çelişkiye düştüğüm söz.
sen aşka inanmıyorsun, ben aşka inanmıyorum e peki kim bu kadar acı çekiyor sosyal paylaşım sitelerinde kardeşim ? can yücel fotoğraflarını ailemden fazla görür oldum.
(bkz: aptallar aşka inanmaz osman)
Aşka inanmıyorum çünkü aşk gözü kör ediyor. Gerçek dışı bir durum oldugu için hissettiklerin ve hissettirdiklerin gerçek olan şeyler değildir.
haklı bi söylemdir. desteklenmelidir.
bunu diyen ya aldanmıştır ya aşkı hiç tatmamıştır.

bu sözüm aldananlara:

Bilmiyor musun ki, yürek dalgalandıkça deniz gibi yenilenir arınır enerji dolar taşar.

Sevmeyen yüreklerde baykuşlar öter, ıssızlaşır tenhalaşır çölleşişir o zavallı yürekler

Ne mutlu ki sevmişsin yanmışsın , çiğ kalanlar utansın.
bundan yıllar önce bir arkadaşım bana "ben aşka inanmıyorum.o tutkudur." demişti. anacım ismi aşk olmasın mualla olsun tutku olsun... o hissi veren şey malumdur, bütün insanlığı kanatmıştır ya da coşturmuştur zamanında.
gerçek veya değil, hormon ya da beynin oyunu. her ne halt ise... o var, o acıtır, o mutlu eder.
(bkz: o da sana!)
her daim savunduğum söz.
gerçek olanda budur.
(bkz: aşka inanmıyorum ama bir güç var)
aşka inanmıyorum diye bişey yoktur. Aşık olup hayal kırıklığına uğrayan, insanı aşka tövbe ettirten insanlar vardır
(bkz: sözlükte tanıştığın kıza aşık olmak/#20590949)
(bkz: gerçek kadınlar gerçek erkekler gerçek aşklar/#16092106)
bir de aska inanmiyorum yavsakligi var. madem aska inanmiyorsun o yanindaki arkadas ne? salatalik mi kuturdetiyorsun. yeme ablacim bizi.
midesine yumruk yemiş gibi gezmenin yeyip içememenin bulutların üstündeyken yerin bin kat dibine inmenin ne demek olduğunu bilmeyen insan söylemi... aşk bu insanı 17sinde de bulabilir 67sinde de...
cansız bir cismin olmayan ağzından dökülemeyen sözdür. bir insanın aşka inanmaması gibi bir şey yoktur. aşk sadece bir kadın ya da erkeğe karşı olmaz. hayata aşk, paraya aşk veya başka bir olguya karşı aşk beslenebilir.
i dont believe in love.
-aşka inanmıyorum ben.
+peki neye inanıyorsun ? neye inandığını merak ettim ?
-inanmıyom ben bişeye oralete inanıyom keşke 2 tane olsada içsek.
''bağlanmak bana göre değil'' in ekurisi.
o zaman go fuck yourself.
Zaten terkedip gidenler yüzünden gerçek aşkı yaşayanlar aşka inanmaz oldu.
Tanım: Nefret ettiğini belli etmek için kullanılır. Aşıktır hala. Gördüğü yerde koşmak sarılmak ister ama gururu vardır ve bir adım atmak yerine on adım geri gider hatta arkasını bile döner . Bu yüzden aşka inanan pek çıkmaz.
bir insanin kendisini avutmak amaciyla kendine soyledigi yalandir. ben dahil bir cok kisinin gectigi yoldur.
genelde çok büyük aşık olmuş insanlardan duyduğum cümle.
ya gercekten asik olmamis ya da asik olup ihanete ugramis bu yuzden aska inanmayan insanlarin kurdugu cumledir.
aşka inanmıyorum ama bir güç var.

(kısık gözlerle ufka bakarak söylenmesi daha bi etkili olur.)
aşka inanma aşksız da kalma.