entry'ler (41)

ben bu yazıyı kendime yazdım

Böyle gidersen senden bir bok olmaz.

sözlük yazarlarının itirafları

Çok değer verdiğim, çoook sevdiğim birinden ayrılmış olmak bana o kadar çok koydu ki. Neden istanbul'a taşınmak zorunda kaldın ki? Uzun bir süre görüşme şansımız olmayacak işte. Seni çok özlüyorum. Attığın o güzel mesajlara, fotoğrafına bakarak hasret gidermeye çalışıyorum. Hiçbir zaman aklımdan çıkmıyorsun. Birileri, hakkında bir şeyler söylediğinde iyice hüzünleniyorum, ağlamamak için kendimi zor tutuyorum, susturuyorum hepsini. Keşke şimdi burda olsan, sana sarılabilsem... Çok kötüyüm, çoook.

kadın olmanın kolaylıkları

sünnet olmamak.

21 ağustos 2012 italya türkiye basketbol maçı

sen maçı farkla önde götür adamlar gelsin son 4 dakika oynayıp kazanabileceğin maçı elinden alsın. olacak iş değil. son saniyeleri izlerken sinirden kudurdum yemin ederim.

tek bir şeye ihtiyacımız var

Atatürk'ün de dediği gibi; "Tek bir şeye ihtiyacımız var, çalışkan olmak! "

sevgilinin yanında gaz çıkarmak

başta kulağa hiç hoş gelmese de kanımca samiyet göstergesidir. kasım kasım kasılmaya ne gerek var. *

türk kürt kardeşliğini sindiremeyen faşist

hangi kardeşlik diye sorarlar adama.

hala pin kodu kullanmak

üst üste iki kere pin kodu yüzünden hattımı bloke ettirdikten sonra kullanmayı bıraktım. artık hattım bloke olmuyor. mutluyum.

terör nasıl biter

soykırım yaparak. *

götü kalkık sayısal öğrencileri

götleri yemediği için sayısalı seçemeyenlerin kıskançlıktan çatlaması ve aşağılık kompleksi sonucu sayısal öğrencilerinin götünün kalkık olduğunu sanması durumudur.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)

afedersin ama senin çalıştığın en zor ders edebiyatken sayısalcılar fizik için kıçlarını yırtıyor.

sen ygsde 160 dakikada 120 soru çözerken onlar aynı sürede senden fazla olarak fizik, kimya, biyoloji de çözüyor. bu da her soru için sadece bir dakikan var demek.

senin girebileceğin en iyi bölüm hukukken onlar tıp, mühendislik, mimarlık gibi kazanması da okuması da göt isteyen bölümlerdeler, sen daha kıçı kırık bölümlerde bile sınıfta kalırken. (hoş artık hukukta okuyan öğrencilerin bir kısmı da sayısalcı. niye? ygsde sayısalcılar fen bölümünü de yapabildikleri için senin bir adım önündeler. fizik yapabilen kafaları az bir çalışmayla edebiyata da bastığından lysde de başarılı olup her zaman olduğu gibi senin önünde oluyorlar. belki de senin kazanmana engel oluyorlar *)

sen yata yata okurken onlar mezun olabilmek için kıçlarını yırtıyor.

neymiş efendim sosyal hayatları yokmuş, asosyallermiş de bık bık bık. sorarım sana, sen sosyalsin de bir sayısalcıdan farklı olarak ne yaptın?

e sayısalcı olmanın da bir bedeli olmalı tabi. bırak da götü kalksın. sen de kendini buralarda tatmin etmeye çalış. öptüm.

not:evet, liseliyim. * *

asur krali basur

(#16449396)
başı açık olan kızların namussuz olduğunu düşünen geri kafalının teki.

hayatında hiç ilan ı aşk etmemiş insan

çok şey kaybetmiş insandır. herkes mutlaka ilan-ı aşk etmeden önceki heyecanı, korkuyu; ilan-ı aşk ederken tir tir titremeyi, kızarmayı, karşısında dili tutulup konuşamamayı; ilan-ı aşk ettikten sonraki mutluluğu, hazzı, rahatlamayı tatmalıdır. tabi sonuç her zaman güzel olmayabilir ama keşke demekten iyidir. * *

platonik sevgilinin ask fm sayfası açması

platonik sevgilinin * ergen olmasıdır.

birkan sokullu

güzel oyuncu aslı enver ile evli olan yakışıklı oyuncu.

gökçe bahadır

kayıp şehir adlı dizide oynayacak olan oyuncu. bu sefer kötü bir karakter canlandıracağa benziyor. fiziğinin güzelliği de dikkat çekmiyor değil hani.

fragmanlar için;

http://www.youtube.com/watch?v=WJzWGZ50JJA
http://www.youtube.com/watch?v=X6ubaI18td8

sözlük yazarlarının lisede aldığı en düşük not

30. geometriden.

ve 2 sene boyunca küstüm geometriye. çalışmadım. hep düşük notlar aldım. kafam basmadığından mı? hayır. çünkü bana geometriyi sevdirecek bir öğretmenle karşılaşmamışım o zamana kadar. ama daha sonra geometriyle aram hep iyi oldu. gerçekten öğretmenlerin dersi sevdirip sevdirmeme konusundaki etkisi çok büyük. sevdirirse çalışırsın ve iyi bir not alırsın. olay bundan ibaret.

burdan emre hocama selam olsun.
(bkz: sözlükten selam yollamak)

sözlük yazarlarının telefonuna gelen son sms

bana haber ver ama.

durum beğendiren kız

sosyal hayatına baksan kimsenin bir bok yerine koymayacağı kızdır. egosunu buralarda tatmin edebiliyor abisi üzme kızcağızı beğeniver eline mi yapışır?

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)

f bahçe yi sevmeyip nevin yanıt a helal diyenler

(bkz: yok öyle bir şey yemişler seni)

merve aydın

hakkında sedece iki entry girilmesine üzüldüğüm milli sporcumuzdur. yarışa güzel başlamışken ağlaya ağlaya bitirmesi üzmüştür. 3:24.35 skorudur. bilgi için;

http://spor.mynet.com/hab...aglaya-aglaya-kostu/53076