entry'ler (6)

selin şekerci

Diziyle alakası yok veya rolle dün kendisini 3 adamda canlı olarak gördüm. Tip herkesin kendi görüşüdür bana göre güzel gelir size göre gelmez fakat bu kızın hareketleri iticilikten başka bir şey değil. Yayınını bir kenara bırakıyorum, rekalm aralarında vtr gösterilirken ki soğıklugu, özellikle sanki gülmemeye çalışıyormuş gibi durması, gözlerini devamlı türk filmlerindeki gibi kırpıp dudagını büzmesi stüdyodaki cogu kişinin sinirini kaldırdı. Arkamdaki gruptan "buna mı hayranlar, ne itici birisi" gibi eleştiriler duymamı sağladı kendisi. Belki yorgunluktan fakat rol arkadaşlarının hepsi çok güler yüzlüydü bu kadar kasıntı olacaksan sadeve dizi çek programlara cıkma

ibrahim büyükak

Dün programa gidip kendisini ve arkadaşlarını izleme şansı yakaladım. Birkaç kişi, arkadaşları ve kendisi tarafından fiziksel yönden eleştirildiği için gerçekten karşımda onları hakeden birini görmeyi bekledim fakat sahneye cıktıgı anda "Lan bu yakısıklı"diye bagırmamı sağladı hatta bi ara arkadaşlarımla sahneye atlayıp yanaklarını sıkmayı düşündük. O kadar eleştiriyi haketmiyor gerçekten aşıeı tatlı ve sempatik birisiymiş.

şişko kızlardaki özgüven

Her insanda olması gereken özgüvenden farklı değildir. Özgüven işini abartanlar insanların fiziksel özellikleriyle dalga gecen insanlıktan nasibini alamamış olan kişilerdir.

la vie en rose

Mükemmel bir Louis Armstrong şarkısı. Anlamı şöyledir ;
Hold me close and hold me fast
bana sımsıkı sarıl
The magic spell you cast
yaptığın büyünün etkisi geçmeden
This is la vie en rose
toz pembe bir hayat bu
When you kiss me heaven sighs
beni öptüğünde cennet iç çeker
And though I close my eyes
ve gözlerim kapalı olsa bile
I see la vie en rose
toz pembe bir hayat görürüm
When you press me to your heart
beni bağrına bastığında
I'm in a world apart
dünyam alt üst olur
A world where roses bloom
güller çiçek açar
And when you speak
ve sen konuştuğunda
Angels sing from above
melekler şarkı söyler
Everyday words seems
sıradan günlük sözcükler
To turn into love song
aşk şarkılarına dönüşüverir
Give your heart and soul to me
bana kalbini ve ruhunu ver
And life will always be la vie en rose
hayat bize her zaman toz pembe olsun

4 yaşındaki çocuğa tecavüz edilmesi

Türkiye'de insanlıgın nereye geldiğini gösteren durumdur. 13 yaşında evlendirilen kızlara göz yumulurken bu masum çocuga yapılan iğrençliğe de çoğu kişinin göz yumacagını, göz yumuldukça devamı gelecegini düşünüyorum umarım yanılırım.

oğuzhan koç

Ne fanı oldugum ne de nefret ettiğim sanatçı fakat hakkının çok yendiğini düşünüyorum. Demet Akalın'ın Sinan Akçıl'ın kapış kapış gittiği bu ülkede şarkıcılık yetenegi oyunculuk yeteneginden, oyunculuk yeteneği şarkıcılık yeteneğinden yakışıklılığı hepsinden fazla olan bu adam insanların gözüne bu kadar batmamalı. Vaktiyle müezzenlik yapan bir adama da sesi çirkin diyenleri saymıyorum bile. Kendisini 3 adamda biraz daha aktif görmek istiyoruz.