bugün

entry'ler (71)

multitap

mutluyum şarkısı gerçekten dinleyeni de mutlu ediyor ...

kürt istemem

Esra Erolda bir hanımcagzın isteğidir,millet ev araba ister kadında kürt istemiyor ,doğal karşılamak lazım.Sonrasında iste Esra Erol tarafından kovulup gitmiştir(ayrıca sinopluda istemiyormuş hanımefendi)*~

2012 ygs sınavına girecekler

bakan kızı bizim dönemle giriyomuş o yüzden kolay gelcekmiş diye de duydum, olabilir yani.

2012 ygs sınavına girecekler

haydin hayırlı işler demek istediğim yavas yavas heyecanlandıgım sınav yaklaşıyor. garip mi garip oldum.2 yıldır gırmıyodum sozluge sonunda gırdım ve dıyorumkı sınava gırecek herkese başarılar tanrı Türkün yanındadır o yüzden korkmayın kardeşler . Hepiniz dua edın bu kardeşinize. sınavdan sonra daha aktif olmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın sağ kalın.

çocuğu olacaklara garip isim önerileri

hıdır
hıdıriye
taharet

paranın değersiz olduğu an

(bkz: aşk)

damdaki deli

allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.

hodan

mekanın cennet, toprağın bol olsun.

müslüman olmayı maharet sanmak

ateist olmayı maharet sayanların sayısı buna oranla 500 kat fazladır.

recep tayyip erdoğan ın önlenemez yükselişi

halkın yozlaşmasıyla doğru orantılıdır.

çok iyi araba sürerim

Şu an fearfactörde adamın biri izleyenler bilir tır yarışmasında çok kötü performans sergiledi. yarışmadan sonra söyledikleri şunlar:

''aslında çok iyi araba sürerim burda çok heyecanlandım. benim iyi araba sürdüğümü eşimde bilir. antalya korkuteli yolu çok virajlıdır, burda 2-3 kez kaza yaptık hepsindede soğuk kanlılığımla hayata tutunduk eşim çok iyi bilir yani bi keresindede uçuruma yuvarlanmıştık''

arkadaş çok iyi araba sürüyosan bunların hepsi nası oluyo? adam uçuruma yuvarlanmış aslında iyi araba kullanırım diyo bu nası bi zihniyet? bizle dalga mı geçiyolar ki acaba

istanbul da özerk bir fransız cumhuriyeti kurulsun

o zaman almanya da özerk bi türk devleti , isviçrede özerk bi türk devleti, hollandada özerk bi türk devleti kurulsun ? ya siz ne kadar dar görüşlü insanlarsınız bıktık artık ya oldu tamam kurun bende 2-3 güne italyaya gidip özerk türk cumhuriyeti kurucam.

her şeye zeytinyağ öneren gerzek

gerzekler de genellikle koca karılar oluyor malesef bi kere sinde bi teyze anneme zeytinyağı önermişti güneş kremi yerine. peki sonra noldu biliyomusunuz 1 günde 2 pac e döndüm resmen. güneş ışınlarını önlemediğini öğrenmiş olduk ayrıca bi kere yandıktan sonra bronzlasmak için sürülüyormuş asla ilk gününüzde veya yanmadan sürmeyin 2 gün inlersiniz.*

22 ağustos 2010 galatasaray bursaspor maçı

kaybedersek her şey biter. işin kötüsü yönetim suçu kendinde aramaz ve belkide dünyadaki en iyi 10 antrenör arasında olabilecek olan Rijkaard'ı gönderir.

18 den küçük olanların sözlükte yazma hakkı yoktur

adam yazıyorsa yazar bence 15 sınırı olsa daha faydalı olur bireyler için çünkü herkesin kendini ifade edebilme hakkı vardır ve sözlükte bi şekilde herkesin bakış açısı ve kültür seviyesi değişebilir. tabiki çocuk çocuk yazanlar uyarılır ama belki de 16 yaşında olupta senden daha kültürlü çocuk dediğin kişiler vardır ayrıca 16 yaşında referanduma hayır demesi garip mi ? bence değil. Herkes kendi düşüncesini paylasmakta özgür ve küfürlerinde senin yaşının çok da büyük olmadığını gösteriyor.

zaman

en çok satılan değil, aksine en çok kapı önüne bırakılan, en cok hediye verilen gazete.
tamamen ampül zihniyette olmasına rağmen arada bu gazetede yazan sapıklar çıkabilir.*

refere etmek

anlayamadıgım söz öbeği. referansdaki refe mi bu refere deki refe .

ertem şener in basketbol sunması

hidayet 27 yaşında 2 coçuğu var küçükken tornacıydı çok çalıştı basketçi oldu gibi bir üslupla sunulacak anlatım.

başıma bir iş gelmeyecekse atatürk ü sevmiyorum

sen kimsin ki bunu soyluyosun ya. Ulan insanların türbanlı kızlara bakışı değişiyo bu gibi insanlar yüzünden. Sen kimsinde bu güzelim ülkeyi baştan başa tekrar kuran, yenilikleriyle bizi kalkındıran tarihin görüp görebileceği en muhteşem lidere, Atamıza bu lafı söyleyebilirsin. Sizi bu ülkede tutan mı var ? atatürk olmasaydı sen müslüman olabilecekmiydin inci sözlük olsa döşediydim buraya küfürleri.

edit : yahu ne çok hain varmış neyine eksi verdiniz bunun şimdi

öldürmeye gelince siz öldürmeyi cok iyi bilirsiniz

tam bu söz söylendiğinde, suriye sınırındaki mayınları temizleme görevi israile verildi. tamamen gösteriş ve cahil insalları kandırmak için söylenmiş söz