entry'ler (37)

atatürk diyor ki

slogan atacağınıza türk milletine yakışan adam olun. ben zeki, çevik ve ahlaklınızı severim. her türlü ahlaksızlığı, madrabazlığı yaparken kılıf olarak benim adımı kullanmanızı esefle kınıyorum.

ihl sözlük

cumhuriyet bayramına en saygılı sözlük. yöneticileri kepengi indirip törene gitmişler.

ihl sözlük ün ikinci nesil yazar alımı yapması

sanal alemde henüz dört aylık olmasına rağmen nezih ve küfürsüz ortamıyla göz dolduran sözlüğün eli kulağında aktivitesi.

ak parti nin ülkeyi 100 yıl ileri götürmesi

100 yıl ilersi kıyametin koptuğu ansa doğru önerme.

seni anneme söylicem

sözlükte ki ergenlerin ayar yiyince kullandıkları kelimeler bütünü.

öz ihl sözlük

müslümanların birbirlerine karşı ne kadar kinci olabileceklerini gösteren sözlükvole.

türk ordusu bu yobazlarla uğraşmakla yanlış yapıyor. atacak önlerine bir dünyalık, yesinler birbirlerini. bizde rahat ederiz, dünya da..

26 temmuz 2009 uludağ sözlük ihl sözlük maçı

ümitli olmadıkları takım adlarından belli.. iman gücü. kendi güçleri olmadığına göre iman gücüne sığınıyorlar. ama yemezler. bizde müslümanız olum. aynısından bizde de var. artı olarak teknik ve tecrübe de var. yine de ne olur ne olmaz beşten fazla atmayın lan. çarpılır, marpılırsınız.. *

imhotep in bugün tv deki mülakatı

diğer konuklar arasında relaks takılan tek kişi imhotepdi. mübarek sanki hergün ekranda gibi. diğer iki konukta oldukça samimi açıklamalar yaptı. tebrikler bu ilk tv proğramını alınlarının akıyla kapattılar

imhotep

kral dır ulan dediğim yazar. helal abi aynen devam.

topkapı sarayında içki içmek

beyinleri uçkurlarında gezen, ergenlik sivilceleri yeni çıkmış bebişlerin anlayamayacağı olay.

topkapı sarayında içki içmek

osmanlı haremini playboy patronu hugh heffner ın tavsanlari ile karıştıran zihniyetin topkapı sarayında içki içilmesini hoşgörmesi doğal olan durum.

topkapı sarayı türk milletinin yüzyıllarca dünyayı yönettiği bir başkanlık/padişah sarayıdır. tıpkı bugünkü beyaz saray/çankaya gibi.

gerekli saygının gösterilmesi gerekir.

basmaları doğru mu?
yanlış, oda bir saygısızlık.

selamün aleyküm diyene merhaba diyen insan

arapça selama türkçe karşılık vermeyi türklüklerinin gereği olarak gören enteresan insanları kapsayan hede. lan kibarlıktır bu. karşındakine saygıdır. illa islam a karşı olacağım diye bir yerlerini yırtmana gerek yok.

ama türkçe konuşmaya meraklı bu tiplere aralarında vedalaşırken, " by by " diye ingilizce vedalaşmalarını yada " tamam" yerine, " ok " deme mantıklarını türklüklerinin neresine soktuklarını sorarsan, açıklama yerine " zort " diye bir ses duyarsın. beyinlerinin bulunduğu kıçtan gelen sigortaların atma sesidir. farklı yorumlayıpta osuruk sanmayın.

olası ilk türk uzay aracı isimleri

anamı da alıp geldim.

laikleri parasıyla döven şeriatçılar

darbe silahıyla şeriatçıları döven laiklerden daha makbul olan şeriatçılardır.
en azından gösteriş yapıyorlar, milletin anasını ağlatmıyorlar.

ikinci öğretim

yök başkanı' na son yapılan zam sonrası istisnasız bütün mensuplarının dağarcıklarında küfür namına ne varsa paketleyip gönderdikleri öğretim.

kolay mı la, 1400 tl olan mühendislik ikinci öğretim ücreti, 2400 tl olmuş.. bu yaştan sonra o parayı bulmak için bizi köprüye bacak göstermeye mi çıkartacaksınız ulan.

altıncı nesille çıkmam diyen kız

fişşek gibi altıncı nesilden yüz bulamayacağını bilen bayatlamış kız kurusudur.

kemal kılıçdaroğlu

kadir topbaşı seçim gecesi hoplatan temiz adam. topbaş bu kafayla giderse, gelecek seçimlerde istanbul belediye başkanı olacaktır kendileri..

türk imparatorlukları

çin prenseslerinin oyuncakları..

lan karı iki göt sallamayla nasıl koca imparatorluğu yıkıyor anlamış değilim..

kral kobra

hindistan da yılan oynatıcılarının elinde şebek olan yılan türü.

asansörde seksi türbanlıyla mahsur kalan laikçi

genelde laikçiler gay olduğundan bir problem oluşturmayacak sorunsal.
(bkz: laikçiyle laik arasında ki farklar)