entry'ler (29)

bankada beklerken numaranizin yanmasi

En kıl kaptıgım adam kartı ile gelir numara alır ben 15 dakika beklemişimdir. 1 kişi kala o adam işini gözümün önünde en az 10 dakikada halleder ve gider ben ise elimdeki numaraya bakar bakar dururum.

gece gece fındık kıran komşu

dün gece kırdım sahura saat 03:00 de. Makarnanın üzerine.

üniversite tercihi yapacaklara tavsiyeler

ilk düşündüğünü yaz düşünme.

türk milletinin kaza ve kavga merakı

Kaza olduğunda oluşan trafik olayına bir de yoldan gecerken onu izleyerek daha artmasına neden olmak
Örnek:Üsküdar-Çekmeköy dolmuşunda sinpaş yolu üzerinde bir kaza olduğunda şöförün bu trafik nedeni şimdi kaza değil bunu izleyenler deyip kazanın yanından geçerken durup izlemesi ve yorum yapması.

Kavga olsa da izlesek sonra ayırır sevap alırız

erikli suyunu tercih eden kişiliksiz

10 TL veriyorum en kaliteli suyu içiyorum diye hava atan topluluk. Bayilik almak isteyen bile 600,00 TL vermek gerekir.

zaman

evinde bulundurmayanı ergenekondan alırlar dikkat.

uzay dan gelen ilk türk ün yapacağı ilk açıklama

Futbol olmadan uzay bile çekilmiyor arkadaş.

önce güvenlik

çalıştığım yerde en çok tiskindigım sıkıldım ve burdaki güvenlikler yüzünden en gereksiz gördügüm meslek dalı.

beş saat gibi gelen bir saat

iddaa da son maca kaldıdığım da yaşadığım heycan o işte sankı o 90. dakikaya geldigim de 5 saat.

toplumsal sorunlar

doktorlar dizisi show.

bim ile ilgili başlıklarda le esprisi

powerade en ucuz oldugu yer.

ülkenin 70 yıldır bir türlü bölünememesi

Bu ülkenin solu da milliyetci sağı da milliyetci bölemezsiniz böldürmez kimse.

hayatla mücadele etmek

boşuna demiyorlar sık canını bu hayatta her şeye çünkü düzelmeyecek hiç bir şey.

ciplak araba kullanmak

camlarıda açarsan hiç bir sıkıntı olmaz.

özgürlük parkı

Şu güzel bir park içersinde koşu dan tiyatroya halısaha ya kadar her şey barındırıyor her şey den kasıt fikirtepenin fikitboy gençleri de hafta sonu gezilir hafta içi uzak durun.

karadeniz in hırçın çocuğu

Her daim Volkan Konak izlerken bakarken karadeniz kızarsa da hırcınlıı görünür çook iyi.

renkdegistiremeyenbukelamunun

kendisi fenerbahceli oldugu için volkan yorumuma kızan yazar.

118 yaşındaki ninenin sırrı

bal kaymak topraktan domates kokan salata trafiksiz hayat taze yumurta et daha ne olsun.

arapların pis olduğu gerçeği

para ile temizlenen bir toplumdur bizim gibi selpak ve su kullanışları çok fazla değildir bunun yerine para var onlar da.

gidilmesi gereken ülkeler

maldivler yaşa abi orada hayali bile güzel.