bugün

zorlu,zorlu olduğu kadar sıcak,ateşli,çekici bir ilişkidir. ayrılık halinde balık burcu erkeğinin ve akrep burcu kadınının ağzında kalan tat birbirine çok yakın olacaktır. o tadı ömürlerinin sonunda kadar saklayacak ve bir sonraki ilişkilerinde arayacaklardır.
çetrefilli, kıskançlık dolu bir ilişkidir. ve ilişkiyi ayakta tutan balık erkeğidir. akrep kadınını mutlu eder ve sakinleştirir fakat aciz olmaması gerektiğini zira bunun onun için bir felaket olacağını iyi bilmelidir.
akrep kadını şüphecidir, balık erkeği boğulmaya başlayıp patlama sinyalleri verdiğindeyse üste çıkmayı veya güzelce alttan almayı bilir.
bu ikisi aşk anlamında doruğu yaşayabilme potansiyeline sahiptirler.
akrep tutkuyla sever balık aşkla, baba gibi, sevgili gibi, olması gerektiği gibi ve dahasıyla sever.
akrep kadını ayağını denk aldığı sürece sorun olmayacaktır. *
içinde bulunduğum ilişkidir. şu kadarını söylüyorum ki iki tarafta duygusal olduğu için birbirinden ayrılamaz gibi görünürler ama balık erkeği sıkılır ve biter!
erkeğin her türlü ezileceği ilişkidir.
Balık hayalperesttir. Akrep gerçekçi.
Balık yumuşak, akrep sert.
Balık alltan alır, akrep ortalığın .mına kor.

Bu ilişki ya erkeğin hanımköylü'lüğü layığıyla taşımasıyla bir ilerleme kaydeder, ya da zaten hiç başlamayacak, başlamaması gereken ilişkidir.

Akrep piçtir bak. Balığa yazık olur.

(bkz: Yapma bunu)
bir balık burcu erkeği olarak '' ben bu oyunu bozarım'' dediğim bir ilişki türü daha.. uğraşmayın balık erkeğiyle, yok siz duygusalsınız, yok çabuk aşık oluyorsunuz diye baskı altına alıyorsunuz.. sizin yüzünüzden kimseye aşık olamıyorum a.
annemle babamın ilişkisidir. bizzat gözlemliyorum yıllardır ve şimdi siz değerli yazarlarla paylaşmaktayım. akrep burcu sevecen neşeli olduğu kadar kıskanç ve inatçıdır. alttan almayı bilir ama her zaman değil. balık erkeği romantik ve sıcakkanlıdır ama onun da zor yönleri vardır. tabi yükseleni de etkiler ama genelde coşkuludur. yani çabuk sinirlenip çabuk söner alttan alındığında pek sorun teşkil etmez. aslına bakılırsa güzel ilişkileri vardır. şayet annemle babam 22 senedir bu işin üstesinden gelmekteler.
balık burcu kadınıyla arkadaşlık etmiştim hayatta en iyi anlaştığım insandı. ama erkeğini bilemiycem. sonuç olarak iyi anlaşırlar.
ateşli bir birliktelik. ama iki tarafında canı çok yanar. bu iki burç arkadaş kalmalıdır. sevgili olmak baya bi pahalıya malolur..
gece gündüz yer zaman ayırt etmeden "fan fini finfon" yapılan ilşkidir. iki seks manyağı bunlar heryerde zikişir aga.
heyecanlı başlayan ilişkidir. muhabbetleri iyidir. balık akrebi alttan alır, akrep duygusal balığı sever ama daha zekisi yok muydu der. akrep dişlerini gösterir ve ilişki biter. olabilme ihtimali varken araya sürekli kıskançlık giren ilişki türüdür. akrep kadar kıskanç olamayan balık erkeği sonunda sıkılır, keyfine bakar. intikam almayı bekleyen akrep kadını pusuda bekler. seneler sonra avını bir güzel yer.
balığın tripleri sayesinde iki gün süren ilişki.
tutarlı ilişkidir. ikisi de sinsi, çıkarcı, kariyer delisi, seks delisi, tartışma delisi burçlardandır. bu kaos aslında onları birbirine çeker.
erkek bakirse sıkıntı yok.
Akrep balığın ağzından girer götünden çıkar. Yazık olmuş çocuğa.
Arkadaş olarak çok iyi anlaşırlar ama sevgili olmamalıdırlar. en az akrep kadını kadar duygusal olan balık erkeği ezik diye damgalanabilir.
Yürümeyecek ilişkidir. Akrep burcuyum, narsist balık burcu erkeğine tahammülüm yok, denemeye değer bile bulmadım.
güncel Önemli Başlıklar