entry'ler (16)

bime 849 liraya airpods gelmesi

biz bime gidene kadar kalmayacak kulaklıktır. kimlerin aldığı tartışılır tabii.

youtube ceo sunun çocuklarına youtubeı yasaklaması

dünyada yaklaşık iki milyara yakın youtube kullanıcısı var. bu kullanıcıların bir kısmı için ise youtube çocukların oyalanmasını sağlayan bir video sitesi haline gelmiş durumda. çocuklarıyla biraz ilgilenen kesim haliyle bu çöplükte karşılarına çıkabilecek saçma sapan videoları seyretmelerini istemiyor. youtube kids de bunun için biçilmiş kaftan. kadın sadece youtube kids'in reklamını yapıyor.

karlı havada dışarı çıkan ördeklerin geri kaçışı

soğuktan ne yapacaklarını şaşırdı hayvancağızlar.

aşk size ne kazandırdı

şimdiye kadar maalesef hiçbir şey kazandırmadı. doğru insanı mı bulamadım bu yaşa kadar bilmiyorum ki.

le cola

bi de bunun le porta'sı vardır, içenler bilir. takdire şayandır kendisi. bööööğ.

kızarmış tavuk

off olsa da yesek karnım acıktı şimdi....

yılbaşı bileti

bu aralar migros ta devamlı insanlara kakalamaya çalıştıkları nane. günlük kotaları varsa demek...

8 parmak klavye yazan erkek

10 parmağa iki kalmış bence biraz daha çalışsa on parmağa kısa zamanda merhaba der...

her sabah 3 patatesli 1 zeytinli poğaça gömmek

kısa zamanda gerçekleşecek bir kalp krizinin habercisidir.

los angeles polisinin kullanacağı yeni cihaz

beklenen şey yolda gelmek üzere, hadi bakalım hayırlısı...

kurşun dizisi

çok güzel bir dizi hayretle seyrediyodum. o kadar kendimi kaptırmışım ki bittiğini anlamadım.

ölü gibisin bugün e verilecek cevaplar

"Ölüm son uyku olarak görülmemelidir. Son uyanışımızdır" deyip ortamdan uzaklaşmak lazım.

yılbaşı

coşkuyla ve sevdiklerle beraber geçirilen bir zaman dilimi. özellikle taksim kutlamaları tadından yenmez.

yazarların sahip olduğu en eski giysi

10 küsür sene önce aldığım geyikli kazak. hala dolapta durur.

kediye miyav demek

belki de anladım demektir. şiveye göre değişir.

yasak merve

sevdiklerinle beraber nice senelere benden de bi maşallah.