bugün

entry'ler (15)

içki içmeyen insan

kola fanta su ayranla yetinebilecek insandır. kaldı ki içki de abartılmış, sonradan kazanılmış alışkanlıktır. insanın durduk yere içkiye başlaması için hiçbir sebep yoktur.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

yapabileceğim şey aslında zor bir şey değil ancak nedense olmayacakmış gibi geliyor. biliyorum olacak bu çok kolay bir şey nefes almak kadar kolay ancak gel de anlat işte.

aniden gelen ölüm korkusu

üstüne ölümden sonraki hayat korkusu da eklenince adrenalin ve noradrenalinin salgılamada tavan yaptığı korkudur.

exxen in katar a satılması

ülkenin katar'a satılmasından daha az fayda verecektir.

gıcık olunan ev eşyaları

açık arayla masa sehpa gibi cisimlerin üzerine konulan dantelli örtülerdir.

ders çalışmak

az önce yapmışımdır. çaresizliğin dibine vuran eylemdir. ama hala bir umut vardır evet gördüm az önce. konu kepler kanunlarıdır.

derdini kimseyle paylaşmayan insan

içinden kendini yiyordur o insan. kimseye anlatmaz ama kendine anlata anlata kendini de sıkmıştır.

80 yaşında baba olan adam

babalığından şüphe etmesi gereken babadır. Derhal korumalarına babalık testi yapılmalıdır.

kurtlar vadisi

mafya dizilerini filmlerini hiç izlemem izlemeyeceğim de. ne anlıyorsanız savaştan.

sigarayı bırakmanın beşinci günü

şansına altıncı günde sigara içme yasağı kalkacaktır.

kediyle uyumak vs köpekle uyumak

hiçbiri evcil değildir olamaz. doğaları gereği dışarıda yaşamaları gerekmektedir illa biriyle yatacaksanız da jaguar uygundur.

kadın boynu

erkeğe oranla daha uzundur. bir erkek olmama rağmen benim de boynum uzundur tabi cinsiyetle na alakası varsa.

tuvalete gideceklere tavsiyeler

o işi yapmadan önce suyunuz hazır bulunsun ki anında aşağı inebilsin.

justin bieber dinleyen erkek

olmayan erkektir, göçmendir veya daha pişmemiştir.

oynaşmak yiyişmek elleşmek ama sevişmemek

yemeği yapmak, sofrayı hazırlamak, ama yemeği yememektir.