmeyeceğini bilen yazardır..
mhp den hiç hazetmem fakat;

(bkz: allah şehide kelle dedirtmesin)

sırf bu laf üstüne mhp ye oy vermeyi düşünüyorum.
(bkz: ccc mhp siker ccc)

ben düşünmeye başladım valla!
bunca pekiştirmeden sonra artık inci sözlüğün tüm ahalisi.
her sürev...
yaşananlar olaylar sonucu, sırf bu oyunu bozmak adına, ismini bile anmadığım, hatta kafa olarak çok uzak olduğum mhp'ye oy vermek suretiyle dahil olabileceğim yazar grubu.
seçimlerini milliyetçi hareket partisinden yana kullanan yazarlardır.
(bkz: nihat doganin koyunu)

diğer partilere göre daha samimi olduğu için mhp ye verecek yazarlardır.
bozkurt işaretini yanlış yapan yazardır.
liseyi bu sene bitirecek olan yazarlardır.
içinde bulunduğum yazar topluluğu.

sesine ses veriyorum başkanım
40 lara karışmış, püskevitçilerdir.
(bkz: sunja)