entry'ler (27)

babayla araba yıkamak

oldukça keyif veren bir eylem, suyu tutup babayı ıslatırsanız dönüşte mecburen anahtarı size veriyor.

çocukların anneleriyle hapse girmeleri

Öncelikle bu çocukların, örnek alabilecekleri hiç bir insan yok. Eğer bir hataya kapılır ve yalnış birini örnek alırsa çocuk potansiyel suçlu olur.

Aynı zamanda bu çocuklara, sosyofobi, ve benzer bir çok sosyal hastalık tanısı konabilir. Bu da sağlıklı ilişkiler kurmasını engeller

Sosyal hayatının yanında, iyi bir eğitimi olmayacak. iyi bir yerlere gelemeyecek. Kendimizi kandırmayalım, bu çocuklar doktor ve mühendis olamayacak. Hadi oldular, bunun gibi kaç hikaye var?

dilenci çocuğunun apartmana işemesi

2-3 ay önce, apartmanı dilenciler basmışken yine hergün yaptığım gibi okula gitmeye hazırlanıyordum. Üçüncü katın merdivenlerinde bir sıvı birikintisi vardı. Aldırmadı ve yoluma devam ettim. Akşam eve dönünce Apartmanı sidik kokusu sarmıştı. Bundan sonra apartmadaki, dilenci ve satıcıları kovalayan kaçık amcalara döndüm.

öcalanı sikeyim kürdistanı sikeyim

sikeyim sikeyim
kimi sikeyim
sikeyim de bir hayrı dokunsun
öcalanı sikeyim kürdistanı sikeyim.

şiiridir.

o değil de winzip vardı ne oldu ona

Winzip en son hatirladigima gore
Ya acik kaynak olmustu
Ya proje bitmisti
Ya da windows bunyesine gecmisti
Ya da winrar almisti.

babanın victoria s secrets show yorumu

Yilbasi gecesi bir hata yapip vs show izliyordim adriana lima nin melek kostumunu gordugumde adamlar ne tasarliyor dedim ve o an babadan gelen yorum: ne tasarliyorlar , çiplak çiplak karilar.

Bunu benim babam soylemis olamaz.

Her babanin yapabilecegi bir yorumdur.

sevilen kızın dişli çıkması

Önceleri hakkinda pek bilgi sahibi olmadiginiz kizdan, hoşlanmaya başlamaniz ardindan kiz hakkinda topladiginiz bilgilerin hiç de kolay olmadigi yönunde olmasidir. Kizin dişli cikmasi.

Dershanedeki kizi anlatmistim....kizin arkadaslarina bir kaç sorunun ardindan kizin dershaneyi satin alabilecek oldugunu ogrenmek ardindan kendi ailemin durumuna bakmak - babam doktor demek yetmiyormus- kizin paraya deger verip vermedigini bilmeme ragmen bunu sormaya dahi cesaret bulamamak da cabasi. Bunun ustune aynaya baktim bi de kiza. Tamam cirkin degilim ama o kiza kimler kimler teklif etmistir. Sevgilisi de yokmus ama zor is gibi.

Kız dişli çıktı abi.

tanrının tanrıçaya olan özlemi

tanrı, biricik sevigilisi olan tanrıçayı meleklerden biri ile aldatınca, tanrıça ona kızmış ve cenneti tek edip kendi cennetini kurmuştur. bu cennete de kendi adıyla anılan feministleri almaktadır. tanrı elindeki tek tanrıyı da kaybedince, küçük evreninin küçük insanlarına, kadınları ve özellikle feministleri ezmekle ilgili olan ve bir sürü dil hataları olan kitaplar göndermiştir. bu kitap yüzünden yüzyıllardır, kadınlar eziyet görmekte ve kadın-erkek demeden tüm insanoğlunun yanında diğer canlılar da zarar görmektedir.

bu kitaplar yüzünden bir çok insan ateistliği seçmektedir. ve böylece tanrının yetki alanından çıkıp kendi yönetimlerini elde etmişlerdir. kadınlardan bir kısmı ise kötü erkeklerle birlikte tüm erkekleri de cezalandırarak feminist olmuşlardır.

aptoide

Android uygulamalarını kullanıcılar arasında paylaşmaya yarıyan uygulama. Bir yıla yakın google playde de bulunan bu uygulama sayesinde her türlü uygulamanın her sürümünü bulabilirsiniz. Bu yönüyle google playden ayrılır. Uygulama paylaşımı üzerine kurulduğundan apk ları ücret ödemeden kurmanız mümkündür. Yanlız google playdeki gibi apk larla birlikte data paketlerini indirtmemekte gerektiğine bunları internettten ayrıca indirmeniz gerekmektedir.

Şu anda google playde yok. Aptoide.com dan install tuşu ile indirilir. Türkçe desteği uygulama bazlıdır.

büyük kürdistan için milli marş önerileri

Anamız belli değil,
Babamız da aynı şekilde,
Renklerin amına koyduk,
Haberiniz yok mu orospu çocuğuyuz.

Apo iti başımızda,
Nefes alsak ne yazar.
Sizin gibi olamayız,
Abdnin götünden ayrılmayız.

Gelirken geçirdiler,
Giderken geçirdiler,
Soka soka bir hal ettiler,
Arzu ettik uslanmadık.

Not: eksilemeyen pkklı her halükarda orospu çocugudur. Eksilese de.

