bugün

entry'ler (23)

ıyyyyy iğrenç butonuna basarken söylenen sözler

al derim eksiyi derim al kendini bu eksiyi istemezsen ne yaparsan yap derim ona.

gece uykusu

her gün uyunuyorsa bir anlamı yoktur. bir kaç gün uyumayacaksın ki tadını bilesin. (bkz: bakış açısı)

mühendislik dışındaki bölümleri kolay sanan tip

(bkz: mühendislerle sidik yarıştırmak)

dövüş oyununda rakipten uzaklaşıp hareket denemek

denemeden sonra rakibe uygulanmak istenmesi halinde kolun tutukluk yapacağı yada saniye farkla vurulamayan hareketler silsilesi.

türkiye den biscolata erkeği olabilecek ünlüler

kesinlikle ve kesinlikle ajdar.

ne giyeceğim sorununu perçinleyen hava koşulları

elini dolaba attığın gibi ilk bulduğunu alacak giyeceksin. kırmızı halıda yürüyecek halin yok ya her gün her gün uğraşılır mı onla.

702 efenin oynadığı harmandalı zeybeği

702 sine de ayrı ayrı helal olsun'dur. ayrıca en sevdiğim oyundur.

kinder bueno vs nutymax

her ikisi de vazgeçilmezdir. hatta aynı anda yenerek çifte mutluluk yaşanmalıdır.

taytı çorap zannedip öküz gibi bakan abazan

burada neyi ne zannettiği önemli değildir. zira abazan abazandır. pantolon giyseniz de bakacaktır uzun etek giyseniz de.
edit: abazanlar biliyorum hiç hoşunuza gitmedi. hiç böyle yüzünüze vurulmamıştı ama gerçeklerde acı be.

köylü kızı isimleri

kezban.

aşık olduğunu anlamak

anlayamamaktır. zira aşık olunca kişi kendini aşık olmadığına inandırmak için elinden geleni yapmaktadır. (bkz: saçmalamak)

uyuşturucu bağımlısı bir insana aşık olmak

sonucu kötüdür. (bkz: requiem for a dream)

çocuklarla girilen komik diyaloglar

(+) ben (-) çocuk
+pişt
-benim adım pişt değil nazmi.

6 gündür tuvalete çıkamıyorum diyen kız

biraz azimle dağı delecek olan kızdır. böyle dert düşman başına.

doğrultulmuş yumruğa koşarak kafasını çarpan adam

doğrultulmuş tekmeye koşarak çarpan adamla aynı kişidir. ayrıca hangi kafada yaşadığını merak ettiğim insandır.

kısa boylu kadınların uzun çizme giymesi

tek kelimeyle iğrençtir. ayrıca 2 karış bacak boyuyla 5 karışlık çizme giyen kızdır. yapmamalıdır, yazıktır. (bkz: ayağını yorganına göre uzat) (bkz: bacağına göre çizme al)

karısının bikini giymesine izin veren adam

ilgisiz erkektir. karısının ne giymiş olduğu onu ilgilendirmemektedir, ayrıca karısı saç rengini değiştirse bunu da fark etmeyecektir.

yaptıktan sonra mutlu olunan şeyler

gerçekleştirildikten sonra vücutta seratonin salgılanmasına neden olan eylemdir. (bkz: alışveriş)

minibüsteki en kötü yer

4 kişilik arka koltuğa oturmuş 3 godomanın arasında kalan boş yerdir. (bkz: pres)

kadınların maço erkeklerden hoşlanması

kadınlarım maço diye ifade edilen erkeklere ilgi duymasıdır. bazı kadınların doğasında vardır kolay sevmezler. (bkz: ille de maço olsun ister çamurdan olsun)