entry'ler (33)

azrail e sorulacak tek soru

Ben masumum abi, şuradaki kişiyi öldürün sevap işlemiş olursun.

erkek beyni

erkek beyni araştırmalara göre her 10 dakikada bir seks'i düşünüyormuş. Bence bu doğru değil 10 dakikada bir düşünmüyorumdur 20 dakikada olabilir.

cm101mmxi fundamentals

Daha geçen hafta gittiğim, ve çok güldüğüm bir stand up. Herkesin gitmesini, gitmesini ve gülmesini tavsiye ederim. Bir çok stand up'ına gitmişimdir fakat en çok izlenen bu olacak galiba.

yazarların kakalarını ilk kez sildikleri yaş

gerçekten hiçbirşey hatırlamıyorum, hatırlamakta istemem.

seviştikten sonra kızı eve taksiyle göndermek

gece evde kalsa daha iyidir.

türkiye nin suriye ye girmesi

suriye bize girse olmaz mı?

penisi ile lamba söndüren erkek

Dünyanın en uzun penisi 35 cm'dir. Bunu yapanın boyuda bi 2,15 cm falan olması lazımki tam olarak deyebilsin.

spermin tadını merak eden erkek

Ne zaman mastürbasyon yaptığında bi' tane kap alır onun içine spermi koyar her attığında koya koya çorba olur, kaşıkla içilebilir.

en iyi sigara

En iyi sigara diye bişey yoktur. Ağır çekimli intihar gibidir sigara. Sigara kötü bir alışkanlıktır, Sigarayı bırakın daha iyi bir yaşam sürün. yaşasın dumansız hava sahası

vişne reçeli

Kayısı reçeli ile bir olup mükemmel ikiliyi oluşturan ve yaz günlerimizi güzelleştiren reçellerdir.

mini etek giyen kız

Mini etek giyen kız ya erkeklerin dikkatini çekmek istiyordur ya da kendisini güzel göstermek istiyordur.

siyah düz uzun saçlı mavi gözlü kız

Hayalimdeki kızın bir benzeri fanta reklamında çıktı ama tam olarak istediğim malesef o, değildi.

6 liraya sinema bileti

Optimum'da 2 kişi 24 liraya var. Bazen ''Kazık'' yediğimi sanıyorum..

hobbit

Sinema Film'inin bugün çıktığı bir Kitap. Gerçekten muhteşemdi filmi. izlemenizi tercih ederim.

çıkma teklifine ne evet ne de hayır diyen kız

Düşünüyorum bana biraz süre verirmisin der ve 2 sene geçmesine halen halen ''Düşünüyorum'' der. işte bu yüzden Kadınları kimse anlayamadı..

kısa boylu kızların daha çekici olduğu gerçeği

En fazla 1.85 olmalı ondan sonrası zaten hiçbir kadına yakışmıyor ve lakabın ''At'' olabiliyor.

bir kadının ağzına en çok yakışan şey

100 Kadına bunu sormak istersek 1.'ye sorduktan sonra 2.'ye soramayacağız çünkü 1. halen konuşuyor olacak. Bu yüzden kadınları kimse anlayamıyor..

sevgilinin attığı unutulamayan son mesaj

''beni çok üzdün artık, yeter. Her zaman beni ektin, biçtin bi şekle şemale soktun. Çok kırdın beni. Seni çok seviyorum halen fakat üzülüyorum, hemde çok ama çok. Zaten yeni birisiyle tanıştım senide unutmaya çalışıcam artık. Hayatında başarılar sevgilin olursa benden güzel olmasın tamam mı? Tabi ki hayır diyeceksin neyse artık seni sevmiyorum seni terkediyorum artık benim sevgilim yok seninde yok hadi bay bay.'' demesini isterdim fakat aynen şöyle dedi ''Bir şey konuşabilir miyim, şey dicektim ben, aslında ben seni sevmiyorum hiçde sevmedim zaten seni aldatıyoru hahaha hadi hayatında şanssızlıklar bay bay (hayatından sildi ve gitti).'' dedi Bende zaten öylesine çıkıyordum yani problem olmadı.

ne yapsak

Önceliğim Playstation 3'te fifa 13 oynamaktır. Ya da Yeni çıkmış bir oyun olan far cry 3.

sinema salonuna geç girip fragmanları kaçırmak

Sinema salonuna girdiğimde fragman değilde daha çok reklam görüyorum ve onları izlerkende patlamış mısır bitiyor. Film 15.10'da başlıyor diyor ise Reklamlar sayesinde Film rötarlı başlıyor.. Yaklaşık 10 dk geç girin daha iyi derim ben.