bugün

merak edilen durum.
devlet hemen hoop bu para ne iş der mi...
Parayı faizi ile geri almaya çalışırlar ödeyemez hapse atarlar.
Kesinlikle Vakıfbank yollamış derdim.
Kesin bi dolandırıcılık vardır denir ve fakir tutuklanır.
hesabına 50 milyon tl gelmiş fakir olur. zira yine fakirdir o parayı kullandırtmazlar geri çekerler.
vantilatör alır.
2 gün içinde yanlışlık düzeltilir ve para geri tahsil edilir.
Bu süre içerisinde harcanan her kuruş için yasal faizi ile birlikte takip başlatılır.
kalp krizi geçirip hakkın rahmetine kavuşur. o fakir ben olsam muhtemelen öyle olur. 50 milyon lira lan. cep telefonuna "dirili dilliiiii" diye mesaj geliyor. gene bankadan cep şubeye "ek hesap borcunuzun ödeyiniz ulan sayın müşteri" bildirimi geldi diye oflaya poflaya bakıyorsun. fakat aman allahım o da ne ? hesabınıza para geldi yazıyor. oha inşallah 50 lira ( fakirin hayali başka ne olacaktı ) falan gelmiştir bir yerden diye bir açıyorsun 50 melyon yazıyor. artık o paranın 10000 lirası ile kefen alırlar helvanı kavururlar. en azından o masraflardan yırtmış oluruz o da olumlu..
50 TL gelse ne yapacak diye düşünmek lazım.
havale geçirir.
Çok vurmayın baştan söyliyim.
Boşanma, lüx hayata başlangıç, Pavyon, KÖYE DÖNÜŞ şeklinde olması ihtimali %51..
benim arkadaşım uzuuun zamandır kullanmadığı hesabına çok zaman önce 5000 tl yatırıldığını gördü. aklını kaybediyodu sevinçten.

yapma dedik bak belki biri yanlışlıkla göndermiştir, ya birinin ilaç ameliyat parasıysa dedik vicdan timi olarak ama dinletemedik. çekti yedi. hem de bizsiz.

bu da cevap niteliğinde böyle bir anımdı.
hemen rüyasından uyanır, etrafına bakar, sırtını döner uyumaya devam eder.
çekemeden heyecandan ölürdüm sanırım. sen 50 milyon, milyar. sen bu parayı ne yapmı...küt.