bugün

entry'ler (19)

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

mavi, arya, mila, maya, derin, irem isimlerinden biri. yabancı biriyle evlenirsem blue, lissa, aria, vivian falan da olabilir.

bakire kızla evlenmek isteyenleri küçümseyen kaşar

bakire kızla evlenmek isteyenleri küçümseyen kaşar dediğiniz kişinin asıl küçümsediği önünüze gelen güzel kızı sikme hayali kurup daha sonra dokunulmamış kız diye tutturmanızdır.

sevgiliye söylenebilecek sözler

Seni seviyorum deseniz yeter, başkalarını bilmem de beni bayar lan böyle şeyler.

kenarına oturulabilen pencere

(bkz: cumba)

tek kelime ile hikaye oluşturmak

Pazartesiydi.

rte dünyanın en zeki lideridir

Katiyen yalan.

Edit: aslında var ya adamın kafa çalışıyor ki insanları böyle parmağında oynatıyor. en zeki diyemem ama yine de...

the neighbourhood

Albümlerini bulmak için yaklaşık 6 d&r dolaştığım grup. a little death, afraid ve flawless şarkıları kesinlikle dinlenmeli.

1 saniye önce düşünülen şeyi unutmak

günler hatta haftalar sonra en alakasız anda hatırlayınca unuttuğun o şeyi, sinirin daha da bozulur.

türkiyede insan hayatının değeri

eğer hiç bir boktan anlamayan bir politikacı veya ünlü bir sanatçı değilseniz olmayan şey.

annenin öleceği korkusu

Gece uyandığımda annemlerin odasına gidip nefes alıp almadıklarını kontrol etmeme neden olan şey.

garip hitap şekilleri

Ponçik.

şu an ölseniz arkanızdan söylenebilecek şeyler

Tam da orospuydu iyi oldu.

klişe kız

Tumblr'a bayılır, nutella yer, çiğköfte aşkıdır, yağmur yağarken cam kenarında oturup aynı yıldızın altında okur kötü çocuk tiplerini sözde severler ama sigara içen kişilerin yanında çiş kaka moduna girerler. ha bir de süper markette harry styles denen karı tipli zibidiyle karşılaşıp seks yapma fantezileri vardır

bunu 10 yere yapıştır

hala hatırlarım, çok küçükken bu tarz bir mesaj almıştım ve 12 yere atmam gerekiyordu. 8. mesajda engel yemiştim ve babamlar beni bir türlü sakinlestirememişti. yaklaşık bir sene boyunca öleceğimi ve ertesi sabah yatağımın üzerinde elleriyle sekiz sayısını gösteren bir bebek bulacakları korkusuyla yaşadım. lan ne salakmışım hiç de aklıma gelmedi ertesi gün ölmeyince geriye kalan dört mesajı atıp rahat rahat uyumak.

unutulmayan kokular

annemin küçüklüğümden beri sadece mutlu ve özel günlerde sıktığı parfüm,

başucuna konulmak istenilen şeyler

soyulmuş portakal.

bardaktaki su sanılan şeyin gazoz çıkması

bir üst seviyesi: (bkz: bardaktaki su sanılan şeyin rakı çıkması)

dünyaya neden geldiniz

(bkz: kaza kurşunu)

tek sifonda gitmeyen dışkı

genelde bu olay gerçekleştiğinde sifonun içindeki su bittiğinden ikinci defa çekemezsiniz ve tuvalete mal mal bakıp su haznesinin dolmasını beklersiniz.