ülkende kendini turist hissetmek

boşbakanın yanlış politikası yüzünden ülkenin dört bir yanında suriyeli insanları görebilirsiniz. ama bu sahil kesiminde daha da fazladır. tatil için bulunduğum mersinde iki kişiden biri suriyeli. ingilizce konuşmaktan başka çarem kalmıyor. bu durum beni fazlasıyla üzüyor.

meyveli yoğurt vs danone

Kesinlikle meyveli yoğurdun kazanacaği karşılaşma. Dalından yeni koparılmış meyvelerin püresinin yoğurda eklenmesiyle oluşan bu tat , çürük meyvelerin çin tuzu ile çocuklara sunulmasından kat kat iyi olduğunu herkes bilir.

aşka aşık olmak

Aşk hepimizin tarifini bulmak için uğraştığı o güzel duygunun hissedilmesi için birine ihtiyacı olmadığını anlayıp, kişileri değil aşkın ta kendisini sevmektir. Sizin sevgi biçiminize karışacak ve sizi üzecek kimse yoktur. Abartırsanız hayatınızı aşka aşık yanlız biri olarak geçirebilirsiniz. Ama aşka aşık olmak hissedebileceğiniz en güzel aşktır. işte ben bu yüzden aşka aşığım.

bir erkeğin kadına bağlanma nedeni

Bir erkek bir kadına neden mi bağlanır? Ihtiyaçtan ötürü değil. en güzel duygu aşkı tadabilmek için dir. Ve bir erkek her kadına aşık olmaz. Her kadına ilanı aşk edemez. Bağlanacağı kadın öyle gözlere sahiptir ki erkek gözlerini kadının gözlerinden alamaz. Bir elmanın iki yarısı gibi birbirlerini tamamlarlar. Hem erkek hem de kadının birbirlerine hissettikleri o güzel duygu aşkın tarifi yoktur. Biraz tuz biraz karabiber diye aşkın tarifini veremezsiniz o anda ne hissediyorsunuz aşk odur. Aşk bir erkeğin bir kadına bağlama nedenidir.

evde yoğurt varken çocuğa danone almak

Masum köylünün reklamlardan etkilenip yaptığı şey. Çocuguna kendi ineğinin sütüyle yaptığı yoğurdu vermek yerine danone verir.

Bi de 2 litre süt satar bir danone etmez.

şanş kapıda programında herşeyi kaybetmek

Şans kapida programin formati nedeniye , ev esyalarini ortaya koyup sunucunun sorularini cevapliyorsunuz. Eger dogru cevaplarsaniz para aliyorsunuz yoksa ev esyalarini kaybediyorsunuz. Cok sik izlemem ama birkaç ciftin tum esyalarini kaybettigini gordum. Evi alip cikti sunucu.

bir kızı uzaktan sevmek

Bir kızı aranızdaki mesafeyi hiçe sayarak onu tün kalbinizle sevmenizdir. Zordur elini tutamaz öpüp sarılamazsıniz. Bazen yılda 3-4 defa görme şansınız olur. Ve bu buluşmalarda digerlerine göre daha yoğun yaşamak zorundasınizdır. Bu buluşmalara giderken ona en pahalı hediyeleri almazsınız ona tüm yıl sizi hatırlatacak birsey verirsiniz ki sizi hiç unutmasın. Ona olan aşkınızdan kimseyi gözünüz görmez. Kalbiniz hep onladır. Damarlarınıza kadar hissedersiniz. Aşkınızla yanarsınız. Onla olan tüm iletişiminiz sms, telefon, ve internet sohbetiyle sınırlıdır. Ve size söylüyorum hiç kolay değildir eğer yapamayacağınıza dair en ufak bir şüpheniz varsa denemeyin. Sonra çok üzülür ve üzersiniz. Ve size tüm benliğiyle bağlanmış olan kızın hayallerini yıkmayın.

sözlükçülerin ilk sevgililerinin isimleri

merve. ona öyle şeyler yaptım ki kendimi affedemiyorum. o temiz kalbi, ben öyle kirlettim ki, kendimdem iğreniyorum. onu her dakika arayıp özür dilemek istiyorum ama boş, telefonlarıma çıkmıyor. internette engelledi. ben de sırf ona görünmemek, ona kendimi hatırlatmamak için yolumu değiştiriyorum.

ısraf adamın yumurta merakı

internette video fenomeni israf adam, her videosunda bir elinde kamera diğer elinde ısraf edeceği şeyle karşımıza çıkan biri. kimi zaman domates, kimi zaman da iphoneu ziyan ediyor. ama bu arkadaşın bir imzası var ne yaparsa yapsın yumurtayı kabuğuyla birlikte içine atıyor. işte bende bu takıntısından dolayı yazdım.

not : iphonelu videoyu izlemelisiniz adam iphonelu omlet yapıyor.

everything at once

güzel bir şarkı. sözleri daha da güzel.

All I wanna be, all I wanna be, oh
Tüm olmak istediğim, tüm olmak istediğim
All I wanna be is everything
Tüm olmak istediğim şey her şey

As mean as a wolf, as sharp as a tooth
Bir kurt kadar huysuz, bir diş kadar keskin
As deep as a bite, as dark as the night
Bir ısırık kadar derin, gece kadar karanlık
As sweet as a song, as right as a wrong
Bir şarkı kadar tatlı, yanlış kadar doğru