bugün

entry'ler (21)

yaz aşkları

aslında iki tarafta ne zaman biteceğini bili ama güzeldir be sevmek.

kadınlar ne ister

cinsiyetim gereği bunu asla anlayamam ama eminimki alışveriş merkezi sahibi bir koca onları mutlu etmeye yardımcı olur.

filmin sonunu pis pis sırıtarak anlatan insan

hele ki bazı sonu belli olan filmler vardır ve bu kişiler çok iğrenilesi durumlara düşer sonunu anlatmaya başladığı zaman.

türk yüzme stili

yanlış uygulandığı zaman vücudu içten içe yakan ve kızarma belirtileriyle havuz vb. yerlerde kızlara rezil oluna bilen atlama stili dir.

sigmund freud

okul yılarımda onun çizdiği resmin gizemini projeksiyondan ilk benim farketmem sonucu hocanın bana yonelttiği şu zor soruyu cevaplayamadıgım için bir ukte kalmıştı içimde.
soru: ne görüyorsun?

kendi cehenneminde yanacaksın

kendi cehennemi derken o kadar günahkar bir kuldur ki cehennemi ona mülk olarak verilecektir mahiyetinde kullanılmış gibi görünsede nasıl bir restoranın sahibi en güzel yemekleri ücretsiz yer oda bütün soslu odunları ücretsiz bir şekilde içine alacaktır.

sevgilinin ellerini özlemek

kimi günler sıcaktan yapış yapış terler o eller ama bazı gecelerde başka türlü terler o eller.

muhabbeti iyi olan çirkin kızlar

gerçek dost dediğimiz kızlardandır ve adamı içi güzel be abi dedirtmeye zorlayan kızlardır.

atatürk yaşasaydı referanduma evet derdi

atatürk yaşasaydı 12 eylül ülkemiz için sıradan bir gün olarak kalırdı.

kızının sevgilisiyle konuşabilen çağdaş baba

kimi barbar toplumlarda namussuzluk olarak adlandırılan ve hoş karşılanmayan çağdaş baba örneğidir.

emniyetin yanlış robot resim çizme taktiği

aslında sakalsız olan şahsın yüzüne ekstradan korkunç görünmesi için kirli sakal ve küçük izler konan robot resimdir.

sınavlarda verilmiş en kötü cevaplar

ders: ingilizce
soru: boşlukları doğru şekilde doldurunuz.
1.Nice .... ile devam eden soru
cevap: Nice mutlu yıllara olucaktır.

sevgilisinin kolunu bükerek kıran kız

aslında doğru yapmamıştır lakin vukû bulan olay sevgidendir.

yerli ürün kullanıp ekonomiye katkıda bulunan kişi

türk malı kullanan yada türk malı kullandığını sanan tüketici aslında üretimde hiç bir ilerleme yapamamış gariban fabrikatörleri sevindirir.

erkeklerin her yedi saniyede bir seks düşünmesi

erkeklerin bu yönü doğru ama çoğu zaman inkar edilir örnek;
A: abi yuh ya arkadaşımız ya onadamı bakıyon.
B: yok olum ya gözüm dalmış.

öğrenci sigarası

genelde winston olur ve her dalın filtresindeki son tütün tanesi de yanana kadar tüketilir.

fatih terimin ingilizce bilmesi

"wats ken ay du" derken yaptığı hareketlerin görülmeye değer olması muhtemel insan.

uludağ sözlük yazarlarının beş parasız olması

dahası yeni nesil yazar adaylarının da beş parasız olması.

dünyada son 67 saniyen kalsa ne yapardın

erken boşalmak için elimden geleni yapardım gücüm yettiğince tabi.

tavuk döner

öğrencilik yıllarında tadından bezilmiş fakat para olmadığı için sürekli nüks eden ihtiyaçtır.