bugün

tuvalete çıktığında heykel çalışması yapacak olan kızdır.
yedinci gün birden zayıflayacaktır.
Kendisine acidigimi soleyip ortami hizlica terketmeme neden olacak ve iyilesince gorusmeyi temenni edecegim kiz tipidir. ve gitmeden once son olarakta bir "atesle yaklasmayin" levhasi hediye edebilecegim tipdir.
yanlış yapıyordur. "neden çıkmaya çalışıyorsunki? bi girmeye çalışsan hiç bir sorunun kalmayacak göreceksin." kıza verilebilecek tavsiyeler arasındadır.
-6 gündur tuvalete çıkamıyorum.
-bana çık.
kızların klasik sorunudur. nedir kızların bu çektiği çile...
çile bülbülüm çileeee...
osursa dünya'nın yörüngesini değiştirebilecek kızdır. kendi müritlerini bulur bu güçle.
uzak durulması gereken kız tipidir. her an üstünüze sıçabilir.
7. gün 10 kg birden zayıflayacak olan kızdır.
bir ara bağırsak hareketlerini düzenleyen, sıçış kolaylığı ve düzeni sağlayan ''activia'' diye bir ürünün reklamları dönüyordu televizyonda. o reklamlarda oynayanların da alayı kadındı. ''kabızlık hatunlarda daha sık görülüyor zahir.'' deyip 4'lü activia hediye edilir bu kızcağıza. yesin yesin patlatsın fabrika atığı gibi.
acile götürülüp hemen lavman yapılması gereken hastadır.
haftanın 7 günü karşılaşmak zorunda olduğum kız tipidir. "çişim geldiiiiiiiğ" "ay altıma işiceeeeem" " kakam geldiiiiii" tarzında diyaloglara beni mağruz bırakan ve akabinde " bıyıklarım çıkmış , haftasonu kuaföre gideyim baarrii" tarzında söylemlerde bulunarak beni kız ırkından soğutabilen cinsteki kız tipidir. allah ıslah etsin ne diyim..
biraz azimle dağı delecek olan kızdır. böyle dert düşman başına.
artık kendisi için -en literal biçimiyle- iç güzellikten bahsedilemeyecek kızdır.
kızların sıçmadığını kanıtlayan eylemdir.
evet,o kız seçilmiş kişidir.
Bunun ciddi bir sağlık sorunu olduğunun uygun bir dille anlatılması ve en kısa zamanda bir dahiliye hekimine görünmesini tavsiye edilmesi gereken kadındır.
evlerindeki tuvalet alt katta olan kızdır. **
hep erkeklerin sıçtığını kızların sıçmadığını gosteren eylemdır.ustelık erkekler sadece tuvalete değil herşeyin içine sıçarlar.
kızın içi lağım gibidir . Düşünmesi bile iğrenç .
tuvalet ihtiyacını başlık açarak gideren kızdır.
içi çürümüş kızdır kendileri.*
sigara icerse sıçabilecek kızdır.
samimiyetiN AMINA KOYAN KIZDIR.
bekunis adlı ilacın şefkatli kollarına kendini bırakması gereken kızdır.
- 6 gündür tuvalete çıkamıyorum hulki.
+ çıkmasanda olur artık nurten!