bugün

entry'ler (160)

bacak bacak üstüne atıp öldüren cazibe olmak

ucuzlastırmak.

4 kızı sevmek

haremlik ve acgözlülük *

genç serseriye öğütler

pantalonun düşüyor, kontrol et *

sevgiliye sözler

bazen seni öldürmeyi çok istiyorum.

ilk kez rakı içeceklere tavsiyeler

iyi şeyler düşünerek için. bazen sizi düşündükleriniz sarhos edebilir *

ben bu yazıyı içimdeki çocuğa yazdım

seni içimden söküp atabileceksem kalbimi deşerim * başıma fazla bela oluyorsun!

bayan mı kadın mı

kadın-ım kelimesinin bir ağırlığı var ;)bayan zayıf kalıyor.

filyos çayı

çaycuma'nın iki yakasını birbine bağlayan 61 yaşındaki köprü, filyos çayı'ndaki suların artması nedeniyle çöktü. siyasiler ve çaycumalı'lar olay yerine akın etti. çöken kütlenin altında yolcu araçlarının olduğu tahmin ediliyor.

şirketimiz sektörünün lider firmalarından biridir

klişeleşmiş bir eylem.

sözlük yazarlarının hayatının özeti

karaşık.

bilip bilmeden konuşmak

cehaletin yüzlerinden biridir.

merdiven silen kadınlar

emektarların en yüceleridir.

ben bu yazıyı sana yazdım

neden?

onca kuru gürültünün içinde yalnızca senin sesin anlamlı,
neden onca boş bakan gözlerin arasında seninkiler başka bakıyor, neden suratında bir başka sen görüyorum,
neden sana ulaşıp o bilinmeyenlerini çözemiyorum.
neden sen olağan dışısin sende sıradan bir şeyler bulamıyorum...
(m.k)

ben bu yazıyı sana yazdım

türkülerle tutuşturdum yüreğimi bugün,
üfle dedim klarnetçiye bir ağıt yakarım bende,
kanuna ses veren parmaklara sarıldım,
sesim yankı olup çınlanır mı dersin kulağında,
bilir misin aslında her gün gibi bugunde sana yandı gülün...
ben sevdim eller yanmasın iki gözüm....

aşka inanmıyorum

gerçek olanda budur.

kadın çenesini anlatan en güzel kelime

don lastiği.

sözlükte bayan yazar olmak

bazen zor. özellikle geceleri cinselliğe düşkün erkeklerin actıkları bbaslıkları görünce utanc verıcı ve kırıcı oluyor. lutfen bu sözlükte bayanlarından olduğunu unutmadan, ahlaki değerler içerisinde cinselliğinde dozunu aşmadan, saçmalamaya, iğrençleşmeye başlamadan bir kez daha dusunun

kadına karşı şiddete hayır

yalnızca kadına şiddete hayır demek olmaz. canlı olan her varlığa siddete karsı cıkalım. özellikle cocuk yaşlı ve kadınlarımıza...

siddet göztermek bir nevi masturbasyondur. aslında pasif olan erkeklerin veya insanların diyelım bazen kadınlarda bu davranısta bulunabiliyor, dısarıda ki aşalanmışlığı evinde veya cevresınde güç kullanarak kendi kendini tatmın etmesidir. aşağılıkcadır, ben burdayım sandığınız gibi değilim güçlüyüm gibi dusunmelerı bunu gösterir

tayyip erdoğan mı büyük atatürk mü büyük sorunsalı

böyle bir sorunun dile getirilmesi bile büyük saygısızlık Mustafa Kemal'e. bir yanda bir avuc toprağı kanıyla canıyla müdafa eden Kemal'im diğer yanda satıp satıp bitiremeyen Tayyip.onu da gectim bu toprakların bu ülkenin yegane tek bir büyüğü tek bir atası vardır Kemalim. diğerleri sadece yan eleman....

tayyip erdoğan mı büyük atatürk mü büyük sorunsalı

böyle bir sorunun dile getirilmesi bile büyük saygısızlık Mustafa Kemal'e. bir yanda bir avuc toprağı kanıyla canıyla müdafa eden Kemal'im diğer yanda satıp satıp bitiremeyen Tayyip.onu da gectim bu toprakların bu ülkenin yegane tek bir büyüğü tek bir atası vardır Kemalim. diğerleri sadece yan eleman....