bugün

entry'ler (15)

senin için kapanırım

günaha girip sevaba girdiğini düşünen.

sevgilisine kitap hediye eden salak

kitapsever bir sevgili değilse aldıgı kitabın ismine göre pay cıkarmalı kendine örnegin 'akıl' adında bir kitapla ona ince bir mesajla ' cok malsın al sunu okuda akıllan' diyor olabilir filan falan

yazarların sevgilileriyle olan en son diyalogları

+askimmmmmm gunaydinnn
-malmisin kizim aq bugn pazar ne uyandiriyon sikicem simdi gunaydinini
+off yat zibar be
(2saat sonra)
-napiyosun sevgilim
+sevgilim deme git uykn kacmasn git sen rus karilari gor ruyanda uyu uyu kim bilr ne goruyodunda uyanmadn.....
(ask ofsayta dustu)

cüzdanı kaybetmek

cüzdanı kaybedendeki hüzünden çok bulandaki hüznü düşündürür beni ' buruk bir sevinç oluşuyor birde kabarıksaaaacüzdanın içiii hee birde öyle bir sıkışık anına gelmişse ilaçç lan dersin kendine tam o anda başlar şeytanla imtihanı sonra vicdan girer bir devreye ''-lan ya hasta oğlu eşi anası varsa'' sonra al sen o cüzdanı 10 km uzaklıktaa ki emniyet müdürlügüne teslim edim derken en az 2 saatini alır mı alır '' birde çaldı mı acaba gözüyle yaklaşırsa poliss 'beynini siktiğimin oğlu iyilik senin neyine'' dersin bi kendine

sözlük yazarlarının hobileri

küfür öğrenmek küfür üretmek ve sonra bunları cümle içinde kullanıp öğretmek..ah toplum için ne faydalıyım ben.

kapıcı kızı olmak

asla kapiciya benzemeyen apartmandaki zengin aile kizlarinin kiyafetlerini giyen. makyajli bakimli havasi 1500 olan. hele birde sana "ben daha cok benziyorum kapıcı kızına dedirtiyorsa eyvah eyvah!

100 yıl sonra türkiye için yazılacaklar

bir varmis bir yokmys turkiye adinda sehri istanbulu olan bir devlet varmisss ...

10 saatlik seks esnasında boşalmayan erkek

10 saatlik sex esnasinda bosalamayan erkek = yatakta ölü bulunan kadin.

hadise nin çok sempatik olduğu gerçeği

sempatik olabilmesi icin seksi olmamasi gerekiyor hadolise seksi oldugu icin sempetik olamaz fikrimce....

sözlük yazarlarının meslekleri

bos isler muduru .evet bu da bir meslek olmali .gencler bu bir meslek

hiç bayram mesajı almayan adam

oyle bir adam cidden yoktur en kotu vodafone turkcell avea bankalar kutluyo ama mutlaka geliyor o mesaajj.

çocukken yapılan canilikler

koyunlar arpayi yer sever diye ogrettiler haliyle dayadim arpayi koyuna avuc avuc yani dayadim dediysemde 3 kg tas catlasin 4 kg yedirdim gizli gizli ambardan cala cirpa gece koyunu ölü buldukk. muhabbet kusumdan hic bahsetmiyorum bileee!! kaş yapim derken goz cikarmak.

arkadaşına aldatıldığını söylemek

kankiiii boynuzu yedin amınaaaagoyimm bildigin aldatmışşş namııınagoyimmm.

erkeklerle tokalaşmanın iğrenç olması

eller günahkar demiş sanatçı arkadşımız doğruda demiş yani! gözümün önünde bir duvar arkasında görünmediğini sanan 30 lu yaslardaki bey'in burnunu derinlemesine karıştırıp sümüklerini duvara bırakıp hemn arkasında markete gidip market yetkilisyle tokalştıgı gunden beri erkklerle tokalasmayn diyorum...kadınlar ıslak mendil kullanma ihtimalyle %70 onde gider

ilk defa şiir yazacaklara tavsiyeler

platonik bir aşkın ateşine düşmüş olmanız lazım okuyucunun okurken ''heehh vallahi beni yazmışş valla tıpkı bu ben! vay amk ya anlatsam boyle yazamazdı '' demişse sayet o şiir olmustur arkadaşşş