bugün

bahsettiğiniz ülkeler diğer halkları mahv ediyor. örneğin çin uygur türklerini, iran azerbaycan türklerini, rusya tatar türklerini.
eğer o ülkelerden "abd'nin anasının sikilmesini istiyor"san abd'den sonra sıra can türkiyede olacak. zaten en uzun savaş rus-osmanlı, osmanlı-fars savaşlarıdır.
bugün rusyadan rus vatandaşı kuzenim geldi ve ülkeden çıkmadan önce ebesinin şeyine kadar sorgulamışlar neden gidiyorsunu geçmemişler nedenin nedenine kadar inmişler müslüman mısın namaz kılıyor musun kuran okuyor musun ailen müslüman mı vs aklınıza gelebilecek bütün deli saçması gibi gelen sorular sorulmuş ve sonunda kusura bakmayın ama vatandaşlarımızın terör örgütleriyle bağlantılı olup olmadığını anlamak zorundayız demişler... hiçbir yerin yanlısı değilim ama keşke bizde de her alanda bu kadar detaycılık olsa
Edit; ben her zaman alakasız entryler yazarım bana aldırmayın lol
iki kutuplu dünya soğuk, dengeyi kim sağlayacak? Haydi ekvator olalım.
Sıralı tam liste var diye girdim ama boş çıktı...
Hayatı boyunca bir oyana, bir bu yana dönmekten adı fırıldağa çıkmış perinçek’in %0.19 luk kitlesinin sözlükteki temsilcileri olan yazarlardır. Kendilerine lider seçtikleri adam gibi, omurga yoksunu bu yazarlara gülüp geçiniz, ciddiye almayınız.
Amerika, israil, ingiltere ve fransa yanlısı olanlardan tek farkı daha aklı başında olan yazarlar.
For egzampıl mi.
Tüm dünya halklarınin yanındayım.halklar kardeştir.bir gün sınırlar kalkacak ve herkes huzur içinde kardeşçe yaşayacak.