bugün

entry'ler (19)

mustafa sabri duman

Bugün koronavirüs'ten vefat eden ktü makina hocası(idi).

r t erdoğan vs m k atatürk

Reis in açık ara farkla kazanacağı versus. öyle ingilizlere peşkeş çekip , ne derse he diyip , istedikleri sistemi ülkene silah zoruyla dayatarak büyük lider olunmaz. ama atatürkün ingilizlerle hiç bir cephede savaşmadan ingilizleri bu topraklardan çıkardığını sanan andavallar olduğu sürece bu memleket kalkınmaz. ha diyorsanız atatürk ingilizlerle şu cephede savaştı , şurada ingilizleri yendik , mağlup ettik onlarda bu topraklardan çıkmak zorunda kaldı , yazın biz de bilgilenelim.. Peşinen söyleyeyim öyle çomar , cahil vs yazmayın komik oluyorsunuz. Bilgi yazın bilgi , cephe yazın , savaş adı yazın.. Anca ağzınızdan köpükler saça saça çomar diyorsunuz , başka bildiğiniz bişey yok

ab den 230 bin ton buğday ithal edilmesi

Zengin olduğumuzun göstergesidir. Fakir köylüler gibi buğday mı üreteceğiz? Parayı basıp almışız işte , daha ne istiyorsunuz

2001 krizi oldu ama ecevit pkk yı bitirdi

Ecevit pkk'yı bitirdiyse Tayyip fetö ' yü bitirdi. PKK 3-5 kürtten ouşan sikindirik bir örgüt. Cemaat dünyaya yayılmış global bir örgüt. cemaat pkk dan bin kat daha tehlikeliydi. Ama büyük lider 2 yılda anasını belledi cemaatin.

2001 krizi oldu ama ecevit pkk yı bitirdi

Ecevit in apo yu yakaladığını düşünen insanlar var ciddi ciddi . Aga adamlar paketledi , teslim etti ve asmayacaksınız dedi. Başak mı geçiyorsunuz anlamadım ki

dolar yükseldikçe orgazm olan solcu

Memlekette çok var bunlardan. Ama halk siklemiyor bunları.. Böyle oldukça bunlar daha çok kuduruyorlar , sağa sola çomar , koyun diyerek kendilerini rahatlatıyorlar. Bunları çıldırtmanın en güzel yolu ise " yol yaptılar yol " demek. Acayip zevkli , sinirden çıldırdıklarını görünce dünyanın en mutlu insanı oluyorum şahsen.

chp zihniyeti

şu an çaresizce sağda solda çığırmakta olan zihniyettir. Başkanlık gelince reis bunları daha çok coşturacaktır.

avrupa da 6 ve 8 yiyen takımımız

Aynı zamanda taraftarları da , hakemler kendi lehlerine abidik gubik penaltılar verdiğinde penaltıları savunurlar. " Cezasahası içinde adama dokunursan penaltı olur " derler... Kendi futbolcularına yüzde yüzlük kırmızı kartlar verilmediğinde başkanları çıkıp " futbol hatalarla güzeldir " der. Ama alehlerinde bi karar çıkınca teknik direktöründen futbocusuna ; başkanından yardımcısına hepsi çıkıp ağlarlar. Kendilerine boşuna " tinerci " demiyorlar tabi..

tüm vizelerden 0 almak

Şu an yaşadığım durum. Hiç bir derse gitmedim , son akşam hallederim dedim ama olmuyor , insan hem çalışamıyor hem de çalıştığı aklında kalmıyor. Eğer herhangi bir teknik üniversitede mühendislik okuyorsanız derslere gidin. Bakın ben bilgisayar mühendisliği okuyorum. 3. sınıfım .. Bu dönem toplam 11 ders alıyorum. Aldığım 11 dersin vizesini toplasan 45 etmez.. Bakalım finallerde toplayabilecek miyim. Tecrübesi olan arkadaşlar bişeyler tavsiye ederse makbule geçer.

1 kasım 2016 ekşi sözlük ün kapatılması

" Basınız biz " diyerek isteyen istediğini yazamaz beyler. Gazeteciysen gazetene " duyumlara göre " manşet atamazsın. Sen milyonlarca insana hitap ediyorsun. Milyonlarca insan seni okuyor , senden etkileniyor. Manşetten iftira atıp 3 gün sonra gazetenin 3.sayfasında tek cümlelik özür mesajı yayınlayamazsın. Cumhuriyet Gazetesine olan baskını destekliyor hatta kapatılmasını diliyorum.

Ekşi sözlükte sürekli yalan haberlerin paylaşıldığı, terör sevicilerin toplanıp sürekli devlete , ülkeye salladığı , sövdüğü bir mecra haline geldi. Kapatılmasa da bi göz dağı verilmesi gerekiyor. Ha kapatılsa da fena olmaz yani.

anın görüntüsü

görsel

26 08 2016 rus gk başkanının tr ziyaretinin iptali

Kaynak:

http://m.t24.com.tr/haber...orusmesi-ertelendi,356914

sevgilisiz yaşayabilen insan

Sevgilisi olup mutlu olmayan ama aynı zamanda da ayrılamayan insanın yerinde olmak istediği insandır kendileri.

cunguldak

tahtadan yapılmış bir çeşit tahteravalli.

cıllık

oyunbozan , mızıkçı , mızmız anlamına gelen eski bir kelime.

sümeye

amaçsız , gayesiz , boşuna anlamına gelen kelime.

çirli

et ve meyve kurusuyla yapılan bir yemek türü.

depme

keçe kılından dokunan yelek veya pantolon.

debit

eski türkçe'de kızıl üzüme verilen isim.