bugün

entry'ler (43)

kot pantolonu donsuz giymek

Günün her anında, kendinizi erotizmin doruklarında hissetmenizi sağlayacak eylem.

bir ateist neden yaşar

En azından sırf yukardan biri izliyor diye farklı şekilde davranarak, iki yüzlüce yaşamaz.

pembe meme ucu

goncaya benzer.

bir sevmek

Sevişmenin bir dakikaya bölümünün bir ömürle çarpımıdır.

başıma bir iş gelmeyecekse allahı sevmiyorum

Şu entrylara bakınca hak verdiğim söylem, aziz nesin'nin %60 lafına da hak veriyor değilim.

hz jerry

Sanane, kime ne, herkes senin gibi ilahi üstün bir yaratık sanmak zorundamı onu?
(bkz: muhammede hz demeyen insan)

dine saldırıp popüler olmak

(bkz: dini eleştirilerin çok batması) dolayısıyla bu eleştirileri yapanlara saldırarak popüler olmaya çalışan bir yazar söylemi de olabilir.

nutuk dururken kuran ı kerim okumak

(bkz: dramatize etmek)

dünya nın muhammed için yaratılmış olması

Kur'an'a göre resmen o insanın yüzü gözü hürmetine yaşıyoruz. bence gayet bilinçli koyulmuş.

ateistlerin cehenneme gitmesindeki mantık

Kimse, kimin nereye gideceğini ancak allah bilir demesin, biliyoruzki allah'ın sorgusuz sualsiz ebedi cehennemlik olarak kabul ettiği tek günahtır inkar. ne mantıktır bilmem, bir de dinsiz adam her kötülüğü yapar diyenler varki, sorma gitsin.

türkiye de hiç bir şey yasak değildir

liseli dediği için sasürlenebilir .

atatürk ü eleştirmek

Ha bi sen akıllısın, kimsenin aklına gelmedi bu, zeki.
(bkz: atatürk ü eleştirmek)

kuran okumayan müslüman

Çok ironiktir, ve memleketimdeki müslümanların bir çoğu böyledir, düşünsenize, siz o kitabın, o ayetlerin koskoca bir evrenin yaratıcısından, acayip mucizevi yollarla indiğine inanıyorsunuz, ama kalkıpta elinizin altında duran o allah'tan inmiş şeyi okumuyorsunuz. sanki bir gariplik var bu işte, belkide kimse ciddi ciddi inanmıyordur.

seçimlerin yaklaştığı vakitler

Bu memlekette her zaman tipik durumlarla karşılanır seçim zamanı,
herkes insanların kutsal bildiği kavramları dolamaya başlar ağzına, atatürk'ten allah'ına kadar.

her şeyi kutsal bilmesek daha kolay olurdu belki.

atatürk ü eleştirmek

Konu sevmek ya da sevmemek değil, zaten bütün mesele de bu değil, ama her şey gibi atatürk'ü de eleştirebilmek gerekir, hiç bit şeyi putlaştırmamanın gerekliliğini de duyduk bu insanın ağzından, biliyoruz ki bir şeyi putlaştırınca asıl amacından sapar.

otuzbir çekmeyen dindar genç

Bizim sınıfta vardı o çeşit bir salak, yollar enfeksiyon olmuştu, aylarca ağrıdan kıvranmıştı, doktor da arada bir masturbasyon yapmasını önermiş.

survivor da görmek istenilen ünlüler

brigitte bardot.

sözlükteki kemancılar

benim de dahil olduğum entelektüel ilgi alanı.

anneden bir çocuk daha yapmasını istemek

ne saçma bir istektir allahım, ben çektim siz çekmeyin.

sözlük yazarlarının sigara markaları

(bkz: camel)