entry'ler (36)

şu an canınızın çektiği yemek

mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı mantı.

sözlükte 1 kız başına 25 erkek düşmesi

Kızlar yaşadı erkekler katil.

en büyük ihanet

En büyük ihanet yalandır.

ideal türk erkeği

Ya parası olacak ya kaslı olacak yada yakışıklı olacak. Birinizde demiyor ki namazında niyazında eli yüzü düzgün efendi birisi. Genelleme yapılamaz bir konu. Eğer yapılabilir olsaydı türk erkeği kerimcan durmaz gibi olurdu *

diş hekimi

Benim kuzenim diş hekimi ve bekar isteyen olursa ulaşsın numarasını falan veririm ipnenin musallat olun sevmez öyle karı kız ayaklarını. skdjfh

diş hekimi

Benim kuzenim diş hekimi ve bekar isteyen olursa ulaşsın numarasını falan veririm ipnenin musallat olun sevmez öyle karı kız ayaklarını. skdjfh

kız sevgiliye şiddet uygulamak

Aga öylelerine denk gelirsin "mirader hop napıyosun" falan dersin kız ordan "sen ne karışıyorsun be sevgilim o benim .s.s" der olay biter. Bazıları isteyerek bilerek duruyor öyle hovarda insanların yanında.

ismail köybaşı

Allah mesut etsin. Oooooo ismail köybaşııııı ismail köybaşı ismail köybaşı fenere koy başııııııı ooooo ksdhfkjf

bjk nin cenk tosunu 113 milyona evertona itelemesi

Neresi vasıfsız ? Gayette güzel işlere vesile olan güzel işler yapan bir futbolcu. Zaten porto maçındaki casillas'ın çıkaramadığı topta tesadüfi öyle gitti değil mi ahahaha.

zina yapan türbanlı

Herşey bitti sizin yorumlarınız kaldı ag bi boş yapmayın mirader her koyun kendi bacağından asılır. Kimse kimsenin müslümanlığını sorgulamasın. işine bak kim ne yapmış sana ne ? Önemli olan sen naptın. Milleti eleştireceğine kendini eleştir. Boş boş konular için tartışma yaratmayın.

yüzde 99 da duran download

Gece indirmeye başlayıp uyandığında %99da indirme başarısız demesi.. Maraz alinin ölümünden daha çok acı veriyor..

emre mor

Yeteneklerinin sınırı yok. Değerlendirilmesi gereken bir futbolcu. Kayboluyor uzaklaşıyor yok oluyor...

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

Ben direkt yıkılıyorum..

https://makeagif.com/i/g7hpe7

bağışlanan organların akepeliye verilmesi

Akpli diye ölsün mü? Şu ayrımcılıktan vazgeçelim artık! Ayıptır yazıktır günahtır. Yapanlarıda kınıyorum akpliye gittiği için sövenleride kınıyorum.

günaydın

Bok gibi bir sabahtan hepinize günaydınlar sevgili uludağ sözlük üyeleri gününüzün güzel geçmesi dileğiyle...

şiddet

Şiddet yapan şiddet bulur yanlış bir düşünce öğretmendir vurur demekte yanlış bir düşünce bence, Benim görüşüm kimsenin kimseye göre üstünlüğünün olmamasıdır. Öğretmen diye vurmaya hakkı yok. Olayın en başından dayak yiyen şahısa güzelce anlatsaydı (kendisinin yaşça büyük olduğunu ve karşısındakininde genç ve cahil olduğunu idrak edip) meselelere daha olgun yaklaşabilirdi fakat bazı hocalar var karısıyla kavga eder sinirini öğrencilerden çıkarır alacaklısı sıkıştırır hıncını oğrenciden çıkarır. Öğretmen diyoruz biz ona öğretmen. Vurmaya dövmeye sövmeye hakkı yok parasıyla işini yapıyor. Babasının hayrına yapmıyor. Öğrencide sırf öğretmen diye benim gibi düşünüp öğretmenin üstüne gitmeye hakkı yok. iki taraflı olgun düşünce yapısına sahip olunsa bir taraf saygıyı diğer taraf sevgiyi uygulayabilse bu tarz sorunların ortaya çıkacağını düşünmüyorum.

türk telekom

2 Senedir internet bağlamayan port yok port yok diye sallayan 2 sene sonunda artık kavga için gidilen müdürlükten port varmış diyip internetin bağlatılması :@ dandik bir firma ama ne yazık ki el mecbur...

türk telekom

2 Senedir internet bağlamayan port yok port yok diye sallayan 2 sene sonunda artık kavga için gidilen müdürlükten port varmış diyip internetin bağlatılması :@ dandik bir firma ama ne yazık ki el mecbur...

kalbi kırılan erkek hareketleri

Şahsen kalbim kırıldığında kalbimi kıran kişiye karşı hiçbir tepki vermiyorum. Arkadaş ortamında wifi açıyorsunuz 5-6 kişi bağlanıyor ve aralarından bir tane çakal telefonu güncelliyor sizde onu fark edip engelliyorsunuz gibi düşünülebilir bu durum. Hiç bir tepkim hissiyatım olmuyor :/

allah a havale etmek

En güzelidir. Onu senin başına veren Allah'tır ve ona en güzel cezayıda yine Allah verecektir.