bugün

entry'ler (281)

üstteki yazarın kullandığı telefonu tahmin etme

iphone 6'ın var gibi yazmışsın.

sürekli gelen ağlama hissi

hazırlıklı ol, zor zamanlar seni bekliyor. ya da ilaç alarak erteleyebilirsin.

arth seicolegydd

yazar mı yaptın beni tekrardan.

açıklayabilirim

-kocacım, bi saniye açıklayabilirim...
- açıklama,azcık yana kay.

hepiniz 529 mısırlıysanız sizi de assınlar

"asmayı ne çok seviyorsun sen öyle. ataların da böyle asar, keser miydi?" diye karşı çıkmak istediğim önerme.

arth seicolegydd

"islam benim favorim demiş(nokta eksik) atatürk düşmanı(virgül yok)yobaz. yarın belki koşullar değişir hıristiyanlık(Yanlış yazmışsın) favori dinin olur(virgül ya da nokta yok) kiliseler falan hoşuna gider(virgül ya da nokta yok) papazlar birden yakışıklı görünür gözüne(virgül yok) ha? allah'a inanmak önemlidir(nokta yok) takım tutar gibi bugün ben müslümanım hüloogggh demek değil. ama gelde('-de' ayrı) bu sonradan görme yobazlara anlat."

(bkz: azginteke)'nin, yukarıda yazdığım cahilce cümlelerine maruz kalan yazarcan. (bkz: yazım ve noktalama kurallarını bilmeyen yazarlar sözlükten silinsin kampanyası)

editlemekten korkuyorum.

azginteke

"ama gelde bu sonradan görme yobazlara anlat." cümlesinde "-de" ekini yanlış yerde kullanarak cahilliğini ıspatlayan yazar. Artı genelleme yapmak bilginin kıtlığındandır. Her atatürk düşmanını yobaz, her islam diyeni de sistem yanlısı zanneden saftirik yazarcan. Senin suçun yok, kelimelerin her konuştuktan sonra anlam değiştirdiğini nereden bileceksin.
Kendisine cahilliği ile mutluluklar diliyorum. (bkz: Cahil insanın yüzündeki salak ifade)

obiwankenobi

Beni sözlükten silme ile tehdit eden yazar.

mustafa kemal atatürk

Mustafa ve Atatürk'ü sonradan zimmetine geçirmiş. o yüzden kemal adından da şüphe duymaya başladığım şahıs.

gecenin cümlesi

çok sessizsin.

arkadaş kalalım isteğine karşı söylenebilecekler

-Yüzünü yerde mi buldun sen! Ben seni saç telinden 3'e kopyalarım. Birini aslanlara yem eder, birini nigara'dan aşağı atar, birini kölem yaparım len.
-len ne lan!
-nazik kalmaya çalışıyorum. s*kmediğime dua et.

bir kıza edilebilecek en büyük beddua

en sevmediğin kız ile pişti olasın, kurşunlara gelesin zalım!!!

yazarların kendini iyi hissettiği yerler

(bkz: banyo)dur kesinlikle. Bazıları mastürbasyon düşünmeden açıklayayım. şimdi o sıcak suyun altın gidiyorsunuz ve her yanınızdan sular iniyor ya aşağı hani, hah işte o an çok yakışıklı olduğunuzu hissediyorsunuz ya, işte ondan bahsediyorum. murç.

bir erkekten intikam alma yollari

"apartment 23" american dizisinden taktik alınabilir.

gece 03 00 da ateşlenen sigara

bende de ateşleme isteği uyandıran başlık. murç. (bkz: al benden ateşle)

uyumama sebepleri

- (bkz: bey kalk! mutfaktan tıkırtılar geliyo)
- faredir rahat ol, faredir o fare, faredir koy götüne.

sonra döndüm ve dedim ki

-sevişelim mi?

az kişi tarafından bilinen şaheser filmler

yazılan filmleri liste yaptığım başlık. bu da benden olsun şekerim. (bkz: midnight express)

survivor da olayların kurgu olması

(bkz: survivor gerçeği ve banu avar)

tekerlemeler

if you wanna be rich,
you're gonna be bitch.