bugün

entry'ler (32)

baş dönmesi ve kararma

başım sürekli dönüyor ve gözüm kararıyor. ayağa kalkınca düşecek gibi oluyorum. ciddi bir durum mu ?

kimseye güvenmediğim için çok yalnızım

Hɑyɑttɑ kimseye güvenmeyeceksin demek sɑçmɑlıktır inɑn. Amɑ kime ‘iki defɑ güveneceğini’ hesɑplɑmɑlı insɑn.

şu sıcakta çay içen insan evladı

çaysız bir gün hiç düşünemiyorum,bendeki de çay aşkı.

çirkin olmak

şansı vardır.

mustafa kemal atatürk ü sevmiyorum

olabilir herkes herkesi sevmek zorunda değil, ama saygı göstermelisin.

diş ağrısı

allah kimseye göstermesin, acı.

yazarların okulda aldığı en düşük not

ingilizce 42, o zaten hep öyle bir düzelemedi gitti.

günün şarkısı

gökhan türkmen-sar beni.

uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

drina köprüsü-ivo andriç , anna karenina-lev tolstoy , kürk mantolu madonna-sabahattin ali , fareler ve insanlar-john steinbeck , ahmet ümitin tüm kitapları , yılanı öldürseler-yaşar kemal , toprak ana- cengiz aytmatov , sefiller-victor hugo , aşk-elif şafak...

arı ısırınca yapılması gerekenler

yoğurt sür zehrini alır derdi annem.

yalan söyleyen erkek

yalan söylemeyeni var mı? her konuştuğu doğru olan bir erkek tanımıyorum illa bir yalan söyler.

şafii olan yazarlar

benimdir.

sürekli balkonda oturan beyaz atletli adam

işsiz güçsüz birinin tekidir.

vahdet i vücud

allaha ulaşıp onda yok olmaya denir.

öz kardeşten nefret etmek

bir anlık nefrettendir . geçer . allah korusun başına bir şey gelirse kıymetini anlarsın.

ikizler burcu erkeği

ikizler kadınına kova erkeği, ikizler erkeğine de kova kadını gerek. bence çok uyumlular.

bir şarkı olsanız ne olurdunuz

Sezen Aksu - iki Gözüm.

teoman ın şarkılarında geçen en anlamlı sözler

Artık saymıyorum yılları, bana değip geçen hayatları. Zaten pek de sevmem insanları.

kürtler köledir

bence bu başlığı atanda ırkçı pisliğin tekidir.

kilo alamamak

kesinlikle fazla yemek yiyerek aşılamayacak problem. insan vucut tipleri 3 temel grupta toplanmıştır kilo alamayan tipe ise ektomorf vucut tipi denir. bu insanların vucutları yağ biriktirmez ve kas yapıp irileşmek konusunda ise pek de hevesli değillerdir. kısaca kendi kendine bir ilerleme olmaz. kilo alma ise ancak vucudun kas kitlesini arttırmak yolu ile sağlıklı olarak gerçekleştirilebilir. diğer tüm yöntemler vucudunuzda aşırı yağ birikmesi veya su tutması şeklinde olacaktır ki bunlar çok sağlıksızdır ilerki yaşlarda çok ciddi sorunlar olarak size geri döner. kilo almanın kısa ve sağlıklı yolu fitness türü sporlar ve ağırlık eğzersizleri ile birlikte protein diyetleri yapmaktır.